Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

polski " łukaszenko"

Utworzony przez patriota, 14 kwietnia 2010 o 19:11
Chylę się całym sobą przed tragedią-Smoleńską! Chylę się i oddaję hołd wszystkim tam poległym. W obliczu śmierci są ONI, razem i każdy z osobna, równi! Kraj cały pogrążony w żałobie nie stanowi jednak, dla niektórych żadnych wartości. Już w trakcie, gdy inni płaczą, szukają pogodzenia, myślami są z rodzinami poległych - oni wymyślają - jak tu stać się lepszym niż się jest naprawdę. Jak się wznieść na piedestał, jak stać się bogiem nad BOGAMI. Ale to dobrze, bo wolę widzieć takiego BOŻKA na widocznym miejscu, niż mieć go po cichu za swoimi plecami. W ten sposób WIEM z kim mam do czynienia. Należy jednak brać pod uwagę - Ukraina ma swojego Łukaszenkę a my Polacy , kogo sobie fundujemy???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
patriota napisał:
Chylę się całym sobą przed tragedią-Smoleńską! Chylę się i oddaję hołd wszystkim tam poległym. W obliczu śmierci są ONI, razem i każdy z osobna, równi! Kraj cały pogrążony w żałobie nie stanowi jednak, dla niektórych żadnych wartości. Już w trakcie, gdy inni płaczą, szukają pogodzenia, myślami są z rodzinami poległych - oni wymyślają - jak tu stać się lepszym niż się jest naprawdę. Jak się wznieść na piedestał, jak stać się bogiem nad BOGAMI. Ale to dobrze, bo wolę widzieć takiego BOŻKA na widocznym miejscu, niż mieć go po cichu za swoimi plecami. W ten sposób WIEM z kim mam do czynienia. Należy jednak brać pod uwagę - Ukraina ma swojego Łukaszenkę a my Polacy , kogo sobie fundujemy???
Hmm, gratuluję rozeznania w świecie, widać ze masz szerokie horyzonty.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: