Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poniatowa: Złodzieju, oddaj dziecku rower!

Utworzony przez normalny, 2 czerwca 2012 r. o 16:31 Powrót do artykułu
To znak od samego boga. On powiedział jasno - komunia to nie święto dawania prezentów. Twoje dziecko nic z niej nie rozumie, bo liczyło tylko na prezenty. Ja mu dam nauczkę i odbiorę prezent, a na was ześlę kolejne kary. Zobaczycie, bóg was za to zniszczy, wszystkich zniszczy, kościół już upada... nic wam to do myślenia nie daje? Poza tym to podtrzymywanie "tradycji" ciemnoty w Polsce, czyt. dzięki chrzczeniu bachorów i posyłaniu ich do komunii, bierzmowania, dzięki braniu ślubów kościelnych, Polska jest zaściankiem, bo kler może wciąż mówić o 95% katolikach i żyć z naszych pieniędzy, a my coraz biedniejsi jesteśmy. Więc macie nauczkę, buahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny napisał:
To znak od samego boga. On powiedział jasno - komunia to nie święto dawania prezentów. Twoje dziecko nic z niej nie rozumie, bo liczyło tylko na prezenty. Ja mu dam nauczkę i odbiorę prezent, a na was ześlę kolejne kary. Zobaczycie, bóg was za to zniszczy, wszystkich zniszczy, kościół już upada... nic wam to do myślenia nie daje? Poza tym to podtrzymywanie "tradycji" ciemnoty w Polsce, czyt. dzięki chrzczeniu bachorów i posyłaniu ich do komunii, bierzmowania, dzięki braniu ślubów kościelnych, Polska jest zaściankiem, bo kler może wciąż mówić o 95% katolikach i żyć z naszych pieniędzy, a my coraz biedniejsi jesteśmy. Więc macie nauczkę, buahahahaha
hahaha 10/10 o tym samym pomyslalem, no fajna pamiatka po komunii... rower... ja myslalem ze pamiatka moze byc cos symbolicznego a nie materialnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak możesz być taki bezczelny? To małe dziecko i uwierz nie liczyło na prezenty.Marzył o rowerze który mu ukradli.Ja tylko proszę o oddanie go.To jest tylko dziecko.Jak można nie mieć serca.Nie zrobie nic jeśli się odnajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dziecko nie jest materialistą,po prostu miał pamiątke.A ktoś ją ukradł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny napisał:
To znak od samego boga. On powiedział jasno - komunia to nie święto dawania prezentów. Twoje dziecko nic z niej nie rozumie, bo liczyło tylko na prezenty. Ja mu dam nauczkę i odbiorę prezent, a na was ześlę kolejne kary. Zobaczycie, bóg was za to zniszczy, wszystkich zniszczy, kościół już upada... nic wam to do myślenia nie daje? Poza tym to podtrzymywanie "tradycji" ciemnoty w Polsce, czyt. dzięki chrzczeniu bachorów i posyłaniu ich do komunii, bierzmowania, dzięki braniu ślubów kościelnych, Polska jest zaściankiem, bo kler może wciąż mówić o 95% katolikach i żyć z naszych pieniędzy, a my coraz biedniejsi jesteśmy. Więc macie nauczkę, buahahahaha
JUDE ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sie składa, że mój rower komunijny też ukradł jakiś złodziej 15 lat temu.... wniosek? nic się nie zmieniło i nie zmieni w tym kraju złodziei, pijaków, morderców i wszelakiej korupcji..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestes deb***em !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny napisał:
To znak od samego boga. On powiedział jasno - komunia to nie święto dawania prezentów. Twoje dziecko nic z niej nie rozumie, bo liczyło tylko na prezenty. Ja mu dam nauczkę i odbiorę prezent, a na was ześlę kolejne kary. Zobaczycie, bóg was za to zniszczy, wszystkich zniszczy, kościół już upada... nic wam to do myślenia nie daje? Poza tym to podtrzymywanie "tradycji" ciemnoty w Polsce, czyt. dzięki chrzczeniu bachorów i posyłaniu ich do komunii, bierzmowania, dzięki braniu ślubów kościelnych, Polska jest zaściankiem, bo kler może wciąż mówić o 95% katolikach i żyć z naszych pieniędzy, a my coraz biedniejsi jesteśmy. Więc macie nauczkę, buahahahaha
koleś ty się chyba naćpałeś przed napisaniem tego albo jesteś kolejnym p********* pseudo-katolikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma zmiłuj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie można zapomnieć o całej sprawie, kradzież jest przestępstwem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ładnie mama to dziecko wychowuje. Rower to jedyna pamiątka po komunii swietej?? Ludzie, opanujcie się! Swoją drogą,d ziecka żal, ale takie teksty ze strony matki wywołują więcej szkody w jego życiu.
monika napisał:
Jak możesz być taki bezczelny? To małe dziecko i uwierz nie liczyło na prezenty.Marzył o rowerze który mu ukradli.Ja tylko proszę o oddanie go.To jest tylko dziecko.Jak można nie mieć serca.Nie zrobie nic jeśli się odnajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba mu było na pamiątkę kupić biblię, albo łańcuszek. Typowy polski katolik- w domu kasy brak, ale trzeba pokazać, że dzieciak miał komunię, więc się kupuje rowerek. To ma z wiarą tyle wspólnego, co bomba atomowa z masażem stóp. Wszystko na pokaz. Leć matko i kup teraz następny, bo przecież bez rowerka gówniarz nie będzie w pełni katolikiem. Jak by nie było, złodziej dał wam lekcję wiary, wytłumacz teraz gówniarzowi, że to zrządzenie boga i tak musiało być, bo I komunia to tak na prawdę nie prezenty a przeżycie duchowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka mądra jesteś,ciekawe co ty byś zrobiła gdyby to spotkało twoje dziecko? Każdy jest cwany w ryju a w czynach to same deb***e.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w polsce to same zlodzieje,pod hitlera was wszystkich to by was nauczył życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rower szczęśliwie się odnalazł.Jednak złodzieja ruszyło sumienie.Oby więcej takich kradzieży nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo jak mawia Ojciec Klimiec: "Kradzione nie tuczy co wcale nie znaczy że nie smakuje".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...