Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach

Utworzony przez Incognito85, 30 grudnia 2013 o 20:04
Witam!  Pomagam osobom poszkodowanym w wypadkach. (także wypadki sprzed lat, nawet, jeśli odszkodowanie zostało już uzyskane). Jak wiadomo, firmy odszkodowawcze nie są zbyt wylewne, jeśli chodzi o przekazanie nam należnych pieniędzy. Do tego nasza niewiedza oraz brak czasu działają znacząco na nasza niekorzyść. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wszelkie predyspozyje, środki oraz wiedzę, by te odszkodowanie uzyskać. Po za wypełnieniem kilku druków klient nie robi nic, robimy wszystko za niego. Klient ma wgląd w aktualny postęp sprawy. Po otrzymaniu odszkodowania klient otrzymuje należne mu odszkodowanie. Posiadamy własną kancelarię radców prawnych. Działamy nie tylko na terenie Polski ale i Europy. Posiadamy wiele certyfikatów świadczących o najwyższej jakości usług. Więcej informacji pod numerem 535307968 lub mailowo.Dotyczy urazów, obrażeń ciała, cierpień psychicznych powstałych na skutek zdarzeń takich jak : Wypadki komunikacyjne: pieszy, rowerzysta, motocyklista, kierowca, pasażer pojazdu poszkodowanego i sprawcy. -odszkodowania dla pieszych i rowerzystów, uczestników wypadków -odszkodowania dla poszkodowanych w wypadkach innych sytuacjach -zadośćuczynienia po śmierci osób bliskich w wyniku wypadku tj. bliscy typu osoby zmarłej blisko zżyci, związani-odszkodowania dla osób, które uległy wypadkom przy pracy -wypadki w gospodarstwach rolnych -odszkodowania dla osób poszkodowanych w wyniku zaniedbań obowiązków przez osoby trzecie -zadośćuczynienie skutkom nieszczęśliwego wypadku lub poważnej choroby - jeżeli -osoba poszkodowana ma własną polisę NNW lub ubezpieczenie kredytu -odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadkach za granicą -odszkodowania dla osób poszkodowanych na skutek błędu w sztuce lekarskiej SZKODY RZECZOWE I MAJĄTKOWE -skradzione/uszkodzone mienie -zaniżenia kosztów napraw lub szkody na osobie Zapewniam także pomoc typu rehabilitacja po wypadku, pomoc psychologa/psychiatry. Kontakt pod numerem 535307968.Nawet jeśli nie uległeś\aś wypadkowi, zapisz sobie ten numer, może Ci się przydać na przyszłość. Tobie, lub Twoim znajomym.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Witam. Jestem przedstawicielem firmy zajmującej się odszkodowaniami oferujemy kompleksową obsługę spraw o odszkodowanie za wypadki (komunikacyjne, śmiertelne itp ) Nawet jesli minoł już od nich pewien okres. Wycena i sprawdzenie sprawy są bezpłatne wykupujemy również szkody z OC nawet jeśli zostało już wypłacone odszkodowanie możemy wypłacić dodatkową gotówkę!!! Wysoko skuteczność! Tel. 535-530-272 Warto zadzwonić i dowiedzieć się więcej i starać się o to co nam się należy a ubezpieczalnie nie chcą tego wypłacać!!! Tel. 535-530-272
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: