Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Daniel napisał:
Jestem ojcem jednego ze skazanych wiec, sie ciesze ze tak malo dostal a wasze komentarze mam gdzieś oni za swoje juz odpokutowali wieziennego chleba sprubowali jezeli wam szajba tlucze to tez sprobujcie bo znich ludzie jeszcze bedą a wam smieje sie w twarz
... poniatowskie obszczymury bandyckie ... to z nich jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak zabili chłopaka i odsiedza 3 lata wyjda na wolnosc i zrobia to samo.Ale coż takie w Polsce jest prawo.Zabił i nic sie nie stało. Za takie cos powinni siedziec do konca życia w kiciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniel napisał:
Jestem ojcem jednego ze skazanych wiec, sie ciesze ze tak malo dostal a wasze komentarze mam gdzieś oni za swoje juz odpokutowali wieziennego chleba sprubowali jezeli wam szajba tlucze to tez sprobujcie bo znich ludzie jeszcze bedą a wam smieje sie w twarz
jeżeli jesteś naprawdę ojcem jednego z bandytów to i ty za takie słowa powinieneś wylądować w więzieniu i nie mówże zasmakowali chleba jest ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 lata więzienia to dostaja za zabicie psa a nie człowieka ludzie gdzie ta sprawiedliwość!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestes ojcem jednego z nich??? to ja gratuluje !! naprawde!! nam sie cos w glowe robi? czlowieku jak by Tobie syna zabili ciekawe czy byl bys taki lagodny... dzodzo nic im nie zrobil!!! powinni cale zycie siedziec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...