Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomóż rodzicom trojaczków z Niedrzwicy Dużej

Utworzony przez kali, 26 maja 2010 r. o 07:38 Powrót do artykułu
Są większe rodziny niż trojaczki, i nikt im nie pomaga, a rodzina liczy 15 cie osób ,w tym jedno dziecko jest po wypadku samochodowym i leży przykuty do łóżka, bo rodziców nie stać na rehabilitację. A pomoc potrzebna od dawna, nie tylko finansowa, ale we wszystkich postaciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kali napisał:
Są większe rodziny niż trojaczki, i nikt im nie pomaga, a rodzina liczy 15 cie osób ,w tym jedno dziecko jest po wypadku samochodowym i leży przykuty do łóżka, bo rodziców nie stać na rehabilitację. A pomoc potrzebna od dawna, nie tylko finansowa, ale we wszystkich postaciach.
No i co to niby ma być???Apel?Prośba?Odezwa?Komunikat? Zamiast wypisywać z wyrzutem na forum-może rozgłoś to w bardziej ludzki sposób-wtedy na 100% ludzie pomogą(ja też!).Tylko o czymś takim trzeba wiedzieć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze: Od 9 miesiecy wiedzieli ze rodzina im się powiększy, więc mogli zacząć wcześniej starać się o pomoc. Po drugie: mi tez lada dzień urodzi się dziecko i nie wołam zeby ludzie mi pomagali. Po trzecie: jezeli mają tak trudną sytuację jak została opisana to powinni mieć zasiłek bez problemu! Tylko ze w tej gminie (sama tu mieszkam) w pierwszej kolejności zasiłek otrzymują żule i kobiety, których mężowie są za granicą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem jednego - skoro rodzina nie ma własnego domu i tylko jeden rodzic pracuje to jak może decydować się na kolejne dzieci ???????????? Może mi ktoś to wyjaśni bo ja takiego postępowania nie rozumiem.... A potem rozkładać ręce i liczyć na ludzi dobrej woli, bo sami nie są w stanie zapewnić nawet podstawowego minimum - nie mówiąc już o niczym więcej - bo wózek, wanienka, ubranka to minimum. Dla mnie głupota ludzka i nieodpowiedzialność nie zna granic. Rozumiem jeśli rodzina nagle znajdzie się w trudnej sytuacji - rodzice stracą dom, pracę itp. Ale z premedytacją - nie mając nic decydować się na kolejne dzieci to głupota!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Niedrzwicy Dużej i wiem że Gmina ma najlepszą Pomoc Społeczną po tej stronie Wisły!!!!! Moje sąsiadki biorą dużą kasę! na dzieci i mężów grubo ponad tysiąc złotych miesięcznie do tego są zwolnieni ze wszystkich opłat dostają żywność, węgiel na zimę, ponad 300zł od gminy tzw.dodatek socjalny itd a przy tym można nawet pracować za granicą! długo trzeba by wymieniać tę dobroć Gminy i Pomocy Społecznej (i ich ślepotę!!!!!). Tylko trzeba zgłosić się na ul.Kraśnicką 51 i rozmawiać ostro!!!!! i cieszyć się życiem bo ŻYJEMY W GMINIE W KTÓREJ CHCE SIĘ ŻYĆ????? Pozdrawiam*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opamiętajcie się troche - najgorzej jak ktoś paple a nic nie daje- jak nie masz ochoty to nie pomagaj i nie oczerniaj kogoś, jak można mówić że trzeba było się nie starać o kolejne dzieci - jak ten fakt już się stał, oni sobie poradzą dzięki ludziomj dobrej woli co pomogą i nie będą oceniać. A dzisiaj jest święto Matki więc wszystkiego dobrego dla pani Wiotetki przede wszystkim życzliwości ludzkiej i pociechy z dzieciaczków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matka napisał:
Ludzie opamiętajcie się troche - najgorzej jak ktoś paple a nic nie daje- jak nie masz ochoty to nie pomagaj i nie oczerniaj kogoś, jak można mówić że trzeba było się nie starać o kolejne dzieci - jak ten fakt już się stał, oni sobie poradzą dzięki ludziomj dobrej woli co pomogą i nie będą oceniać. A dzisiaj jest święto Matki więc wszystkiego dobrego dla pani Wiotetki przede wszystkim życzliwości ludzkiej i pociechy z dzieciaczków.
Owszem można mówić, że było się nie starać o kolejne dzieci - bo najbardziej właśnie szkoda jest tych dzieci !!!! I nie chodzi o ocenianie tych ludzi tylko stwierdzenie faktu - człowiek po to ma rozum żeby z niego korzystać. Bo ja nie wyobrażam sobie sytuacji, w której rodzę dzieci z nadzieję, że "jakoś to będzie" "ktoś pomoże". Skrajna nieodpowiedzialność i bezmyślność !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA TEZ SPODZIEWAM SIĘ DZIECKA-POMOZECIE???? MIX I AAA-POPIERAM I POZDRAWIAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po co robili sobie dziecko jak bida!!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak pomoc społeczna w tej gminie jest na bardzo wysokim poziomie!! kasę rzeczywiście dostają nieroby, a co do mieszkań to może ktoś zainteresuje się lokalami przy szkołach , gdzie pseudo-samotne matki zapraszają mężów biznesmenów tylko na nocleg tzn.po godzinie 15-tej bo wtedy nikt nie skontroluje- a same - biedne kupują sobie samochody, wystarczy tylko znać dobrze koleżanki z opieki i można nie pracować !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacy wy jestescie nie ludzcy! oni na pewnie nie chcieli miec az 3 dzieci na raz. moze akurat na 1 byloby ich stac. a trojka dzieci to potrojny wydatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='~jaa~' date='26.05.2010, 10:19:37' post='293156'] jacy wy jestescie nie ludzcy! oni na pewnie nie chcieli miec az 3 dzieci na raz. moze akurat na 1 byloby ich stac. a trojka dzieci to potrojny wydatek. [/quot No to mieli pecha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ugo napisał:
Jestem z Niedrzwicy Dużej i wiem że Gmina ma najlepszą Pomoc Społeczną po tej stronie Wisły!!!!! Moje sąsiadki biorą dużą kasę! na dzieci i mężów grubo ponad tysiąc złotych miesięcznie do tego są zwolnieni ze wszystkich opłat dostają żywność, węgiel na zimę, ponad 300zł od gminy tzw.dodatek socjalny itd a przy tym można nawet pracować za granicą! długo trzeba by wymieniać tę dobroć Gminy i Pomocy Społecznej (i ich ślepotę!!!!!). Tylko trzeba zgłosić się na ul.Kraśnicką 51 i rozmawiać ostro!!!!! i cieszyć się życiem bo ŻYJEMY W GMINIE W KTÓREJ CHCE SIĘ ŻYĆ????? Pozdrawiam*
Głupota osób tu wypowiadających się nie zna granic, a twoja w szczególności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pastusiak jak "robił" te trojaczki to nie prosił mnie abym mu pomógł..tylko teraz jak trzeba karmić i ubierać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słodkie małe istotki niczego nie sa winne , pomagamy im a nie ich rodzicom .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wsiach tak jest: dziewczyna kończy zawodówkę, chłopak też, robią dziecko, biorą slub, mieszkają kątem u rodziny, ona siedzi w domu, niańczy dzieci a on pracuje dorywczo na budowie. Rodza się kolejne dzieci, na utrzymanie których nie ma pieniędzy, bo pieniądze , jak wiadomo, biora się z głowy. A jak ktoś ma w głowie siano, to klepie bide do końca i wystaje w kolejce po zasiłki. Dzieci wychowane w takim "kąforcie" robia potem to samo: brak wykształcenia, brak pracy, wyciąganie ręki do ludzi po pomoc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Na wsiach tak jest: dziewczyna kończy zawodówkę, chłopak też, robią dziecko, biorą slub, mieszkają kątem u rodziny, ona siedzi w domu, niańczy dzieci a on pracuje dorywczo na budowie. Rodza się kolejne dzieci, na utrzymanie których nie ma pieniędzy, bo pieniądze , jak wiadomo, biora się z głowy. A jak ktoś ma w głowie siano, to klepie bide do końca i wystaje w kolejce po zasiłki. Dzieci wychowane w takim "kąforcie" robia potem to samo: brak wykształcenia, brak pracy, wyciąganie ręki do ludzi po pomoc...
Zgadzam się w 100% !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
słodkie małe istotki niczego nie sa winne , pomagamy im a nie ich rodzicom .
No i właśnie na takim myśleniu żerują rodzice tych dzieci !!!!!! I właśnie dlatego je robią - bo wiedzą jak to działa Cwańsi niż mądrzejsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Wam w takiej sytuacji byłoby lekko i czy jesteście w stanie "zaplanować" ile dzieci Wam się urodzi... GŁUPIE GADANIE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do AAA to nie głupota a rzeczywistość!!!!! kto nie kręci i nie mota ten nie żyje! Człowiek uczciwy nie ma co szukać na tym świecie! a w szczególności w Niedrzwicy Dużej trzeba się przejść po gminie jak dają zapomogi i pozbierać pijaczków po rowach! a nie głupoty wypisywać! Nasza Pomoc Społeczna pomaga ale komu? Żadnej kontroli nie ma a jak jest to zapowiedziana na tydzień na przód! to jakby ksiądz po kolędzie chodził! Wstyd i hańba że przyszło mi żyć w takiej Gminie!!!!! Gmina bogata niech pomaga ja nie mam na chleb,opłaty i nie pomogę! mogę dać sprawdzoną radę? Pani Wioletta niech poda męża o alimenty na dodatek separacja i mąż na odwyk (większa kasa) a kasy jej i dzieciom w życiu nigdy nie zabraknie! Mężowi nic nie zrobią takie mamy prawo w tym kraju. W mojej okolicy tzw. Niedrzwicy Dużej cz.1 90% tak żyje i nie narzeka! to nie bajka a 100% fakty! nie chce operować tu nazwiskami bo to nie miejsce i nie pora na takie wypowiedzi! Pozdrawiam*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...