Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poniatowa: Libacja w domu, tak mama "opiekowała się" dziećmi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2017 o 14:27 Powrót do artykułu
To jest efekt 500+
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale ty glupi, że nawet ustawa Ciebie nie obejmujeobejmuje. A 500+ sam byś chciał.
0
Efekt 500+ ty chyba człowieku dzieci nie masz
0
Czyżby wypłata 500+ ?
0
Dlaczego się bulwersujecie drodzy komentatorzy? A może ta "matka"nie bierze 500+
0
A nawet jeśli wódka została kupiona z 500+ to państwo na tym nie ucierpi, bo pieniążki wracają do budżetu. Szkoda tylko dzieci.
0
macie te swoje cholerne 500+ pieprzone pisowce, oby was Bozia raz na zawsze ukarała na czele z tą broszką w klapie
0
pijana kobieta opiekuje się dwójką dzieci....... Ale w czym problem?Trzeźwa czy pijana ale jak na matkę przystało,opiekowała się dziećm
0
Jacy wy wszyscy swieci .... az sie zygac chce ...
0
M. napisał:
Jacy wy wszyscy swieci .... az sie zygac chce ...
Święte słowa, bo jak rozumiem Ci wszytscy komentujący Państwo albo nie posiadają dzieci albo nigdy w ich obecności nie wypili nawet łyka piwa czy wina. Grile i wszystkie rodzinne spotkania i święta spędzają przy wodzie mineralnej i to niegazowanej, żeby bąbelki do głowy nie udeżyły.... Brak słów...
0
Łykneli i nie są święci. Ale jest róznica pomiędzy wypiciem piwa lub dwóch na grillu, a wypiciem hgw ilu butelek/kieliszków by mieć 2,5 promila. Jak nie widzicie problemu to gratuluję i współczuję dzieciom. Ja w życiu nie doprowadziłabym się do takiego stanu, by moje dziecko patrzyło na pijaną, zataczającą się czy bełkoczącą matkę
0
i tu masz racje 2,5 promila to trochę przesada
0
Teraz sami kapusie,kiedyś też były pijane osoby,matki z dziecmi itd. ale nie było kapowania chociaż byli kapusie policyjni,Moja była jak sie nawaliła to Ja dawałem synom Obiad bo pijaczka spała a potem popadła w alk. i wypijałka nawet weselny alkohol syna.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: