Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poniatowa: Zerwali asfalt bo był za gruby

Utworzony przez ciekawy, 12 października 2010 o 19:13 Powrót do artykułu
A kto poniesie koszty tego partactwa ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A kto poniesie koszty tego partactwa ?
0
Całe życie na tych ulicach była kostka brukowa a teraz leje się asfalt. Po ulicy młodzieżowej do Urzędu Miasta nie można przejechać bo dziura na dziurze, na ulicy Żeromskie na jedni jeszcze leży trelinka. Wstyd. Dobrze ktoś kiedyś napisał na bloku na ul. 1-go Maja o Poniatowej - że to "Hospicjum". I taka jest prawda. Przez 27 lat mieszkania w Poniatowej udało sie wymienić chodniki i............. i nic więcej. Nic sie nie zmieniło. A. Przepraszam. Zamiast zapyziałej obory "Bombaju" do którego była wprowadzona krowa jest "Słowik". Bez niego byście zginęli. Pozdrawiam
0
Dzidek napisał:
Całe życie na tych ulicach była kostka brukowa a teraz leje się asfalt. Po ulicy młodzieżowej do Urzędu Miasta nie można przejechać bo dziura na dziurze, na ulicy Żeromskie na jedni jeszcze leży trelinka. Wstyd. Dobrze ktoś kiedyś napisał na bloku na ul. 1-go Maja o Poniatowej - że to "Hospicjum". I taka jest prawda. Przez 27 lat mieszkania w Poniatowej udało sie wymienić chodniki i............. i nic więcej. Nic sie nie zmieniło. A. Przepraszam. Zamiast zapyziałej obory "Bombaju" do którego była wprowadzona krowa jest "Słowik". Bez niego byście zginęli. Pozdrawiam
DZIDEK - SIUSIU PACIOREK I SPAĆ A NIE GŁUPOTY WYPISYWAĆ! OBUDŹ SIĘ RANO I WEŹ SIĘ DO ROBOTY I NIE OGLĄDAJ SIĘ NA INNYCH BO TY RÓWNIEŻ UCZESTNICZYSZ W BUDOWANIU MIASTA PONIATOWA, KRYTYKOWAĆ POTRAFI BYLE FRAJER A WYBUDOWAĆ, STWORZYĆ NOWE STANOWISKA PRACY LUB DAĆ COŚ OD SIEBIE POTRAFI INTELIGENTNY CZŁOWIEK!
0
Dzidek napisał:
Na jakich ulicach byla kostka brukowa? Chlopie ile masz lat, ze wiesz co bylo 50 lat wstecz.Kostka brukowa byla od krzyzowek na Mlynkach do krzzowki na Starym Osiedlu.Trzeba miec pretensje do Starosty Opolskiego, ze nic w Poniatowej nie zrobil ani jednej ulicy.Mlodziezowa i Zeromskiego to ulice powiatowe i to powiat powinien robic, ale oczywiscie Starosta w tej kadencji nawet jednego chodnika nie zrobil.Jak sobie wybieracie takich przywodcow to tak macie.Dobrze, ze mamy taka Burmistrzowa co ostro sie wziela za Poniatowa i juz co mogla t0o zrobila.Jezeli bedzie dalej rzadzila to zrobi reszte ulic.Do ulicy na Starym Osiedli co kosztuje 1milion Starosta dolozyl 50 tys., to kpina i tak jest ze wszystkim.Koszty zerwania asfaltu ponosi wykonawca.
0
Ucieszyłam się,bo to może oznaczać,że nadzór przestał brać łapówki i zaczął pilnować jakości.Brawo!!!
0
To gdzie do huja był ten wasz inspektor jak lali asfalt? Zawsze przyłażą jak już robota spier***ona a potem wszystko trzeba rozwalać od nowa. A cierpią na tym kierowcy, bo maszyny i ciężki sprzęt zawala drogi miesiącami...
0
Niech Poniatowiaki nie narzekają!!! Poniatowa to piękne miasto! Powolutku,ale do przodu,i będzie wzorcowe! Popatrzcie jaki syf jest dookoła, w innych miastach i cieszcie się tym co macie! Cudze chwalicie swego nie znacie! Bełżyce, Opole zazdrości! A ja jako mieszkanka Lublina tym bardziej zachwycam się Waszą miejscowością!
0
Ola, cieszymy się i to bardzo. Ale część tego remontu jest opłacona z budżetu gminy, czyli tak naprawę pieniędzy Poniatowiaków. Niby dlaczego ma to być źle zrobione? Cudze chwalimy? A które? . Trochę mnie to interesuje i wiem na co Poniatowa dostała/dostanie pieniążki unijne i bardzo się cieszę, że dobrze je pozyskuje i wykorzystuje.
0
Tomasz napisał:
DZIDEK - SIUSIU PACIOREK I SPAĆ A NIE GŁUPOTY WYPISYWAĆ! OBUDŹ SIĘ RANO I WEŹ SIĘ DO ROBOTY I NIE OGLĄDAJ SIĘ NA INNYCH BO TY RÓWNIEŻ UCZESTNICZYSZ W BUDOWANIU MIASTA PONIATOWA, KRYTYKOWAĆ POTRAFI BYLE FRAJER A WYBUDOWAĆ, STWORZYĆ NOWE STANOWISKA PRACY LUB DAĆ COŚ OD SIEBIE POTRAFI INTELIGENTNY CZŁOWIEK!
Tomaszu. A ty przed tym siusiu leć do księdza. Widzę ci się w Poniatowej dzieje. Nie lej mi tu wody, ze tyle jest zrobione. Bo wymienić chodniki i wylać trochę asfaltu nie jest sztuką. Co bloki pomalowali, a reszta bloków na nowym osiedlu to szare brudne zapyziałe klocki. Przejedź się choćby do Puław. Zobacz co tam jest zrobione i ile. Zobacz jaki stadion jest zrobiony a nie na kawałku pola jest parę krzesełek w Poniatowej. I nie p...........ol tu na forum. Stanowiska pracy sie same wybudowały, bo były hale które ktoś kupił za grosze i otworzy produkcję. Zobaczymy co będzie później.
0
gosc napisał:
Na jakich ulicach byla kostka brukowa? Chlopie ile masz lat, ze wiesz co bylo 50 lat wstecz.Kostka brukowa byla od krzyzowek na Mlynkach do krzzowki na Starym Osiedlu.Trzeba miec pretensje do Starosty Opolskiego, ze nic w Poniatowej nie zrobil ani jednej ulicy.Mlodziezowa i Zeromskiego to ulice powiatowe i to powiat powinien robic, ale oczywiscie Starosta w tej kadencji nawet jednego chodnika nie zrobil.Jak sobie wybieracie takich przywodcow to tak macie.Dobrze, ze mamy taka Burmistrzowa co ostro sie wziela za Poniatowa i juz co mogla t0o zrobila.Jezeli bedzie dalej rzadzila to zrobi reszte ulic.Do ulicy na Starym Osiedli co kosztuje 1milion Starosta dolozyl 50 tys., to kpina i tak jest ze wszystkim.Koszty zerwania asfaltu ponosi wykonawca.
Kup sobie okulary. Ulica Fabryczna w Poniatowej co sie dzieje. Bruk. Od skrzyżowania na starym osiedlu do stadionu bruk, ul. Żeromskiego trelinka. Wieć nie gadaj głupot. Powiedz mi co pani Burmistrzowa jeszcze zrobiła w Poniatowej? Zarośnięte stawy, syf na ulicach, śmieci w lesie, Syfiaste ławki w parku. Pytam sie co jeszcze? Zjeźdzalnia na syfiastym basenie i fonntana to nie wszystko:)
0
Dzidek napisał:
Kup sobie okulary. Ulica Fabryczna w Poniatowej co sie dzieje. Bruk. Od skrzyżowania na starym osiedlu do stadionu bruk, ul. Żeromskiego trelinka. Wieć nie gadaj głupot. Powiedz mi co pani Burmistrzowa jeszcze zrobiła w Poniatowej? Zarośnięte stawy, syf na ulicach, śmieci w lesie, Syfiaste ławki w parku. Pytam sie co jeszcze? Zjeźdzalnia na syfiastym basenie i fonntana to nie wszystko:)
Widac ze jestes wrogiem Pani Burmistrz jak nie widzisz co sie zrobilo przez te cztery lata.Wiec co ja widze ze zrobione; DWA ORLIKI,STADION, ULICA NALECZOWSKA, STARE OSIEDLE, DROGA NA BYLEJ EDZIE, ZOSTAL WYBUDOWANY BUDYNEK STRAZY POZARNEJ,WSZYSTKIE SZKOLY ZOSTALY WYREMONTOWANE/ CZESC OKIEN WYMIENIONA/, ZJEZDZALNIA NAD BASENEM.Do tego co zrobila w calej gminie :SCHETYNOWKA W KOL.PONIATOWA, WODOCIAGI W LESNICZOWCE I ZACZETE W KOWALI , KANALIZACJA KRACZEWIC, BOISKO W KRACZEWICACH.Nie wszystko pamietam bo i wiele drobnych rzeczy.Na dniach wchodzi strefa ekonomiczna w Poniatowej co pozwoli inwestorom zakladac firmy a dzieki temu beda miejsca pracy.Zeby poprzednicy tyle zrobili to Poniatowa bylaby daleko do przodu.A ogolnie Poniatowa jest piekna i zadbana.Nie porownuj do Pulaw bo Pulawy maja wielkie pieniadze z Azotow a my upadla EDE.Kto rozwalil Ede? Teraz trzeba od nowa odbudowywac wszystko i wlasnie w tym kierunku idzie myslenie rzadzacych.Co do brukow to uwazam ze sa beznadziejne i lepiej wylac asfaltem przynajmniej rowno.Zobacz jak sie jedzie do krzyzowek.
0
śmiać mi się chce z tej waszej poniatowy i tych waszych kocich łbów buahahaha, dobrze że w sowim nowiutkim wprost z salonu AUDI A8 4.2 TDI LONG 2011r EXCLUSIVE S-LINE OPEN SKY PANORAMA BANG&OLUFSEN mam dobre pneumatyczne zawieszenie, bo inaczej to tylko traktorem można byłoby przejechać ....
0
Nie rozumiem jak można porównywać Poniatową do Bełżyc czy Opola. Koniec zdania.
0
Mieszkam na ul. Żeromskiego i muszę zabrać głos w sprawie ulicy. Jako osoba mająca już trochę na karku jestem zadowolony z tego, że droga jest trelinka. Dlaczego ? Pierwszy powód to taki, że podczas letnich upałów nie grzeje nam od asfaltu. Drugi to fakt, że gdyby był wylany równiutki asfalt samochody jeździłyby o wiele szybciej a tak mamy chociaż tyle spokoju i o dzieci nie trzeba się bać, chociaż nie powiem - zdarzają się mistrzowie kierownicy... Ogólnie jako mieszkaniec ul. Żeromskiego nie chcę asfaltu! Mam tylko jedno marzenie - niech ktoś po prostu poprawi podkład pod trelinkami i wyrówna chociaż trochę tą ulicę. I nie chcę zdejmowania trelinek i zastępowania ich chociażby kostką brukową bo tak jak widać chociażby na przykładzie ulicy za kościołem w Opolu Lubelskim taka kostka nie sprawdza się na drogach - sypie się i jest za cienka nawet z dobrym podkładem pod nią. P.S. To samo wypadałoby zrobić z ul. Fabryczną - jednak bez usuwania klinkieru. Słyszałem fałszywe głosy osób, którym "zależy" na zalaniu asfaltem Fabrycznej, że podobno hałas przeszkadza mieszkańcom ... Mam tam znajomych - to kłamstwo z tym hałasem!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: