Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
chcecie nazwiska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak chcemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabójca nr 1 - http://sp.poniatowa.pl/absolwenci/a2506.htm klasa D nr ucznia 5. Zabójca nr 2 - Nazwisko takie samo jak właściciela 2 stacji paliw w Poniatowej, zabójca z Kraczewic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie to 2 imię i nazwisko? szczeniaki :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabójca nm 2 jak ma na nazwisko? napisz poprostu , bo ja i wiele wiecej osob nie wie kto ma stajcie paliw w p-wej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciąć i solą sypać. Wyrywać chwasty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknac ryje Bo pajace nie wiecie co on im zawinił skad ku*** wiecie ze za darmo dostał... Moze ku*** zasłuzył, Nie jak umarł to ku*** teraz wielcee dobre dziecko zniego byłoo... Pierdonlijcie sie w łeb...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO ILE ONI MAJA LAT?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinia napisał:
TO ILE ONI MAJA LAT?!
wystarczy przeczytać artykuł, 18 i 19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoj stary nie ma jaj napisał:
Zamknac ryje Bo pajace nie wiecie co on im zawinił skad ku*** wiecie ze za darmo dostał... Moze ku*** zasłuzył, Nie jak umarł to ku*** teraz wielcee dobre dziecko zniego byłoo... Pierdonlijcie sie w łeb...
Od razu widać między wami spokrewnienie.Co z tego zawinił? Nawet jeśli... nie ma innych sposobów rozwiązywania problemów? Widzę,że pokolenie JP. :/ Ciekawe jeśli to byłby ktoś z twojej rodziny. Lecz się człowieku, jeśli za rozwiązywanie problemów jest w głowie tylko bicie. Co to za ludzie... Zlituj się Boże...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co was to obchodzi! ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz do dymisji !!! Nie miałem nic do niej, wyjechałem na studia, myślałem, że przemoc i narkomania tam zniknęły. Widzę jednak, że od lat tam nic się nie zmieniło. A myślałem że wrócę do pwa. Nie mam teraz najmniejszej ochoty. Uważam, że pani Stefanek powinna podać się do dymisji, skoro od lat nie potrafi zapewnić bezpieczeństwa w mieście. Nie da się rozwijać miasta, jeśli nie będzie w nim można bezpiecznie żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoj stary nie ma jaj napisał:
Zamknac ryje Bo pajace nie wiecie co on im zawinił skad ku*** wiecie ze za darmo dostał...Moze ku*** zasłuzył, Nie jak umarł to ku*** teraz wielcee dobre dziecko zniego byłoo...Pierdonlijcie sie w łeb...
jak by nie zawinił, to nie jest powód żeby go zabić, w tak bestialski sposób. Inaczej byś śpiewał jak by kogoś z Twojej rodziny zabili, wtedy tez byś powiedział że zawinił sobie czymś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PWA-PATOLOGIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by z mojej rodzinyy zabili odpłacił bym im sie tak samo tylko ze wybił bym sam im rodziny ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miasto w którym nikt nie może czuć się bezpiecznie, właśnie przez taką patologię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twoj stary napisał:
Co was to obchodzi! ...
Człowieku jeśli jest to zamieszczone publicznie to chyba można to komentować.A jeśli ciebie by to nie obchodziło nawet byś tu nie wchodził :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kama napisał:
wystarczy przeczytać artykuł, 18 i 19
TO FAKT JEST NAPISANE ALE TEN LINK TO ZE ON KONCZYŁ SZKOŁE W 2006r TO CHYBA NIE WYCHODZI Z MOJEJ MATEMATYKI ZE MA 18/19 LAT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinia napisał:
TO FAKT JEST NAPISANE ALE TEN LINK TO ZE ON KONCZYŁ SZKOŁE W 2006r TO CHYBA NIE WYCHODZI Z MOJEJ MATEMATYKI ZE MA 18/19 LAT
To chyba nie ważne,chociaż sam nie wiem bo może wyjdzie że nie jest pełnoletni,to może być w sądzie całkiem inny wyrok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to nas obchodzi, że cała Poniatowska społeczność chce wiedzieć który to sku***syn jest takim bydlakiem i zabił młodego człowieka który miał przed sobą całe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...