Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomóż rodzicom trojaczków z Niedrzwicy Dużej

Utworzony przez kali, 26 maja 2010 r. o 07:38 Powrót do artykułu
...jesli nie maja pieniedzy na utrzymanie siebie i starszych dzieci,nie maja warunkow mieszkaniowych,to czy nie mozna opanowac sie z SEXEM?moze tabletki dla Pani,a prezerwtywa dla Pana?? ...myslenie nie boli,zycie niestety jak widac na zalaczonym obrazku tak! ps ...wiem,wiem mogli 'pragnac' tego tych dzieci,ale jesli nie moge czegos miec to nie kradne,jesli nie stac mnie na wychowanie dziecka to go nie robie,tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z Tobą, nie mam warunków to nie robię, później nie krzyczę że nie mam kasy!!! no chyba że im guma pękła..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pukpuk...pustka napisał:
...jesli nie maja pieniedzy na utrzymanie siebie i starszych dzieci,nie maja warunkow mieszkaniowych,to czy nie mozna opanowac sie z SEXEM?moze tabletki dla Pani,a prezerwtywa dla Pana?? ...myslenie nie boli,zycie niestety jak widac na zalaczonym obrazku tak! ps ...wiem,wiem mogli 'pragnac' tego tych dzieci,ale jesli nie moge czegos miec to nie kradne,jesli nie stac mnie na wychowanie dziecka to go nie robie,tyle.
a może chcieli jedno?? bo by stać ich było na jedno?? a jest trzy to ich wina??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pukpuk...pustka napisał:
...jesli nie maja pieniedzy na utrzymanie siebie i starszych dzieci,nie maja warunkow mieszkaniowych,to czy nie mozna opanowac sie z SEXEM?moze tabletki dla Pani,a prezerwtywa dla Pana?? ...myslenie nie boli,zycie niestety jak widac na zalaczonym obrazku tak! ps ...wiem,wiem mogli 'pragnac' tego tych dzieci,ale jesli nie moge czegos miec to nie kradne,jesli nie stac mnie na wychowanie dziecka to go nie robie,tyle.
Sam się opanuj i stuknij w głowę porządnie, bo twoja głupota jest bezgraniczna. Jeszcze te dzieciaki będą kiedyś pracowały na twoją emeryturę. Nie chcesz pomóc to nie zabieraj głosu i nie wymądrzaj się. Dla mnie ta rodzina jest bohaterska, p. Wioleta zdecydowała się urodzić, nie poszła na łatwiznę i wygodnictwo życiowe, a obowiązkiem każdego przyzwoitego człowieka jest niesienie pomocy tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. Mam nadzieję, że ludzi dobrej woli jest więcej i ta rodzina znajdzie właściwe wsparcie ze strony gminy i społeczeństwa, nie tylko Niedrzwicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Sam się opanuj i stuknij w głowę porządnie, bo twoja głupota jest bezgraniczna. Jeszcze te dzieciaki będą kiedyś pracowały na twoją emeryturę. Nie chcesz pomóc to nie zabieraj głosu i nie wymądrzaj się. Dla mnie ta rodzina jest bohaterska, p. Wioleta zdecydowała się urodzić, nie poszła na łatwiznę i wygodnictwo życiowe, a obowiązkiem każdego przyzwoitego człowieka jest niesienie pomocy tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. Mam nadzieję, że ludzi dobrej woli jest więcej i ta rodzina znajdzie właściwe wsparcie ze strony gminy i społeczeństwa, nie tylko Niedrzwicy.
OOO ktoś wreszcie mądrze się wypowiedział Takich ludzi potrzebujemy:) Ja im pomogę jak Tylko mogę I proszę o to samo życzliwe osoby> Masz rację p. Wioletta nie poszła a na łatwiznę i nie daj boże nie usunęła dzieci a zdarza się to przecież postanowiła urodzić i bardzo dobrze:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze - ani Wioletta ani jej mąż nikogo nie prosili o pomoc. Zrobił to ktoś inny w ich imieniu. Myślę, że wszystkie negatywne wypowiedzi są osób młodych, niedojrzałych i niedoświadczonych. Po drugie - mam nadzieję, na pozytywny odzew władz gminy i ludzi o dobrym sercu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ewa~ napisał:
Po pierwsze - ani Wioletta ani jej mąż nikogo nie prosili o pomoc. Zrobił to ktoś inny w ich imieniu. Myślę, że wszystkie negatywne wypowiedzi są osób młodych, niedojrzałych i niedoświadczonych. Po drugie - mam nadzieję, na pozytywny odzew władz gminy i ludzi o dobrym sercu
Niemłoda, doświadczona i realnie oceniająca sytuację. Mam jedno dziecko bo następnemu nie moglibyśmy zapewnić takiego poziomu życia jak naszej jedynaczce. Świadomy wybór więc niech nikt nie pisze, ze oceniają niedojrzalli ludzie. Pomóc trzeba dzieciakom, owszem ale szanowni rodzice mając już dwójkę dzieci nie musieli podejmować decyzji o trzecim. Decyzja była nieodpowiedzialna i niedojrzała. Być może to efekt braku edukacji seksualnej w szkołąch i braku świadomości skąd się biiorą dzieci. Zamiast trzeciego wyszła trójeczka i będzie być może żyła w biedzie ale mam nadzieję szczęśliwie. Najważniejsze, ze są zdrowe JEdnak większość oceniających tych państwa ma rację - co to za ojciec pracujący dorywczo i próbujący utrzymać rodzinę. Matka - dlaczego nie pracuję? Bo nie ma na wsi pracy zaraz ktoś odpowie, a ja znam osoby dojeżdżające do Lublinaz Kraśnika i pracujące. Jeżeli ktoś może pomóc to niech zatrudni tego człowieka i sam może będzie chciał zarobić na rodzinę. A jak nie to znaczy, ze komentujący mieli rację mówiąc o nieodpowiedzialności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aśka napisał:
Niemłoda, doświadczona i realnie oceniająca sytuację. Mam jedno dziecko bo następnemu nie moglibyśmy zapewnić takiego poziomu życia jak naszej jedynaczce. Świadomy wybór więc niech nikt nie pisze, ze oceniają niedojrzalli ludzie. Pomóc trzeba dzieciakom, owszem ale szanowni rodzice mając już dwójkę dzieci nie musieli podejmować decyzji o trzecim. Decyzja była nieodpowiedzialna i niedojrzała. Być może to efekt braku edukacji seksualnej w szkołąch i braku świadomości skąd się biiorą dzieci. Zamiast trzeciego wyszła trójeczka i będzie być może żyła w biedzie ale mam nadzieję szczęśliwie. Najważniejsze, ze są zdrowe JEdnak większość oceniających tych państwa ma rację - co to za ojciec pracujący dorywczo i próbujący utrzymać rodzinę. Matka - dlaczego nie pracuję? Bo nie ma na wsi pracy zaraz ktoś odpowie, a ja znam osoby dojeżdżające do Lublinaz Kraśnika i pracujące. Jeżeli ktoś może pomóc to niech zatrudni tego człowieka i sam może będzie chciał zarobić na rodzinę. A jak nie to znaczy, ze komentujący mieli rację mówiąc o nieodpowiedzialności.
Planowanie, edukacja - sobie a życie- sobie. Nie wszystko można przewidzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aśka napisał:
Niemłoda, doświadczona i realnie oceniająca sytuację. Mam jedno dziecko bo następnemu nie moglibyśmy zapewnić takiego poziomu życia jak naszej jedynaczce. Świadomy wybór więc niech nikt nie pisze, ze oceniają niedojrzalli ludzie. Pomóc trzeba dzieciakom, owszem ale szanowni rodzice mając już dwójkę dzieci nie musieli podejmować decyzji o trzecim. Decyzja była nieodpowiedzialna i niedojrzała. Być może to efekt braku edukacji seksualnej w szkołąch i braku świadomości skąd się biiorą dzieci. Zamiast trzeciego wyszła trójeczka i będzie być może żyła w biedzie ale mam nadzieję szczęśliwie. Najważniejsze, ze są zdrowe JEdnak większość oceniających tych państwa ma rację - co to za ojciec pracujący dorywczo i próbujący utrzymać rodzinę. Matka - dlaczego nie pracuję? Bo nie ma na wsi pracy zaraz ktoś odpowie, a ja znam osoby dojeżdżające do Lublinaz Kraśnika i pracujące. Jeżeli ktoś może pomóc to niech zatrudni tego człowieka i sam może będzie chciał zarobić na rodzinę. A jak nie to znaczy, ze komentujący mieli rację mówiąc o nieodpowiedzialności.
A skąd wiesz że ona nie pracowała ?? Pracowała a jak była w ciąży to nie mogła pracować. Tak dużo znasz takich ludzi którzy dojeżdżają z Kraśnika do Lublina do pracy? To może pomożesz w poszukiwaniu dla niej pracy lub dla niego nie jest to łatwe sama to wiem po sobie . Nie którym się udaję i nie ze względu na wykształcenie ale także trzeba mieć znajomości rzadko ludzie dostają dobrą pracę od tak nawet z wysokim wykształceniem i ja nie podaję tu przykładów nie wiadomo skąd ale z własnego doświadczenia i z opowieści moich znajomych nic nie jest łatwo. Jeśli bym mogła pomóc w znalezieniu pracy dla niego ok nie ma sprawy ale nie mam takiej możliwości nie mam znajomości a sama pracuję za marne groszę ale pracuję. KIEDY W KOŃCU ZROZUMIECIE ONI NIE PODEJMOWALI DECYZJI ŻE CHCĄ KOLEJNE DZIECKO!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Planowanie, edukacja - sobie a życie- sobie. Nie wszystko można przewidzieć.
własnie jak ja bym miała przewidywać że jak bym miała dwójkę dzieci i np. chciałabym jeszcze jedno bo by mnie było na to stać a tu wyszło przykładowo nawet te czworo i co?? Jak bym wiedziała to bym w ciążę nie zachodziła nie?? Jak by się wiedziało że się przewróci to by się położyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A nie pomyślałaś o tym że te dzieci nie były planowane ile ludziom się tak zdarza co? a tu jeszcze troje. Człowieku to nie jest premedytacja! tak wiesz mieli ciężko już z dwójką dzieci i pomyśleli wiecie co zrobimy sobie jeszcze więcej dzieci a może będą trojaczki to ludzie będą nam pomagać będziemy mieli dużo kasy i pieniędzy TAK to dobra decyzja. Weź się zastanów co piszesz
Nie mówię, że premedytacją jest że "postarali się" o troje dzieci na raz. Ale że w ogóle myśleli o kolejnym dziecku skoro nie mają do tego warunków. A na troje to już łatwiej "złapać" życzliwych, łatwiej prosić o mieszkanie - bo przecież trudna sytuacja !!!! Chyba nie taka jest kolejność. Najpierw zapewnia się jakiś standard życia dla siebie i dzieci a potem się je robi - obojętnie czy to jedno, dwoje, troje, sześcioro. A tu coraz częściej zauważa się niestety odwrotny trend - tam gdzie mnogo dzieci to brak pracy, mieszkania, bezrobocie. Bezmyślnym ludziom to rozum by się przydał a nie pomoc !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
A skąd wiesz że ona nie pracowała ?? Pracowała a jak była w ciąży to nie mogła pracować. Tak dużo znasz takich ludzi którzy dojeżdżają z Kraśnika do Lublina do pracy? To może pomożesz w poszukiwaniu dla niej pracy lub dla niego nie jest to łatwe sama to wiem po sobie . Nie którym się udaję i nie ze względu na wykształcenie ale także trzeba mieć znajomości rzadko ludzie dostają dobrą pracę od tak nawet z wysokim wykształceniem i ja nie podaję tu przykładów nie wiadomo skąd ale z własnego doświadczenia i z opowieści moich znajomych nic nie jest łatwo. Jeśli bym mogła pomóc w znalezieniu pracy dla niego ok nie ma sprawy ale nie mam takiej możliwości nie mam znajomości a sama pracuję za marne groszę ale pracuję. KIEDY W KOŃCU ZROZUMIECIE ONI NIE PODEJMOWALI DECYZJI ŻE CHCĄ KOLEJNE DZIECKO!!!!!!!!!!
Jak to nie podejmowali decyzji o kolejnym dziecku ????????????????????????? To samo tak wyszło ????????????????????????????? No to jeszcze gorzej o nich świadczy.... chyba zgodnie z zasadą : Bóg da dzieci to i da na dzieci ??????????????????? Ale wy wszyscy jesteście naiwni !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIX napisał:
Nie mówię, że premedytacją jest że "postarali się" o troje dzieci na raz. Ale że w ogóle myśleli o kolejnym dziecku skoro nie mają do tego warunków. A na troje to już łatwiej "złapać" życzliwych, łatwiej prosić o mieszkanie - bo przecież trudna sytuacja !!!! Chyba nie taka jest kolejność. Najpierw zapewnia się jakiś standard życia dla siebie i dzieci a potem się je robi - obojętnie czy to jedno, dwoje, troje, sześcioro. A tu coraz częściej zauważa się niestety odwrotny trend - tam gdzie mnogo dzieci to brak pracy, mieszkania, bezrobocie. Bezmyślnym ludziom to rozum by się przydał a nie pomoc !!!!!
A może chcieli jedno a wyszło troje? na jedno by ich było stać a troje to już potrójne wydatki prawda? Nie chcą "łapać" naiwnych ludzi nie chcesz nie pomagaj. Jak ktoś chce to pomoże będą wdzięczni nawet za jedno ubranko nawet za jednego pampersa. Ile wpadek się zdarza nawet są 14 letnie matki i co p. Wioletta miała je usunąć to by Cię zadowoliło? Niepoważni ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lula napisał:
Jak to nie podejmowali decyzji o kolejnym dziecku ????????????????????????? To samo tak wyszło ????????????????????????????? No to jeszcze gorzej o nich świadczy.... chyba zgodnie z zasadą : Bóg da dzieci to i da na dzieci ??????????????????? Ale wy wszyscy jesteście naiwni !!!!!!
Chyba Ty jesteś naiwna. Ile osobom zdarza się wpadka co? nawet 14 letnim dzieciom a nawet 50 letnim kobietom skąd mieli wiedzieć że będzie ich aż troje? co? NIe chcesz nie pomagaj ale nie wypowiadaj się jeśli nie znasz konkretów tej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co czytam, że ludzie Ci znaleźli się w trudnej sytuacji, że nie spodziewali się trójki itp. Po pierwsze - to nie jest tak że oni się znaleźli w trudnej sytuacji - oni już byli w trudnej sytuacji przed narodzeniem się tej trójki dzieci. Bo znaleźć się w trudnej sytuacji to stracić coś co się miało, na co pracowało itp. A oni niczego nie stracili - po prostu los sprawił im psikusa w postaci mnogiej ciąży i wtedy dopiero nastała panika. Nie chcę nikogo oceniać, ale jak ojciec tych dzieci planował utrzymać rodzinę (żonę i pierwotnie - trójkę dzieci), wynajmując dom tylko z prac dorywczych na budowach?????????????????????????????????????????????????????????????????????? Jeśli tak dobrze płacą to ja się przekwalifikuję !!!!!!!!!!!!!!!!! Wpisy, że sytuacja ich zaskoczyła, bo stać ich by było na jedno ale nie na troje to już nie - są śmieszne. Bo nie chodzi o ilość dzieci tylko podejście do życia i tematu. A tu widzę lightowo I potem mamy wielopokoleniowe bezrobotne, utrzymywane z pomocy społecznej rodziny i w każdej dzieci jak mrówków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chyba Ty jesteś naiwna. Ile osobom zdarza się wpadka co? nawet 14 letnim dzieciom a nawet 50 letnim kobietom skąd mieli wiedzieć że będzie ich aż troje? co? NIe chcesz nie pomagaj ale nie wypowiadaj się jeśli nie znasz konkretów tej rodziny.
Wpadka kobiety mającej dwoje dzieci i ciężką sytuację finansową ???????????????????? Ja bym się w takiej sytuacji na jej miejscu zabezpieczyła "po uszy" żeby wpadki nie zaliczyć. Tłumaczenie głupich naiwnych ludzi !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zapominają,że są apteki. Za własną głupotę trzeba później płacić wysoką cenę. Znacznie więcej niż za środki antykoncepcyjne. Ale życzę tej rodzinie wytrwałości w pokonywaniu trudności dnia codziennego i wiary w ludzką życzliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się o co ten krzyk?I jakim prawem chcecie decydować o tym,czy kobieta powinna mieć dwoje czy troje dzieci? Może chciała mieć trzecie(nawet mieszkając u babci!),może "wpadła",może sprawy zdrowotne-tak czy tak nikt nie ma prawa Jej oceniać i ubliżać.Nie chcecie-nie pomagajcie,ale przestańcie kłapać.Czy w Waszych rodzinach tak wszyscy po sztuce,dwie-bo na więcej nie stać????? Spójrzcie na siebie i swoich bliskich i nie oceniajcie obcej osoby-bo nie macie takiego prawa. Tutaj nikt nie napisał,że macie i musicie oddać swoje pieniądze.JEST TO PROŚBA O POMOC DLA TEJ KOBIETY I jEJ DZIECI....i tyle.!Oczekuje się tylko dobrej woli od ludzi dobrego serca ,a nie ujadania .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obca osoba napisał:
Zastanawiam się o co ten krzyk?I jakim prawem chcecie decydować o tym,czy kobieta powinna mieć dwoje czy troje dzieci? Może chciała mieć trzecie(nawet mieszkając u babci!),może "wpadła",może sprawy zdrowotne-tak czy tak nikt nie ma prawa Jej oceniać i ubliżać.Nie chcecie-nie pomagajcie,ale przestańcie kłapać.Czy w Waszych rodzinach tak wszyscy po sztuce,dwie-bo na więcej nie stać????? Spójrzcie na siebie i swoich bliskich i nie oceniajcie obcej osoby-bo nie macie takiego prawa. Tutaj nikt nie napisał,że macie i musicie oddać swoje pieniądze.JEST TO PROŚBA O POMOC DLA TEJ KOBIETY I jEJ DZIECI....i tyle.!Oczekuje się tylko dobrej woli od ludzi dobrego serca ,a nie ujadania .......
popieram to!!!!!!!!!! To jest osoba myśląca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutne to,mieszkają w wynajmowanym domu,zauważcie ze ich starsze dziecko nie ma 3 lat więc skoro przez tyle lat nie dorobili sie nawet swojego kąta,kobieta nie ma prawa do zasiłku,gdzie ona była jak dzieci podrosly chyba mogla isc do pracy?nie mają nic,kompletnie nic,jej mąż jest albo niezaradny albo leniwy, bo skoro pracuje na budowie to może ruszyć 4 litery i poszukać bardziej platnej pracy,dla przykładu podam,mój znajomy pracuje w wawie przy układaniu kostki fakt ciężko ale na rękę wyciąga ok 3 tys w zimie robi w wykończeniówce i także zarabia niezłe pieniądze zważywszy że nie ma studiów ale on chce zapracować na rodzinę a nie żebrać,mama dostanie becikowe na troje to wyprawkę kupi, dzieci się na swiat nie proszą ich jest szkoda,matka niech zajmie się dziecmi a tatus zamiast rozmnażać sie znowu niech poszuka sobie innej pracy bo renta babci kiedys sie skonczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...