Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poniatowa co sądzicie o władzy naszego Miasta?

Utworzony przez Tomasz, 21 czerwca 2010 r. o 00:57
Gość napisał:
Radziłem ci, żebyś przestał się "udzielać" na forum - znowu strzeliłeś w stopę swojemu słońcu poniatowej! Jak nie miała nic do powiedzenia jako zastępca burmistrza, to za co brała pieniądze? Za grzanie stołka? Powinna oddać wszystkie pieniądze, jakie pobrała z miejskiej kasy przez 4 lata - chyba ją stać na honorowy gest? Orzeł ma zatrudnić zaledwie około 15 - 20 osób! Nie wprowadzaj w błąd społeczeństwa! Piszesz, że my będziemy głosować na twoje słońce - MY czy tylko ty? Nie wypowiadaj się w liczbie mnogiej, nikt ciebie do tego nie upoważnił! Jeszcze raz dobrze ci radzę - przestań pisać na tym i inych forach, jesteś żałosny w tym podlizwaniu!
To Ty sie mylisz frustracie, Orzel zatrudni 45 osob /czytalem w gazecie /. Druga sprawa to od kiedy zastepca rzadzi zamiast Burmistrza.Rzadzil Kania i on mial cos do powiedzenia, a nie Stefankowa. Uwazam, ze to najlepsza Burmistrz jaka miala Poniatowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
To Ty sie mylisz frustracie, Orzel zatrudni 45 osob /czytalem w gazecie /. Druga sprawa to od kiedy zastepca rzadzi zamiast Burmistrza.Rzadzil Kania i on mial cos do powiedzenia, a nie Stefankowa. Uwazam, ze to najlepsza Burmistrz jaka miala Poniatowa.
Czekam na informację ile i kiedy twoje słońce poniatowej honorowo zwróci pobrane wynagrodzenie za poprzednią kadencję, kiedy nic nie robiła, tylko grzała stołek! Bardzo to wygodne, żeby zganiać winę za nieróbstwo na byłego Burmistrza! WSTYD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
To Ty sie mylisz frustracie, Orzel zatrudni 45 osob /czytalem w gazecie /. Druga sprawa to od kiedy zastepca rzadzi zamiast Burmistrza.Rzadzil Kania i on mial cos do powiedzenia, a nie Stefankowa. Uwazam, ze to najlepsza Burmistrz jaka miala Poniatowa.
Nie było i nie ma lepszego gospodarza gminy od Henryka Śmiecha, tak jak nie było gorszego od poprzednika Stefankowej. Jeżeli Stefankowa nie nie doprowadzi do bankructwa gminy, to będzie dobrze. Jeżeli doprowadzi do jakiegokolwiek zwiększenia zatrudnienia w gminie to chwała jej za to. Przestańcie się licytować. To wygląda na przekomarzanie się dzieciaków w piaskownicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czekam na informację ile i kiedy twoje słońce poniatowej honorowo zwróci pobrane wynagrodzenie za poprzednią kadencję, kiedy nic nie robiła, tylko grzała stołek! Bardzo to wygodne, żeby zganiać winę za nieróbstwo na byłego Burmistrza! WSTYD!
A co zrobil?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czekam na informację ile i kiedy twoje słońce poniatowej honorowo zwróci pobrane wynagrodzenie za poprzednią kadencję, kiedy nic nie robiła, tylko grzała stołek! Bardzo to wygodne, żeby zganiać winę za nieróbstwo na byłego Burmistrza! WSTYD!
Ja nie wiem co robila Stefankowa, ale wiem co robil byly Burmistrz. Teraz to mozna porownac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dark napisał:
Ja nie wiem co robila Stefankowa, ale wiem co robil byly Burmistrz. Teraz to mozna porownac.
A ja się cieszę, Pan Kania podobno startuje z poparciem PSL na Burmistrza - jestem pewna, że wygra ze Stefankową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ewa~ napisał:
A ja się cieszę, Pan Kania podobno startuje z poparciem PSL na Burmistrza - jestem pewna, że wygra ze Stefankową.
To pewnik a ja mam być jego zastępcą! Precz ze "Słońcem Poniatowej"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ewa~ napisał:
A ja się cieszę, Pan Kania podobno startuje z poparciem PSL na Burmistrza - jestem pewna, że wygra ze Stefankową.
Co wy porownujecie co zrobila w Poniatowej Stefankowa a co Kania?. Co do Pana Smiecha to gdyby Stefankowa byla Burmistrzem tyle co Pan Smich to Poniatowa bylaby metropolia. W nawiasie /bardzo lubilam Pana Smiecha/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
propaganda sukcesu jak dawnych lat komunistycznej ciemnoty: elewacje bloków robią spółdzielnie i ZGM - a nie pani burmistrz... posprzątane ulice i kwiaty na ul. Nałęczowskiej to praca PGK w Poniatowej - a nie pani burmistrz... stadion i orliki - jak dostałbyś kredyt to sam byś wybudował lepsze niż pani burmistrz... - a kredyty będziemy spłacali wszyscy w naszych podatkach przez następne lata !!! zakup przychodni przekazanej nieodpłatnie kiedyś starostwu - to prostu złoty interes życia pani burmistrz zakup lasu koło edy, nowa droga i co tam jeszcze - nikt nie liczy tych kosztów - co jeszcze zrobi pani burmistrz aby "zachęcić" wyimaginowanych inwestorów - wybuduje im hale produkcyjne i magazyny i nieodpłatnie przekaże ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 kandydatów?? to niby kto startuje w wyborach na burmistrza>>?? ciekawe... z chęcią zobaczę pozdrawiam wszystkich, w szczególności tych, którzy tak pięknie wylewają swoje żale.... dobrze, ,że jest takie miejsce...mam nadzieję, że te osoby czują się lepiej po tym jak natrują coś tutaj:D pozdrawiam jeszcze tych, którzy chcą powrotu p. Kanii na burmistrza !!!! !!! czy są jeszcze wielbiciele p. Pidka??? też ich pozdrawiam! ludzie zajmijcie się czymś pożytecznym... wychowujcie swoje dzieci, przykładajcie się do pracy, ucz się ------> a nasza rzeczywistość będzie się zmieniała tylko na lepsze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ololo napisał:
4 kandydatów?? to niby kto startuje w wyborach na burmistrza>>?? ciekawe... z chęcią zobaczę pozdrawiam wszystkich, w szczególności tych, którzy tak pięknie wylewają swoje żale.... dobrze, ,że jest takie miejsce...mam nadzieję, że te osoby czują się lepiej po tym jak natrują coś tutaj:D pozdrawiam jeszcze tych, którzy chcą powrotu p. Kanii na burmistrza !!!! !!! czy są jeszcze wielbiciele p. Pidka??? też ich pozdrawiam! ludzie zajmijcie się czymś pożytecznym... wychowujcie swoje dzieci, przykładajcie się do pracy, ucz się ------> a nasza rzeczywistość będzie się zmieniała tylko na lepsze!
Twoja pewność siebie, buta, brak szacunku dla ludzi i potencjalnych rywali w wyborach doprowadzi cię do nieuchronnej klęski! Życzę ci tego z całego serca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Twoja pewność siebie, buta, brak szacunku dla ludzi i potencjalnych rywali w wyborach doprowadzi cię do nieuchronnej klęski! Życzę ci tego z całego serca!
hehe!!! dobre!!! nie mam zamiaru startować w żadnych wyborach drogi tomaszzu!!!! skończyłem studia, pracuję, spełniam się sferze zawodowej jak i osobistej!!!! pewność siebie....niezły tekst...Twoja pewność siebie, buta, brak szacunku dla ludzi i potencjalnych rywali w wyborach doprowadzi cię do nieuchronnej klęski! Życzę ci tego z całego serca! I tutaj widzimy tą naszą poniatowską życzliwość!!!!!!! Tomaszu weź się za coś i zrób coś pożytecznego!! poczytaj książkę, spędź czas z rodziną, spotkaj się ze znajomymi, możesz pograć w piłkę, pójść na basen.... pójść do kościoła... pomódl się za siebie, za nasz miasto.... a nie ludziom złego życzysz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czekam na informację ile i kiedy twoje słońce poniatowej honorowo zwróci pobrane wynagrodzenie za poprzednią kadencję, kiedy nic nie robiła, tylko grzała stołek! Bardzo to wygodne, żeby zganiać winę za nieróbstwo na byłego Burmistrza! WSTYD!
honorowo to Ty możesz pocałować ją w d...ę . a nie żądać rozliczenia .Ty się sam najpierw rozlicz dziadu a nie łgaj do innych , którzy coś potrafią zrobić i dobrze zarzadzać. Zazdościsz jej talentu i władzy .A my będziemy na Panią Burmistrz głosować , bo jest warta tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ololol napisał:
hehe!!! dobre!!! nie mam zamiaru startować w żadnych wyborach drogi tomaszzu!!!! skończyłem studia, pracuję, spełniam się sferze zawodowej jak i osobistej!!!! pewność siebie....niezły tekst...Twoja pewność siebie, buta, brak szacunku dla ludzi i potencjalnych rywali w wyborach doprowadzi cię do nieuchronnej klęski! Życzę ci tego z całego serca! I tutaj widzimy tą naszą poniatowską życzliwość!!!!!!! Tomaszu weź się za coś i zrób coś pożytecznego!! poczytaj książkę, spędź czas z rodziną, spotkaj się ze znajomymi, możesz pograć w piłkę, pójść na basen.... pójść do kościoła... pomódl się za siebie, za nasz miasto.... a nie ludziom złego życzysz!
Ale Tomaszek nie chodzi do kościoła ,to gdzie się ma pomodlić za siebie i miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Ale Tomaszek nie chodzi do kościoła ,to gdzie się ma pomodlić za siebie i miasto.
Pidek przestan wypisywac i podpuszczac ludzi jak chcesz to my Ci napiszemy co robiles.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc 2 napisał:
Pidek przestan wypisywac i podpuszczac ludzi jak chcesz to my Ci napiszemy co robiles.
Pudło! Możecie byc spokojni - nie musicie się bać, o ile wiem, to nie zamierza startować w wyborach na stanowisko Burmistrza Poniatowej lecz do Sejmiku z ramienia Platformy Obywatelskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc 2 napisał:
Pidek przestan wypisywac i podpuszczac ludzi jak chcesz to my Ci napiszemy co robiles.
Byłoby bardzo dobrze gdybyś napisał co robił Pan Pidek. Wstydzić się, moim zdaniem, nie musi. Zrobił sporo i zadłużył miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Byłoby bardzo dobrze gdybyś napisał co robił Pan Pidek. Wstydzić się, moim zdaniem, nie musi. Zrobił sporo i zadłużył miasta.
Oczywiście nie zadłużył miasta. Przepraszam za przejęzyczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pudło! Możecie byc spokojni - nie musicie się bać, o ile wiem, to nie zamierza startować w wyborach na stanowisko Burmistrza Poniatowej lecz do Sejmiku z ramienia Platformy Obywatelskiej.
Juz do platformy sie zapisal. Farbowany lis byl juz we wszystkich partiach. Nowak jest szefem parti w Opolu, a to jego kumpel to on pomogl mu kiedys w zostaniu Burmistrzem Poniatowej. Nowak jest skonczony bo poparl Karpinskiego w wyborach na prezesa wojewodzkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Byłoby bardzo dobrze gdybyś napisał co robił Pan Pidek. Wstydzić się, moim zdaniem, nie musi. Zrobił sporo i zadłużył miasta.
TAK NAJWIEKSZE JEGO OSIAGNIECIE TO SPRZEDANIE CIEPLOWNI SPOLCE NIEMIECKIEJ Z GLIWIC.CIESZYSZ SIE ZE MUSISZ TYLE PLACIC ZA OGRZEWANIE. BURMISTRZ I RADNI DOBRZE ROBIA ZE BIORA CO SIE DA Z UNI BO TYLKO DO 2013 ROKU BEDZIE MOZNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...