Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poniatowianki Roku 2008 wybrane

Utworzony przez Prawda szczera prawda, 9 marca 2009 r. o 10:42 Powrót do artykułu
Zaraz zaraz. Pan Stefanek nie jest dyrektorem Ośrodka Kultury ani nawet zastępcą. Jeśli tak by było to jest to niezgodne z prawem aby mąż podlegał bezpośrednio pod żonę. Proszę o oficjalne dementi i sprostowanie bo inaczej składam wniosek do prokuratury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda szczera prawda napisał:
Zaraz zaraz. Pan Stefanek nie jest dyrektorem Ośrodka Kultury ani nawet zastępcą. Jeśli tak by było to jest to niezgodne z prawem aby mąż podlegał bezpośrednio pod żonę. Proszę o oficjalne dementi i sprostowanie bo inaczej składam wniosek do prokuratury
Możesz już pisać doniesienie.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to Pan Stefanek nie jest dyrektorm, a wykonuje swoje obowiazki jak wykonuje.Ma byc konkurs na dyrektora w tym miesiacu.To tyle co wiem a Ty sie nie podniecaj widac ze za wszelka cene chcesz dokuczyc Pani Burmistrz.Co jak co przepisy to zna a drugie nie chce znowu przjac nieudacznik .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Z tego co wiem to Pan Stefanek nie jest dyrektorm, a wykonuje swoje obowiazki jak wykonuje.Ma byc konkurs na dyrektora w tym miesiacu.To tyle co wiem a Ty sie nie podniecaj widac ze za wszelka cene chcesz dokuczyc Pani Burmistrz.Co jak co przepisy to zna a drugie nie chce znowu przjac nieudacznik .
Cokolwiek byś nie tłumaczył - dziś istnieje bezpośrednia zależność służbowa między burmistrzem Stefankową - żoną Stefanka p.o. dyrektora Centrum! Taka zależność jest sprzeczna z prawem a Stefankowa, jako "prawnik" powinna o tym wiedzieć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ładnie pięknie - wszystkie takie zasłużone dla miasta - wielkie Panie, które dbają bardziej o swoje niż o miasto. Co jedna to lepsza - niech mi ktoś powie czym one zasłużyły się dla miasta i ludności. Normalna ściema. Było zrobić głosowanie dla ludzi to by dopiero prawdę o nich napisano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda szczera prawda napisał:
Zaraz zaraz. Pan Stefanek nie jest dyrektorem Ośrodka Kultury ani nawet zastępcą. Jeśli tak by było to jest to niezgodne z prawem aby mąż podlegał bezpośrednio pod żonę. Proszę o oficjalne dementi i sprostowanie bo inaczej składam wniosek do prokuratury
A to składaj i nie przynudzaj prawniku za grosz .Tyle w tobie jadu z zazdrości , że nie wiem czy udaru nie dostaniesz .Spiesz się szybko bo chcemy się dowiedzieć kto ty jesteś , bo wniosek do prokuratury musisz podpisać i nareszcie dowie się społeczeństwo kto tak judzi. A do Pani Burmistrz i jej męża 90% społeczeństwa nic nie ma. Dobrze rządzi a mąż ją wspiera i pomaga i to jest piękne. A dyrektorem napewno nie jest tylko pełni obowiązki do czasu rozstrzygnięcia konkursu. Napewno chciałbyś i ty porządzić ale jak będziesz straszył prokuraturą i sądami to spoiłeczeństwo cię na pewno nie wybierze , bo judaszów nie lubimy . Pa pa ,wytrzyj nosek i idż spać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A to składaj i nie przynudzaj prawniku za grosz .Tyle w tobie jadu z zazdrości , że nie wiem czy udaru nie dostaniesz .Spiesz się szybko bo chcemy się dowiedzieć kto ty jesteś , bo wniosek do prokuratury musisz podpisać i nareszcie dowie się społeczeństwo kto tak judzi. A do Pani Burmistrz i jej męża 90% społeczeństwa nic nie ma. Dobrze rządzi a mąż ją wspiera i pomaga i to jest piękne. A dyrektorem napewno nie jest tylko pełni obowiązki do czasu rozstrzygnięcia konkursu. Napewno chciałbyś i ty porządzić ale jak będziesz straszył prokuraturą i sądami to spoiłeczeństwo cię na pewno nie wybierze , bo judaszów nie lubimy . Pa pa ,wytrzyj nosek i idż spać .
Typowa buta i pewność sekretarza PZPR i aparatczyka UB!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja gratuluje wszystkim Paniom Poniatowiankom i zycze dalej tak presperowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Ja gratuluje wszystkim Paniom Poniatowiankom i zycze dalej tak presperowac.
A ja dodam ,że wszystkie panie zgłoszone do nominacji w pełni na nie zasługiwały. Cieszę się ,że takie kobiety są w naszym mieście . Gratuluję Wam wszystkim . Jesteście super babki i te zwyciężczynie i nominowane do tytułu. Znam Was wszystkie i wszystkie Was bardzo lubię .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...