Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ponad milion złotych niewypłaconych pensji w woj. lubelskim

Utworzony przez mzl z Lublina, 6 maja 2013 r. o 08:49 Powrót do artykułu
Myślę, że milion zł to pracownicy kradną pracodawcom w woj. lubelskim każdego dnia z np. kasy w handlu, w postaci paliwa na budowach, towaru w gastronomii itd... Kto mieczem wojuje od miecza ginie ))) kraj złodziei !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma słów, żeby wyrazić oburzenie z powodu takich "praktyk"... Tacy "pracodawcy" nie mają honoru i za grosz przyzwoitości i w końcu to się na nich zemści, choćby nie wiem jak tłumaczyli sobie swoje postępowanie. Pracuję w niedużej firmie, w której bywa bardzo różnie - zlecenia raz są raz ich nie ma i wiem, że mój Szef nie zawsze ma tyle zysku w miesiącu, żeby wypłacić nam pensje, ale jakoś zawsze wypłaca - często się zadłużając - bo jest człowiekiem honorowym i wie, że jak dba o swoich pracowników, to oni mu się odwdzięczają swoim zaangażowaniem. Poza tym wyznaje zasadę, że może nie zapłacić rachunków, ale pracownikom musi zapłacić w pierwszej kolejności, bo to są ludzie, za których jest poniekąd odpowiedzialny, bo przecież jak nie wypłaci pensji, to z co ma żyć ten pracownik? Ale takich ludzi ze świecą szukać. A Ci wszyscy nieuczciwi poniosą kiedyś karę za to, że mają na sumieniu ileś ludzkich tragedii....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZGŁOSZONYCH do PIP! Jak ktoś pracuje na umowę zlecenie albo o dzieło, to nawet do PIP zgłosić zaległego wynagrodzenia nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcześniej nigdy tego nie było, nastało takie badziewie wraz z nastaniem rządów tuska i komuchów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moj szef zalegal z poborami przez prawie dwa i pol miesiaca. Nie zdarzylismy zlozyc skargi ...i na szczescie. Po odzyskaniu od klienta wiekszej kwoty zaraz nam wyplacil i zaprosil do siebie na poteznego gryla. To byle naprawde wielkie przyjecie, ale tez dowod wdziecznosci za nasza cierpliwosc. Nigdy zreszta nie unikal tematu, a staral sie kazdego wspomoc chociazby stowka lub trzema. Teraz juz ponownie jest na prostej i placi. Porownujac z innymi firmami w Lublinie, to nawet trzeba napisac, ze placi bardzo dobrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mała Ola z przedszkola napisał:
Wcześniej nigdy tego nie było, nastało takie badziewie wraz z nastaniem rządów tuska i komuchów !!!
a w ogóle to najlepiej było w komunie. Jak brakowało pieniążków na wypłatę to się po prostu dodrukowywało i było git.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...