Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poniatowa: Pomodlą się za o. Rydzyka

Utworzony przez rob, 24 marca 2012 r. o 21:11 Powrót do artykułu
ojca rydzyka chetnie bym wykopulowal w kiszke stolcowa i jego wyznawcoe tez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada pozdrawiam zaściankowy ciemnogród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Rydzyk pomodli się by dużo i często wpłacali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że tłumoki z Partii Oszustów i pedały od Palikota zaczynają ujadać, od razu widać że poczuły wiosnę. :):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszym rozwiązaniem byłoby wysłanie o.Rydzyka na misje np. do Afryki. W Polsce w zasadzie nie ma już kogo nawracać, zaś na czarnym lądzie jest wdzięczne pole do działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier***ić czarnych i ich psi bełkot!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tego brakowało ... Powinno się modlić za zwykłych ludzi a nie za największych złodzieji w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy Ojciec Tadeusz chce ażeby za Niego się modlono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zapomniałem , proponuje żeby jeszcze taca była zbierana dla nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że KS. proboszcz kreuje się na gwiazdę loklanych mediów. Strzelam w ciemno, ze to On podrzuca te informacje DW, aby ten opublikował newsa o parafii. Niekompetancja mnie przeraża. Najpierw niech się ten kapłan nauczy wysławiac i z sensem przekazywać ogłoszenia parafialne. Ks. Józefie wróć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i niech się modlą za kogo chcą, to ich sprawa i nie ma co robić sensacji z tego. Pozdro z Lublina,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujęmy dzienikarzom za wiadomośc dobra sprawa popieramy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzeba bronić wolności słowa !!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najlepszym rozwiązaniem byłoby wysłanie o.Rydzyka na misje np. do Afryki. W Polsce w zasadzie nie ma już kogo nawracać, zaś na czarnym lądzie jest wdzięczne pole do działania.
U tu się mylisz, kiedy byłeś ostatnio w Afryce? myślę że odsetek pogan w Afryce jest znacznie niższy niż odsetek neopogan, wtórnych pogan czy jak ich zwał w Polsce, a o tzw zachodniej europie już nie wspominając. W tej chwili trwa zmaganie pomiędzy islamem i chrześcijanstwem w krajach Afryki środkowej, subsaharyjskiej, niestety jak widzimy w darfurze , kongo, nigrze, jest to straszne zagubienie pojęć i wartości. Przemoc, bezsensowna jest udziałem głównie skrajnych islamistów, co nie dziwi nikogo kto przeczytał koran, ale z drugiej strony wiadomo że nei można tego dosłownie brać, jak nikt nie bierze dosłownie starego testamentu np.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sexy lady napisał:
U tu się mylisz, kiedy byłeś ostatnio w Afryce? myślę że odsetek pogan w Afryce jest znacznie niższy niż odsetek neopogan, wtórnych pogan czy jak ich zwał w Polsce, a o tzw zachodniej europie już nie wspominając. W tej chwili trwa zmaganie pomiędzy islamem i chrześcijanstwem w krajach Afryki środkowej, subsaharyjskiej, niestety jak widzimy w darfurze , kongo, nigrze, jest to straszne zagubienie pojęć i wartości. Przemoc, bezsensowna jest udziałem głównie skrajnych islamistów, co nie dziwi nikogo kto przeczytał koran, ale z drugiej strony wiadomo że nei można tego dosłownie brać, jak nikt nie bierze dosłownie starego testamentu np.
Dziecko - twoje wymóżdżenie jest skutkiem słuchania wiadomego radyjka i oglądania wiadomej telewizji. Biorąc pod uwagę wiek - twój przypadek jeszcze nie jest beznadziejny; ale za kilka miesięcy będzie już za późno... Aha - i przeczytaj sobie Koran zanim zaczniesz wypisywać idiotyzmy z czarnej propagandy rodem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wierzaca... dobrze zrobią ze to likwiduja oni naciagaja tylko biedne staruszki które uważaja tego swojego ojca za drugiego Boga!!! żal mi tych ludzi!! a na msze dzisiaj nie pójde..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie szkoda czasu dla takiego jełopa jak Rydzyk pomodlcie sie za siebie o zdrowie umysłu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że sa jeszcze w pełni rozumu, świadomi ludzie w naszym kraju i widza co to naprawde jest, w 100% popieram:)Kosciół to WIARA, a nie pieniadze i polityka!!! niedługo dojdzie do tego ze ludzie zaczna otwierac kościoły prywatne no bo przecież to najbardziej opłacalna instytucja ja widać, a nie trzeba nic kupować i sprzedawać także firma sie utrzyma bez ryzyka bankructwa nawet w najwiekszym kryzysie... PS: nie rozumie tylko tych drugich???????? chyba zrobili im coś z rozumem ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To żywy przykład co z ludzi normalnych może zrobić agresywna propaganda ideologiczna.Przykładem jest moja ciotka, która od kiedy zaczęła wysłuchiwać radia Maryja i oglądać telewizję Trwam całkowicie zmieniła swoją osobowość. Nic nie robi w domu, dwa razy dziennie lata do kościoła i godzinami modli się na głos za ojca Rydzyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoja ciotka muśli dobrze to ty zostałeś wychowany na rmfie polsacie i tvnie dlatego tak ci sie wydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...