Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poniatowa: Skatowali na śmierć 17-latka

Utworzony przez Franek, 18 kwietnia 2011 r. o 10:41 Powrót do artykułu
Matko co się dzieję? Ja nie wyobrażam sobie kto mógł zrobić coś takiego. Grozi im do 10 lat? Co to za kara,za zamordowanie kogoś? To powinny być tortury i dożywocie ;/ [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinno sie tych co to zrobili dać na wychowanie pedofilom w więzieniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyne co mogę napisać: Wyrazy współczucia dla rodziny, znajomych, najbliższych. Spoczywaj w pokoju... [*] PS. BRAK SŁÓW...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy wie, że Poniatowa to nie jest miasto dobre do zamieszkania, takie akcje dzieją się tam często.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąd Rodzinny i Anna Maria ich ukarze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie to co powiem zabrzmi głupio ale jak dorosnę zamierzam wziąć udział w wyborach parlamentarnych bo Polska na tą porę jest krajem chorym ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniatowa - miasto jak miasto, wszędzie dzieją się takie rzeczy. I nie ma co tak nacisku kłaść na to, że taka tragedia wydarzyła się w Poniatowej tylko na to, że w ogóle się wydarzyła, że młodzi ludzie zdolni są do takich czynów, że sumienia nie mają, serca i odrobiny rozsądku i współczucia dla innych. Takie rzeczy dzieją się wszędzie, ale bardziej boli i bardziej nas dotyka gdy zdarzy się w sąsiedztwie, prawie na naszym "podwórku".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem w ogóle takich ludzi,którzy zabijają. Moim zdaniem im potrzeba doznania tragedii na własnej skórze. Co by zrobili gdyby stało się to w ich rodzinach? Teraz to się boję na miasto wyjść. W Poniatowej policji nie można nazwać policją. Oni dbają tylko o najmniejsze,najniepotrzebniejsze drobnostki. Ktoś napisał że stoją w krzakach i wlepiają mandaty za przekroczoną 10km prędkość.Nie zrozumcie mnie źle. Chodzi mi o to,że są dużo ważniejsze sprawy niż wklejanie mandacików. Tak,niech dbają o porządek na drogach,ale takie rzeczy jak ta nie mogą się dziać.Ręce opadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze takie rzeczy dzieją się przy szkole. Przecież tam chodzą dzieci,młodzież młodsza od tego chłopaka,która nie jest w stanie sobie sama poradzić.Matko :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asrafssfasdf napisał:
Nie rozumiem w ogóle takich ludzi,którzy zabijają. Moim zdaniem im potrzeba doznania tragedii na własnej skórze. Co by zrobili gdyby stało się to w ich rodzinach? Teraz to się boję na miasto wyjść. W Poniatowej policji nie można nazwać policją. Oni dbają tylko o najmniejsze,najniepotrzebniejsze drobnostki. Ktoś napisał że stoją w krzakach i wlepiają mandaty za przekroczoną 10km prędkość.Nie zrozumcie mnie źle. Chodzi mi o to,że są dużo ważniejsze sprawy niż wklejanie mandacików. Tak,niech dbają o porządek na drogach,ale takie rzeczy jak ta nie mogą się dziać.Ręce opadają.
Zgadzam się w 100%!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Mieszkalam trzydziesci lat za komuny w Poniatoweji nie bylo ani jednego morderstwa , a co to sie teraz wyprawia. Pytam gdzie policja , gdzie ludzie ktorzy nie reaguja. Jak sie nazywal ten chlopiec?
bzdury gadasz, przypomnij sobie lata 80te ile było "zabójstw", ludzi utopionych w tych stawach od Nałęczowskiej do bunkrów... nie wiem czy to zostało wykryte ale raczej nic o tym dalej nie słyszałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szatan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywał się Piotr Orzeł [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja ,jak cały ten teren pomiędzy Bugiem i Odrą jest w takim stanie jakim jest.....Gdy chory jest cały organizm ,to trudno o to ,by jeden organ był zdrowy przy chorobie nowotworowej z przerzutami IV stopnia......!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku rwa ależ dużo nasapał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten chłopak ? http://nk.pl/#profile/25110628
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, ten. Brak słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwonka napisał:
Ku rwa ależ dużo nasapał
Nie wiem czy to jest właściwy czas i miejsce na komentarze typu: "ku rwa", "nasapał", "" czy też ""!!!!! Zastanów się trochę dziewczyno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PWA napisał:
Nie wiem czy to jest właściwy czas i miejsce na komentarze typu: "ku rwa", "nasapał", "" czy też ""!!!!! Zastanów się trochę dziewczyno...
jaka to dziewczyna ? po wpisie widać, że to gimgówno jakich teraz niestety wiele...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był mój chłopak. Na święta planowaliśmy jak razem spędzimy czas gdy przyjadę.. A teraz... ;( Teraz już Go nie ma ;( A ja tak go Kochałam ... ;( ;( ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...