Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomóżmy zdążyć 4-latkowi z przeszczepem

Utworzony przez bania, 22 listopada 2008 r. o 10:40 Powrót do artykułu
carpeng napisał:
AKCJA ALLEGRO DLA KACPERKA http://www.allegro.pl/item544070631_pomóż_...zagrodnego.html ORAZ NA PORTALU NASZA-KLASA.PL
W dzienniku ukazał się artykuł ,że POLSAT zebrał prawie wymaganą kwote dzięki nam wszystkim ,którzy wysłaliśmy pieniądze na przeszczep dla Kacpra , ale kurs złotówki znowu spadł i zabrakło pieniędzy do tej już uzbieranej kwoty na przeszczep , dlatego bardzo Was gorąco proszę nie zmarnujmy, my internauci szansy przeszczepu dla Kacpra . Bardzo Was proszę wpłaćmy jeszcze troszkę pieniędzy ,kto ile może aby to biedne dzieciątko mogło pojechać za granicę na przeszczep serduszka . Bardzo , bardzo jeszcze raz Was wszystkich błagam - wpłaćmy jeszcze choć po 20 zł, lub nawet 10 zł w Bankach .Jeżeli uda nam się ta zbiórka , uratujemy małego Kacperka -Przecież tak mało od nas chcą - tylko wpłaty po parę groszy. Niech ten przeszczep seruszka będzie naszym zwycięstwem dla Kacpra Zagrodnego . Jeżeli zdążymy zebrać wymaganą kwote i przeszczep sie uda , to będziemy mogli sobie powiedzieć , że nasz cel i misja odniosła zwycięstwo . Warto , bardzo warto zwyciężyć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ala z Poniatowej napisał:
W dzienniku ukazał się artykuł ,że POLSAT zebrał prawie wymaganą kwote dzięki nam wszystkim ,którzy wysłaliśmy pieniądze na przeszczep dla Kacpra , ale kurs złotówki znowu spadł i zabrakło pieniędzy do tej już uzbieranej kwoty na przeszczep , dlatego bardzo Was gorąco proszę nie zmarnujmy, my internauci szansy przeszczepu dla Kacpra . Bardzo Was proszę wpłaćmy jeszcze troszkę pieniędzy ,kto ile może aby to biedne dzieciątko mogło pojechać za granicę na przeszczep serduszka . Bardzo , bardzo jeszcze raz Was wszystkich błagam - wpłaćmy jeszcze choć po 20 zł, lub nawet 10 zł w Bankach .Jeżeli uda nam się ta zbiórka , uratujemy małego Kacperka -Przecież tak mało od nas chcą - tylko wpłaty po parę groszy. Niech ten przeszczep seruszka będzie naszym zwycięstwem dla Kacpra Zagrodnego . Jeżeli zdążymy zebrać wymaganą kwote i przeszczep sie uda , to będziemy mogli sobie powiedzieć , że nasz cel i misja odniosła zwycięstwo . Warto , bardzo warto zwyciężyć .
Popieram całą akcję ,jestem za zbiórką i też wpłaciłam .Bardzo mi zależy na uratowaniu Kacperka.Myślę ,że zdążymy mu pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Popieram całą akcję ,jestem za zbiórką i też wpłaciłam .Bardzo mi zależy na uratowaniu Kacperka.Myślę ,że zdążymy mu pomóc.
Dobra robota , cieszę się że akcja jest popierana . Też wpłaciłam parę złotych .Cieszę się ,że mogę pomóc Kacperkowi . Do rodziców - trzymajcie się - pomożemy Waszemu synkowi a ty Kacperku bądż dzielny wytrzymaj do operacji. wszystko skończy się dobrze .Niech los ci sprzyja . Trzymam kciuki i śledzę każdy ruch w sprawie Kacperka . Nie znam tego chłopczyka ale kocham go jak swoje dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
Dobra robota , cieszę się że akcja jest popierana . Też wpłaciłam parę złotych .Cieszę się ,że mogę pomóc Kacperkowi . Do rodziców - trzymajcie się - pomożemy Waszemu synkowi a ty Kacperku bądż dzielny wytrzymaj do operacji. wszystko skończy się dobrze .Niech los ci sprzyja . Trzymam kciuki i śledzę każdy ruch w sprawie Kacperka . Nie znam tego chłopczyka ale kocham go jak swoje dziecko.
Też trzymam za nich kciuki i modlę się aby operacja się udała i wszystko było dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Też trzymam za nich kciuki i modlę się aby operacja się udała i wszystko było dobrze
Cały czas czekam i śledzę losy małego Kacperka. Myślę ,że o finale całej akcji Dziennik nas powiadomi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Cały czas czekam i śledzę losy małego Kacperka. Myślę ,że o finale całej akcji Dziennik nas powiadomi
Czy można sie dowiedzieć jak wygląda sytuacja malego Kacperka ,który czeka na przeszczep serduszka .Czy ma szansę i czy nasze pieniądze są wystarczające czy nadal zbieramy . Prosimy o informacje o jego losie.Dla nas internautów to ważne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kacperku, w dniu tego artykułu 22.11.2008r. moja ukochana córunia ma 18 lat. Tobie też się uda. Wierzę w to!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 marca o 7:47 serce Kacperka przestało bić. Nie udało się nam zdążyć z pomocą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mad napisał:
1 marca o 7:47 serce Kacperka przestało bić. Nie udało się nam zdążyć z pomocą
Do rodziców Kacperka. Jesteśmy z Wami kochani.Pomimo tak wielkiego naszego wysiłku i zbiórki nie udało nam się uratować Waszego Aniołka. Bardzo , bardzo mi żal . Cierpimy razem z Wami Kochani. Łączymy sie w bólu i cierpieniu razem z Wami. Kacperku - Aniołku czuwaj z nieba nad swoimi rodzicami , którzy opłakują Twoje odejście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...