Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomysły na majówkę. Co robić w długi weekend

Utworzony przez fox, 27 kwietnia 2013 o 18:51 Powrót do artykułu
Od 1-5 maja kursuje szynobus na trasie Lublin Zamość Zwierzyniec Susiec Bełżec Hrebenne Horyniec Lubaczów Jarosław. Ciekawa propozycja odwiedzenia Roztocza. Bilet turystyczny kosztuje 37 złotych.Uprawnia do nielimitowanej ilości przejazdów w czasie weekendu.Baza hotelowa i gastronomiczna przyzwoita, niedroga.Zapowiada się ładna pogoda. Można w lasach Roztocza odpocząć ,dotlenić się i nabrać sił.Bilet Lublin Zamość normalny 11.50 zł. Można odwiedzić bardzo ładne ZOO-atrakcja dla dzieci.-przy samej stacji kolejowej. Wyjazd z Lublina o godz 8 50.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A może "Farma Iluzji"?
0
Szynobus spoko, jechałam nim kiedyś. Ale ja wolę spędzać czas tak, aby odpocząć i jeszcze trochę odmłodnieć, trochę zniwelować pewne dolegliwości, dlateo co miesiąc zbieram sobie pieniądze na weekend SPA, konkretnie w SPA Nałęczów, bo tam mają najwięcej zabiegów do wyboru,a poza tym mają ludzkie ceny, a nie wygórowane, jak w innych spa. Kocham ich Termy Pałacowe, nie potrafię odmówić sobie przyjemności wyjechania tam raz na miesiąc
0
I teraz mamy czerwcówkę;] haha ja własnie zaraz zbieram sie na samolot;] dziś lecę do Bareclony;]     ktoś chętny na tanie loty do Barcelony?;] mam wolne miejsce w torebce mojej kobiety;]
Ostatnio edytowany 28 maja 2013 o 18:20
0
Własnie wróciliśmy z zakopanego w dokładnie http://www.noclegi24h.pl/2791_Zakopane-tanie-noclegi-blisko-centrum-Dobre-Kwatery.html  ;] było cudnie mimo wiadomych anomali pogodowych. Warto czasem zmienić otoczenie, dobrze wpływa na samopoczucie ;]    
0
Uwielbiam zakopane, ale licze na pogodę więc czekam na http://www.noclegi24h.pl/2795_Biala-Mewa.html wiem wiem marzyciel ze mnie.. ale kurcze ile moża tak być? kurde mamy już niebawem kalendarzowe lato a tu takie coś.. oszaleje kiedyś;d
0
Do Zakopanego to raczej jeździ się zimą, może trochę wcześniej. Majówka w górach do mnie nie przemawia. Pobyt, amtosfera i noclegi bez śniegu nie mają sensu w Zakopcu.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: