Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poradź się prawnika za darmo (adresy)

Utworzony przez akurat, 23 lutego 2009 o 08:10 Powrót do artykułu
Nikt nikomu nie pomoże za darmo.A napewno nie kurator.Nie mam poczucia ani bezpieczeństwa,ani sprawiedliwości w tym kraju,jak większa cząśc społeczeństwa.Tak zle jeszcze nigdy nie było.Życie w ciągłym stresie,wszechwładza urzędników,polowanie na obywatela przez wiele instytucji,oto obraz teo kraju.Stąd wiele tragedii,samobójstw itp.Wstając rano zastanawiam się kto dziś zechce mi zaszkodzic.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
akurat napisał:
Nikt nikomu nie pomoże za darmo.A napewno nie kurator.Nie mam poczucia ani bezpieczeństwa,ani sprawiedliwości w tym kraju,jak większa cząśc społeczeństwa.Tak zle jeszcze nigdy nie było.Życie w ciągłym stresie,wszechwładza urzędników,polowanie na obywatela przez wiele instytucji,oto obraz teo kraju.Stąd wiele tragedii,samobójstw itp.Wstając rano zastanawiam się kto dziś zechce mi zaszkodzic.
MASZ BARDZO DUŻO RACJI............ O zwykłego człowieka , który w dodatku ma mało kasy , nikt nie dba. Jego nic nie chroni. Taki tydzień bezpłatnych porad jest bardzo potrzebny . Chociaż parę spraw uda się załatwić . Mnie osobiście od dawna "chodzi" po głowie taka myśl - aby GDZIEŚ w mieście stworzyć takie biuro naprawdę tanich porad prawnych . Są bardzo sprytni , mądrzy , młodzi prawnicy , którzy mogliby w tej materii zdziałać wiele dobrego za opłatą na miarę biednych kieszeni...... Uważam , że warto i należy rozwinąć ten temat . Warto podzielić się swoimi sugestiami , informacjami itp.
0
luiza napisał:
MASZ BARDZO DUŻO RACJI............ O zwykłego człowieka , który w dodatku ma mało kasy , nikt nie dba. Jego nic nie chroni. Taki tydzień bezpłatnych porad jest bardzo potrzebny . Chociaż parę spraw uda się załatwić . Mnie osobiście od dawna "chodzi" po głowie taka myśl - aby GDZIEŚ w mieście stworzyć takie biuro naprawdę tanich porad prawnych . Są bardzo sprytni , mądrzy , młodzi prawnicy , którzy mogliby w tej materii zdziałać wiele dobrego za opłatą na miarę biednych kieszeni...... Uważam , że warto i należy rozwinąć ten temat . Warto podzielić się swoimi sugestiami , informacjami itp.
Chciałam jeszcze dodać , że żyjemy w takich czasach , kiedy nawet drobiazgu nie da się załatwić bez prawnego wsparcia . Na każdym kroku czyhają na nas różnego rodzaju pułapki . Biedny człowiek w tym gąszczu zawiłości nie ma żadnych szans ...... BARDZO POTRZEBNE JEST TAKIE WSPARCIE !!!!!!!!!
0
akurat napisał:
Jednym słowem bardzo potrzebna jest pomoc prawnika ,tylko większości z nas na to nie stać.!!! Podobno studenci ostatniego roku PRAWA chętnie pomagają . Czy ktoś wie jak ich znależć ?
0
Uniwersytecka Poradnia Prawna Wydział Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolicki Uniwersytet Lubelski dyżury studentów: ul. S. Staszica 3, I p., pokój nr 67 Lublin tel.: 081 532 67 99 e-mail: upp_kul@kul.lublin.pl poniedziałek: środa: piątek: 14:00 - 16:00 14:00 - 16:00 14:00 - 16:00 Poradnia udziela pomocy prawnej osobom ubogim. Zakres przedmiotowy świadczonej pomocy jest następujący: prawo karne, cywilne, rodzinne, lokalowe, ubezpieczeń społecznych, administracyjne i prawo uchodźców. Uniwersytecka Studencka Poradnia Prawna Wydział Prawa i Administracji Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie Dom Studencki "Babilon" ul. I. Radziszewskiego 17, pok. 3 20-036 Lublin tel./fax: 081 537 58 22 wew. 102 poniedziałek: wtorek: środa: czwartek: piątek: 10:00 - 13:30 10:00 - 13:30 12:00 - 15:30 10:00 - 13:30 10:00 - 13:30 Poradnia udziela pomocy prawnej jedynie osobom ubogim, których nie stać na korzystanie z odpłatnej pomocy prawnej. Zakres przedmiotowy świadczonej pomocy jest następujący: prawo cywilne, prawo administracyjne, prawo pracy , prawo finansowe (zwłaszcza podatkowe), sprawy z zakresu przemocy w rodzinie. Fundacja Academia Iuris punkt udzielania bezpłatnych porad prawnych. ul. Krakowskie Przedmieście 1 (wejście bramą od ul. Świętoduskiej) Zgłoszenia i zapisy pod nr tel.: 081 532 13 95 wtorek: środa: czwartek: 18:00 - 20:00 18:00 - 20:00 18:00 - 20:00 Pomoc skierowana jest do osób, których nie stać na profesjonalną pomoc prawną. Udziela porad osobom chorym, potrzebującym, będącym w trudnej sytuacji materialnej, emerytom (których świadczenia tytułu emerytury nie przekraczają 800 zł), bezrobotnym i bezdomnym.
0
akurat napisał:
0
A może ktoś z Was oceni moją sytuację Pracuję na umowę-zlecenie, w której nie ma nic na temat ponoszenia odpowiedzialności karnej. Ktoś nas okradł, a szef wymaga od nas-pracowników zwrotu kosztów skradzionego towaru. Dla mnie logiczne jest, że nie powinnam oddawać tych pieniędzy...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: