Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poruszający list do Baracka Obamy

Utworzony przez Stocka, 12 listopada 2008 r. o 18:26 Powrót do artykułu
Wstrząsający list zrozpaczonej, ale pełnej godności kobiety, matki i Polki. Jestem dumna, że mogę być jej rodaczką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pod wrażeniem tego listu. Ciekawe czy będzie odpowiedź?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymaj się, dzielna kobieto! Sercem jestem z Tobą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała Polska jest z Panią i za Panią! Proszę o tym pamiętać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by tu Pani pomóc???...Już wiem,będę się modlił żarliwie jak potrafię by Wasza Rodzina zniosła dzielnie ten niezasłużony cios.Dobro musi pokonać wszędobylskie zło!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro mordercy Pietrzaka byli żołnierzami i służyli w ogarniętym wojną Iraku to strach pomyśleć co wyrabiali tam z irackimi cywilami. Zresztą sam Pietrzak też brał udział w barbarzyńskiej okupacji Iraku, gdzie Amerykanie mordowali i gwałcili cywilów, używali bomb kasetowych i fosforowych w miastach, torturowali i więzili schwytane dzieci. Oczywiście potępiam zabójstwo Pietrzaka, ale czy nie warto przy okazji zastanowić się nad losem ofiar, które on być może własnoręcznie oprawił w Iraku? Przecież nie pojechal tam na piknik...
Ostatnio edytowany 12 listopada 2008 r. o 22:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dziennik Wschodni" jest cytowany przez 'New York Daily News", najbardziej znaną gazetę miejską na świecie o nakładzie ok. 1 mln egzemplarzy. Bez przesady: to jest nobilitacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jo napisał:
Skoro mordercy Pietrzaka byli żołnierzami i służyli w ogarniętym wojną Iraku to strach pomyśleć co wyrabiali tam z irackimi cywilami. Zresztą sam Pietrzak też brał udział w barbarzyńskiej okupacji Iraku, gdzie Amerykanie mordowali i gwałcili cywilów, używali bomb kasetowych i fosforowych w miastach, torturowali i więzili schwytane dzieci. Oczywiście potępiam zabójstwo Pietrzaka, ale czy nie warto przy okazji zastanowić się nad losem ofiar, które on być może własnoręcznie oprawił w Iraku? Przecież nie pojechal tam na piknik...
Nie masz prawa przypuszczać czegokolwiek nie mając dowodów! Wydaje Ci się?... oszalałeś? Jest takie przysłowie które mówi, że do obrzucanego błotem zawsze przyklei się trochę grudek. O to Ci chodzi? Jakim prawem?... Zawsze i wszędzie można być człowiekiem, podobnie jak zawsze i wszedzie można być sukinsynem. Nawet siedząc za komputerem i pisząc co tylko do głowy przyjdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"jo" to palant. Wszelka z nim polemika to nieuzasdniane czynieni mu uprzejmosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Good job. Daily News follows you: .http://www.nydailynews.com/news/ny_crime/2008/11/12/2008-11-12_mother_of_murdered_marine_jan_pawel_piet.html
Ostatnio edytowany 13 listopada 2008 r. o 10:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, kiedy inne media podadzą za wami o liście matki do Obamy? Z Lublina robicie prasę krajową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny, godny list. Wspaniała kobieta wychowała wspaniałego syna. Jestem matką 23latka. Wiem jak cudownie jest patrzeć jak rozwija skrzydła, jak rusza w świat, robi to o czym marzył. Nie wyobrażam sobie co to za tragedia widzieć przerwany taki lot. W sposób tak bestialski i bezsensowny. Nie mogę powiedzieć, że łączę się z Panią w bólu bo nawet jeśli teraz płaczę to tego bólu nie podzielę. Mogę się tylko pomodlić za te piękne dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
List Pani Henryki Pietrzak porusza do łez i jest przykładem Jej wielkiej godności w nieszcęściu. 15 listopada mija miesiąc od starsznego ciosu, jakiego doznała. W tę niedzielę poproszę mego Księdza Proboszcza, aby modlił się za duszę Jana Pawła Pietrzaka, za Jego Matkę i całą Rodzinę podczas mszy. Je będę to również robiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Kłodzka, skąd pochodzi rodzina Pietrzaków. Myślę, że w naszym mieście powinna się odbyć specjalna Msza św. za duszę tego dzielnego chłopca, a poprzez męczeńską śmierć bohatera naszego miasta. Z tego co wiem, w dniu pogrzebu Mszę św. za jego duszę odprawiał w Nowym Jorku Ks.Bp. Ignacy Dec, ordynariusz naszej Diecezji Świdnickiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo tej Pani wspolczuje ale.. Teraz trzeba patrzec na swiat realistycznie. Przede wszystkim Barack i jego zona to urodzeni rasisci. Oczywiscie ze odpisza na list ale bez zadnych szczegolow aby przypadkiem nie narazic sie czarnej opini publicznej. Poza kulisami beda wywierac naciski aby sedzia byl czarny i lawa przysieglych tez, bo wszyscy wiemy jak morderca OJ Simpson zostal uniewinnioy. A gdy to zawiedzie to lobuz z Chicago za cztery lata "znajdzie" okolicznosci do ulaskawienia swoich braci i prawdopodobnie wypusci ich na wolnosc uzywajac prezydenckiego pardonu. Wiem ze wielu ludzi mysli innymi kategoriami ale ja mialem "przyjemnosc" pracowac wsrod czarnych i miec Afrikanina za kierownika przez 9 lat. Wspolczuje bardzo Pani Pietrzak. Mirek Nowicki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Henryko, Czy przez te lata wywalczyła Pani to, czego chciała? Czy tragiczna śmierć Syna została rozliczona przez sąd, a zbrodniarze ukarani? Niech Bóg będzie z Panią. Zawsze i wszędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...