Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polskie Stronnictwo Lawirantów

Utworzony przez 7, 23 września 2008 r. o 17:29 Powrót do artykułu
PLS-jest pazerny na władzę nie tylko w sektorze rolnictwa-jego ambicją jest zawłaszczenie Lasów Państwowych.Oto przykład:8 01 2008r powołano nowego dyrektora Regionalnej Dyrekcji w Lublinie ,a on na następny dzień był na tzw.peeselowskim opłatku i ustalał z powiatowymi prezesami PSL roszady na stanowiskach naczelników,nadleśniczych i pośledniejszch-ważne aby członkowie bez względu na wykształcenie lub z poręczenia obiecujący sympatyk miał kasiorę.Pan ów wypiera się w gazetach swojego partyjnego pochodzenia ale "NIE" J.Urbana kilka lat temu opisało z detalami jego pochodzenie i nie ma mowy o apolityczności tego pana.Popularność zapewnia mu także pobyt na stanowiskach w RDLP Krosno.Ambicje PSL to też dyrekcja generalna ochrony środowiska-jak sami mówią" tam to dopiero konfitury"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszczuch napisał:
Ludzie! Media ogłupiły Was już do końca. Wpisujecie się w ogólnopolską nagonkę medialną na PSL. Ciekawe, że jednego dnia GW, Fakt i DW piszą na ten sam temat. Red. Panasowi wyraźnie brakuje obiektywizmu bo źle pisze tylko na temat PSL, zapominając np. o PO, czy swojej ukochanej nieboszczce Unii Wolności. Takie ferowanie wyroków w gazetach to zwyczajne niszczenie człowieka. Sensacje gazetowe dotyczące b. dyrektora ARiMR Kozaczuka, czy komendanta powiatowego policji Szczeklika są najlepszym przykładem obrzucania błotem niewinnych ludzi. Szkoda, że DW dołączył do brukowców. A jeśli ,,sensacje" red. Panasa nie potwierdzą się, powinien trafić przed oblicze Temidy i być surowo ukarany! Co do obsadzania stanowisk - jeśli jakaś partia zdobywa władzę, to nie robi tego po to żeby kluczowe stanowiska obsadzać ludźmi z innych partii. Tak było, jest i będzie. I tak jest na całym świecie. PS.: Bohaterom artykułów prasowych życzę wytrwałości. Prawda zawsze zwycięży!
Nie porównuj Porządnych ludzi do pajaca. To jest jakbyś porównał pawia z szarańczą. Jedna groźna, a w stadzie nieujarzmiony niszczyciel. Ten pajac jest w stadzie. To on używa takich metod jakie użyto na Szczeklika, przeciwko ludziom, potwierdzają to fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
staruszek napisał:
1. W każdej chwili może zrezygnować, wtedy schodzi z celownika 2. 10 lat opluwa ludzi nie mających ochoty wejść do jego układu, z pełną pogardą i mściwością przekraczającą polską średnią krajową 3. Swoje dotychczasowe powodzenie zawdzięcza słabości i małości albo naiwności otoczenia, szczególnie chytrych na wszystko radnych 4. Nigdy się nie przyznaje do błędu, nawet teraz, kiedy został złapany za rękę (wniosek o utajnienie procesu jest szczytem absurdu) 5. Honor ostatni, korzyść pierwsza, z pełną świadomością i premedytacją 6. Jest w grupie PSL-owców przynoszących szkodę i wstyd pozostałym oraz mieszkańcom 7. Jest ślepy i niemądry niewidząc jakie skutki przynosi jego działanie 8. W każdym człowieku są dobre cechy, w różnej skali, tu występuje przypadek dolnej kreski na tej skali 9. Skrzywdził większą liczbę ludzi niż wszyscy razem wzięci naczelnicy, wójtowie i burmistrzowie 10. Żadne zasługi, jeżeli takie są, nie usprawiedliwiają postępowania z drogowcami 11. Naważył piwa, niech je wypije, nie ma najmniejszego powodu, aby było inaczej 12. Nie jest po chrześcijańsku cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia, ale nie jest to kategoria nieszczęścia, to uczynki dorosłego o pełnej świadomości człowieka, a za uczynki jeżeli są złe, ponosi się konsekwencje (konsekwencje już są i mogą być o wiele większe) i niech będzie to nauką dla innych powiatowych i gminnych bossów Honorowy i mający zasady zrezygnąwałby z funkcji i bronił swojego imienia, jeżeli jest niewinny. On będzie kręcł, intrygował, do upadłego. Tak to wynika z dotychczasowego postępowania. Gdzie tu pole do bronienia takiego postępowania?
Bardzo trafne spostrzeżenia, tak w istocie jest w 100%. Ludzi z zasadami i honorem u nas niewielu dlatego zapraszamy mieszkańcy powiatu na urząd starosty. Dla tego pajaca i wszystkich pajaców szykujemy wielkie taczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkich wrogow rodzika zapraszamy na kolejną rozprawe. Mozna wejsc i posłuchac jak milczy - a przeciez miał pokazac dowody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUŃ ZE ZDJECIA BY SIE USMIAL JAKIE MA JEGO PAN DOWODY.JAJHAHAHHAHAHAHHA. Ale jakim to trzeba byc deb.....m aby zrobic sobie takie zdjeci i w neta puscic:):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym zdjęciu Zenek ledwo dostaje do konia ponieważ jego lizodup pseudowicestarosta po którym on na konia siada byl na wyjeżdzie i dlatego koń tak musiał wyciągać szyję.Biedne zwierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszczuch napisał:
Ludzie! Media ogłupiły Was już do końca. Wpisujecie się w ogólnopolską nagonkę medialną na PSL. Ciekawe, że jednego dnia GW, Fakt i DW piszą na ten sam temat. Red. Panasowi wyraźnie brakuje obiektywizmu bo źle pisze tylko na temat PSL, zapominając np. o PO, czy swojej ukochanej nieboszczce Unii Wolności. Takie ferowanie wyroków w gazetach to zwyczajne niszczenie człowieka. Sensacje gazetowe dotyczące b. dyrektora ARiMR Kozaczuka, czy komendanta powiatowego policji Szczeklika są najlepszym przykładem obrzucania błotem niewinnych ludzi. Szkoda, że DW dołączył do brukowców. A jeśli ,,sensacje" red. Panasa nie potwierdzą się, powinien trafić przed oblicze Temidy i być surowo ukarany! Co do obsadzania stanowisk - jeśli jakaś partia zdobywa władzę, to nie robi tego po to żeby kluczowe stanowiska obsadzać ludźmi z innych partii. Tak było, jest i będzie. I tak jest na całym świecie. PS.: Bohaterom artykułów prasowych życzę wytrwałości. Prawda zawsze zwycięży!
Nagonkę to uprawiał psl ze swoimi działaczami. Czy jest nagonką wykorzystywanie ludzi? A może załatwianie pozwoleń przekształceń działek w sposób dowolny,by uzyskać korzyść?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ten kuń na "czarny pasek" na oku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz! Skandalu przy pozwoleniach na budowe domków przy ul. Mełgiewskiej raczej nie znjadziesz. Lewa strona tej ulicy nalezy do gminy Wólka a nie do Świdnika to po pierwsze. Po drugie: jeżeli w Regionalnym Programie Operacyjnym dla woj. lubelskiego wpisane było lotnisko w Niedźwiadzie, to czemu akurat przy mełgiewskiej nie można było budować, raczej związku nie widzę. Jeżeli politycznie, bez zadnych ekspertyz i opinii fachowców grupa samorządowców w wojwództwie zmienia nagle lokalizację lotniska, to pretensje, że ludzie sie wybudowali. A może by tak skorzystać z ekspertyz robionych dla trzech lokalizacji, a takie były( robione przez WATnp.). Świdnik w tych opiniach nie nadaje sie na lotnisko o kodzie 4D, ta lokalizacja nie nadaje się nawet na mniejsze lotnisko pasażerskie. Robi sie coś z uporem maniaka, nie licząc się z nikim i niczym, To właśnie robi urząd marszałkowski. Wciska sie kit ludziom, że to niegroźna inwestycja, takie trele morele. Tak się tylko składa, ze lotniska sa w tej samej kategorii szkodliwości jak rafinerie. Wciska sie UE, że na bazie trawiastego, że w oparciu o infrastrukturę i urządzenia zmodernizuje się lotnisko w Świdniku. A prawda jest taka, że tam jest infrastruktura, którą trzeba zniszczyć by wybudować lotnisko. Bo modernizować tam nie ma co. Niedźwiada dostawała prawie 80% dofinansowania z UE, a Świdnik ile? Okazuje się teraz, że koszt tej niby modernizacji lotniska świdnickiego przewyższy koszt budowy Niedżwiady. A komu to wszystko zawdzięczamy? Jakoś nie zauważyłam nagonki na PO, chyba dlatego ze się rządzących wszyscy boją. Nie natknąłem się na artykuły dziennikarzy, którzy rzetelnie podeszliby do tematu. PROPAGANDA SUKCESU jak w PRL, którą uprawia PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwa do wszystkich__________ Ludzie opamiętajcie się, co wy wypisujecie, dziennikarze i inni. Nie jestem politykiem, lecz człowiekiem , który zna p. Starostę od lat osobiście i jego rodzinę i mam odwagę Wam wszystkim o tym powiedzieć. Ma on dobrą opinię jako człowiek i urzędnik a jego rodzina jest bardzo szanowana. To co wypisujecie o skrzywdzonych rodzinach to jest wredne kłamstwo. Jako osoba publiczna szanująca innych bierze udział w różnych spotkaniach. I tak ma być. Oceniacie go według siebie obrzucając go błotem. Kto wam dał do tego uprawnienia, czy nie widzicie, że zazdrość, zawiść , zemsta i nagonka mają tu miejsce. Jak łatwo jest wydać wyrok na drugiego człowieka. Pytam się Was, czy wy jesteście tak kryształowi , że daje wam to prawo do niszczenia człowieka??? Kto jest mądry i odważny to się go niszczy. W naszym kraju chyba nie moga pracować na urzędach młodzi i mądrzy ludzie, którym jeszcze się chce pracować. Jeszcze raz podkreślam, że cała ta sprawa jest szyta grubymi nićmi, nie dajcie się manipulować. Już nie jednego człowieka w ten sposób zniszczono, to jest moralna odpowiedzialność za słowo, za los drugiego człowieka, za społeczeństwo. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za to co sie dzieje wokół nas. Nikomu nie wolno zniesławiać bezpodstawnie drugiego człowieka, obdzierać go z godności . Podkreślam aby wszyscy tak pracowali jak ten człowiek .... Staram się być obiektywny i pisać prawdę chociaż wiem, że zaraz będą ataki na moją osobę zresztą nie po raz pierwszy. Ja wiem tylko tyle Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy. Z wyrazami szacunku dla wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dovrze nazwaleś to - pan Bog nie rychliwy ale sprawiedliwy. Rodzik nauczy sie wreszcie szacunku do drugiego człowieka. Niech dojdzie ci do glowy ze drugiego człowieka sie szanuje. a on szacunku nie znal dla nikogo. takiej wladzy nie potrzebujemy. PANU RODZIK, ROZWOD I SOŁDEK juz dziękujemy. wasz czas minął!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszczuch napisał:
Ludzie! Media ogłupiły Was już do końca. Wpisujecie się w ogólnopolską nagonkę medialną na PSL. Ciekawe, że jednego dnia GW, Fakt i DW piszą na ten sam temat. Red. Panasowi wyraźnie brakuje obiektywizmu bo źle pisze tylko na temat PSL, zapominając np. o PO, czy swojej ukochanej nieboszczce Unii Wolności. Takie ferowanie wyroków w gazetach to zwyczajne niszczenie człowieka. Sensacje gazetowe dotyczące b. dyrektora ARiMR Kozaczuka, czy komendanta powiatowego policji Szczeklika są najlepszym przykładem obrzucania błotem niewinnych ludzi. Szkoda, że DW dołączył do brukowców. A jeśli ,,sensacje" red. Panasa nie potwierdzą się, powinien trafić przed oblicze Temidy i być surowo ukarany! Co do obsadzania stanowisk - jeśli jakaś partia zdobywa władzę, to nie robi tego po to żeby kluczowe stanowiska obsadzać ludźmi z innych partii. Tak było, jest i będzie. I tak jest na całym świecie. PS.: Bohaterom artykułów prasowych życzę wytrwałości. Prawda zawsze zwycięży!
Prokuratura zrobiła swoje - nie umorzyła postępowania, sporzadziła akt oskarżenia co wskazuje na istnienie dowodów, Media zrobiły swoje- poinformowały o sprawie społeczeństwo wypełniając swą misję i pewnie będą robić to nadal, Sąd robi swoje- odbyła się rozprawa we wrześniu, kolejna podobno w październiku, Ludzie robią swoje- poddają krytyce całe zdarzenie, za wyjątkiem niewielu zdecydowanie potępiają głównego bohatera i z reguły uzasadniają dlaczego, ci broniący nie podają żadnych argumentów, poza takimi jak : media kłamią, ogłupiają i piszą o nagonce na PSL Oskarżony (nie pomówiony to różnica) narazie zrobił tyle - chciał utajnić proces, mówi wprost, jak go ukażą straci mandat radnego, starostowania nie straci (już wykalkulował co będzie??!!) niektórzy w PSL, co potwierdza powyższy post, są przekonani o swojej i swoich krzywdzie, no bo jak media mogą ujawniać coś, co w PSL-u jest tak normalne jak dwa razy dwa - zdobyliśmy władzę (proszę zwrócić uwagę, nawet się "mieszczuch" nie zająknął), to dajemy swoim, rodzinie, kolegom, koleżankom, kupujemy radnych, czasami funkcją, czasami posadką, czasami szantażem, czasami wyciszeniem jakiegoś przekrętu, czasami groźbą pozbawienia pracy, otaczamy swoich parasolem ochronnym, przed prawem, przed równością wobec prawa, przed odpowiedzialnością (odsyłam do stanowiska Pana Wojtasa, Pana Łopaty i innych). Ten PSL-ski kanon ma przecież obowiązywać wszystkich. Jak to? Przecież to normalne! Nie wiem doprawdy, czy z nas się robi durniów, czy Towarzystwo z PSL przestało dostrzegać swoją chorobę - ropiejący trąd, trwający już ładnych parę lat. To bardzo niebezpieczne, bo zakaźne. "Przecież w PO tak samo."- toż to twój albo twoich niewinnych kolegów, koalicjant "mieszczuchu". Ot logika. Nie wiedzieć, śmiać się czy płakać. Oby jak najszybciej odebrano wam Panie i Panowie tą władzę i oby rzeczywiście ziściło się powiedzenie; Prawda zawsze zwycięży!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszczuch napisał:
Ludzie! Media ogłupiły Was już do końca. Wpisujecie się w ogólnopolską nagonkę medialną na PSL. Ciekawe, że jednego dnia GW, Fakt i DW piszą na ten sam temat. Red. Panasowi wyraźnie brakuje obiektywizmu bo źle pisze tylko na temat PSL, zapominając np. o PO, czy swojej ukochanej nieboszczce Unii Wolności. Takie ferowanie wyroków w gazetach to zwyczajne niszczenie człowieka. Sensacje gazetowe dotyczące b. dyrektora ARiMR Kozaczuka, czy komendanta powiatowego policji Szczeklika są najlepszym przykładem obrzucania błotem niewinnych ludzi. Szkoda, że DW dołączył do brukowców. A jeśli ,,sensacje" red. Panasa nie potwierdzą się, powinien trafić przed oblicze Temidy i być surowo ukarany! Co do obsadzania stanowisk - jeśli jakaś partia zdobywa władzę, to nie robi tego po to żeby kluczowe stanowiska obsadzać ludźmi z innych partii. Tak było, jest i będzie. I tak jest na całym świecie. PS.: Bohaterom artykułów prasowych życzę wytrwałości. Prawda zawsze zwycięży!
I po co tak płakać. PO testuje PSL jak daleko może się posunąć. Gdyby działacze PSL mieli choćby resztki honoru, to by wyszli z koalicji i PO została by sama. A tak dla kasy i stanowisk trzymają się koryta razem z Plastusiami i udają, ze się nic nie stało. SAMI JESTEŚCIE SOBIE WINNI. I wcale was nie żałuję, dobrze wam tak nienachlańce!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 napisał:
Janusz! Skandalu przy pozwoleniach na budowe domków przy ul. Mełgiewskiej raczej nie znjadziesz. Lewa strona tej ulicy nalezy do gminy Wólka a nie do Świdnika to po pierwsze. Po drugie: jeżeli w Regionalnym Programie Operacyjnym dla woj. lubelskiego wpisane było lotnisko w Niedźwiadzie, to czemu akurat przy mełgiewskiej nie można było budować, raczej związku nie widzę. Jeżeli politycznie, bez zadnych ekspertyz i opinii fachowców grupa samorządowców w wojwództwie zmienia nagle lokalizację lotniska, to pretensje, że ludzie sie wybudowali. A może by tak skorzystać z ekspertyz robionych dla trzech lokalizacji, a takie były( robione przez WATnp.). Świdnik w tych opiniach nie nadaje sie na lotnisko o kodzie 4D, ta lokalizacja nie nadaje się nawet na mniejsze lotnisko pasażerskie. Robi sie coś z uporem maniaka, nie licząc się z nikim i niczym, To właśnie robi urząd marszałkowski. Wciska sie kit ludziom, że to niegroźna inwestycja, takie trele morele. Tak się tylko składa, ze lotniska sa w tej samej kategorii szkodliwości jak rafinerie. Wciska sie UE, że na bazie trawiastego, że w oparciu o infrastrukturę i urządzenia zmodernizuje się lotnisko w Świdniku. A prawda jest taka, że tam jest infrastruktura, którą trzeba zniszczyć by wybudować lotnisko. Bo modernizować tam nie ma co. Niedźwiada dostawała prawie 80% dofinansowania z UE, a Świdnik ile? Okazuje się teraz, że koszt tej niby modernizacji lotniska świdnickiego przewyższy koszt budowy Niedżwiady. A komu to wszystko zawdzięczamy? Jakoś nie zauważyłam nagonki na PO, chyba dlatego ze się rządzących wszyscy boją. Nie natknąłem się na artykuły dziennikarzy, którzy rzetelnie podeszliby do tematu. PROPAGANDA SUKCESU jak w PRL, którą uprawia PO.
Sama Po by tego nie przeforsowała, musiał jej pomóc koalicjant z PSL. Wart pac pałaca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Odezwa do wszystkich__________ Ludzie opamiętajcie się, co wy wypisujecie, dziennikarze i inni. Nie jestem politykiem, lecz człowiekiem , który zna p. Starostę od lat osobiście i jego rodzinę i mam odwagę Wam wszystkim o tym powiedzieć. Ma on dobrą opinię jako człowiek i urzędnik a jego rodzina jest bardzo szanowana. To co wypisujecie o skrzywdzonych rodzinach to jest wredne kłamstwo. Jako osoba publiczna szanująca innych bierze udział w różnych spotkaniach. I tak ma być. Oceniacie go według siebie obrzucając go błotem. Kto wam dał do tego uprawnienia, czy nie widzicie, że zazdrość, zawiść , zemsta i nagonka mają tu miejsce. Jak łatwo jest wydać wyrok na drugiego człowieka. Pytam się Was, czy wy jesteście tak kryształowi , że daje wam to prawo do niszczenia człowieka??? Kto jest mądry i odważny to się go niszczy. W naszym kraju chyba nie moga pracować na urzędach młodzi i mądrzy ludzie, którym jeszcze się chce pracować. Jeszcze raz podkreślam, że cała ta sprawa jest szyta grubymi nićmi, nie dajcie się manipulować. Już nie jednego człowieka w ten sposób zniszczono, to jest moralna odpowiedzialność za słowo, za los drugiego człowieka, za społeczeństwo. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za to co sie dzieje wokół nas. Nikomu nie wolno zniesławiać bezpodstawnie drugiego człowieka, obdzierać go z godności . Podkreślam aby wszyscy tak pracowali jak ten człowiek .... Staram się być obiektywny i pisać prawdę chociaż wiem, że zaraz będą ataki na moją osobę zresztą nie po raz pierwszy. Ja wiem tylko tyle Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy. Z wyrazami szacunku dla wszystkich
Ja też znam tego łotra dziwne że ja go znam z innej strony. Mam podstawy oświadczyć, iż jest to wyjątkowy łotr. Znam dzieci pokrzywdzone przez tego szmaciarza. Nawet były wcześniej w prasie opisane skutki jego decyzji. O tym nie wiesz? Musisz wiedzieć skoro tak go znasz. Ale ty taki sam z tego samego miotu. Nie martw się to dopiero początek rozwojowej sprawy. Jeżeli ty i wasi koledzy nie wpłyną na organy ścigania jak do tej pory robili to twój kolega zenek ma przyszłość zapewnioną do ostatnich dni ale za kratkami. Dlaczego jego prawica od pozwoleń i przekształceń nieruchomości uciekła na rentę? Nie wiesz to ci podpowiem, za machlojki. Ale to też sprawa rozwojowa trochę cierpliwości. A nie uważasz,że nad nią stał zenek-to on przełożony, jaki nadzór sprawował. Biedronka postawiona na miejscu starego parku, drzewa wycięte bez pozwolenia, też o tym nie wiesz zakuty obrońco? Można wymieniać tak dalej zapewne doczekasz niedługo się na forum następnych zarzutów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, ta PSL-owska banda z opola oskarzona przez prokurature odmowiła podczas rozprawy odpowiedzi na pytania sadu i prokuratora. Nie dolaczyla o sprawy zadnych dowodow przemawiajacych na ich korzysc. z tego co widac nie maja zadnych dowodow!!!!!!!!!!!!! gra bedzie prowadzona na zwłoke. pewnie na nastepnej sprawie mecenas rodzika rozchoruje sie bo dal plamy na poczatek ze chcial wylaczyc jawnosc. KUŃ BY SIE USMIAŁ: JAHAHHAHAHHAHAH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSTKIE MEDIA NIECH POJAWIA SIE NA NASTEPNEJ SPRAWIE. LUD CHCE INFORMACJI O GWIAZDACH POWIATU. ROBTA IM ZDJECI I POKAZTA JAKIE HOJRAKI Z NASZYCH PANOW STAROSTOW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAHAHAH JAHAHAH JAHAHA JAHAHA JAHAHA JAHAHA JAHAHA JAHAHAH:):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też znam napisał:
Ja też znam tego łotra dziwne że ja go znam z innej strony. Mam podstawy oświadczyć, iż jest to wyjątkowy łotr. Znam dzieci pokrzywdzone przez tego szmaciarza. Nawet były wcześniej w prasie opisane skutki jego decyzji. O tym nie wiesz? Musisz wiedzieć skoro tak go znasz. Ale ty taki sam z tego samego miotu. Nie martw się to dopiero początek rozwojowej sprawy. Jeżeli ty i wasi koledzy nie wpłyną na organy ścigania jak do tej pory robili to twój kolega zenek ma przyszłość zapewnioną do ostatnich dni ale za kratkami. Dlaczego jego prawica od pozwoleń i przekształceń nieruchomości uciekła na rentę? Nie wiesz to ci podpowiem, za machlojki. Ale to też sprawa rozwojowa trochę cierpliwości. A nie uważasz,że nad nią stał zenek-to on przełożony, jaki nadzór sprawował. Biedronka postawiona na miejscu starego parku, drzewa wycięte bez pozwolenia, też o tym nie wiesz zakuty obrońco? Można wymieniać tak dalej zapewne doczekasz niedługo się na forum następnych zarzutów.
LUDZIE WAM JUŻ CAŁKIEM ODWALIŁO W DEKIEL CO MA WSPÓLNEGO STAROSTA Z BIEDRONKĄ TO SPRAWA MIASTA OPOLE LUBELSKIE I BURMISTRZA !!! NIE WIECIE O CZYM PISZECIE- ZROBILIŚCIE SOBIE NAGONKĘ NA CHŁOPA TYLKO DLATEGO ŻE ZWOLNIONA PANIENNKA ZEMSTY ZAPRAGNĘŁA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKI TY DURNY! starosta niewinny to dowody niech pokaze. jak nie drogowce robiły mu wybieg to pewnie inna firma. a rodzik aby udowodnic to niech okaze sie w sadzie faktura, ze wybieg zrobił zgodnie z prawem. znajac tego pajaca, gdyby cala ta sprawa byla rozdmuchana i wiedzac ze za nia ta panienka stoi to podal by juz ja i gazete do sadu, tak jak zrobił to z Antoniakiem przed wyborami. Tylko ze najwidoczniej rodzik dowodow nie ma, wiec wygadujecie ze to medialna nagonka. ZADNA OSOBA PUBLICZNA PRZY ZDROWYCH ZMYSŁACH NIE POZWOLIŁA BY SOBIE ABY GAZETA JA OCZERNIAŁA. WYTOCZYŁABY GAZECIE PROCES. DLACZEGO TEGO RODZIK PRZEZ ROK NIE ZROBIŁ? bo wie ze wszystko jest prawda. i zbolec nie moze ze jego koryto sie kończy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...