Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poniatowa: Śmiertelnie potrącił rowerzystę

Utworzony przez Gość, 5 maja 2009 r. o 18:27 Powrót do artykułu
poniatowski szpital smierci, nic dziwnego :/ szkoda człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pierwszy i nie ostatni człowiek zginą na tej drodze. Złapać pobocza na tej drodze to naprawde jest nieciekawie.. albo wjedziemy w kogos albo w drzewo. Gdzie ta obiecana droga z Poniatowej do Wąwolnicy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nn napisał:
Nie pierwszy i nie ostatni człowiek zginą na tej drodze. Złapać pobocza na tej drodze to naprawde jest nieciekawie.. albo wjedziemy w kogos albo w drzewo. Gdzie ta obiecana droga z Poniatowej do Wąwolnicy ??
Nastepny przyklad jak Starosta olewa droge powiatowa z Poniatowej do Wawolnicy.Co robia Radni powiatowi pochodzacy z Kowali.Na jesieni trzej mlodzi ludzie sie zabili a teraz czlowiek jadacy na rowerze. Wiem tylko ze Starosta nawet wniosku nie zlozyl na dotacje unijne mowiac ze ma inne drogi. Wiem takze ze nasza Burmistrz chciala do tej drogi dolozyc aby ja zrobic bo to wazny szlak do Naleczowa.Jeszcze raz pytam co robia Radni powiatowi niech sie wytlumacza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...