Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Pośle - piłuj Pan temat, bo ci parlamentarzyści  z naszego regionu wody w gębę nabrali i udają że wszystko jest cacy. Wim, że ci z PSL i PO nic nie zrobią, bo to koalicjanty, ale żeby żaden z opozycji nic nie zrobił w tej sprawie. Powiem Panu  Pośle, że po tej wojewodzie - jaśnie pani - po wygranych wyborach przez prawicę trzeba będzie długo sprzątać i nie wiem czy uda się dokładnie posprzątać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...swoisty fenomen PiS polega (moim zdaniem) na tym, ze Oni wszyscy prezentuja wyjatkowo niski poziom nie tylko intelektualny, ale i wizerunkowy. Kazdy upodabnia sie do prezesika w szczegolnie mialki sposob. Pomijam brak merytorycznego przygotowania do czegokolwiek, ale irytujacej przywary poslugiwania sie haslami... Wyglad nalezy pominac, gdyz natura kieruje sie wlasnymi prawami na stworzenie czlowieka....ale swoisty magnes przyciaga do tego srodowiska jakies takie kosmiczne stworki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka i niestety możecie się napinać lub nie ale pewnie również ją podzielacie. Lublin to 3 świat.Tak wiem budują obwodnice i kilka nowych budynków w centrum. I co z tego ? Co to da jak 45% lubelaków już dawno w Warszawie pracuje lub stacjonuje -zobaczcie tylko jakie są korki w Kołbieli w obu kierunkach i zobaczcie ile blach lubelskich się plącze po Warszawskich osiedlach.Słoiki tak nie ma się co obrażać jesteśmy słoiki na dorobku. U nas nie ma fabryk ,oddziałów globalnych firm jak np.w Rzeszowie,Mielcu,Białymstoku. U nas nie ma nic tak naprawdę.Dużo po Polsce podróżuje i widzę jak daleko jesteśmy za innymi. Przyszłość Lublina jest szara -taka sama jak umordowani gonitwą za pieniędzmi ludzie i wiecie co nie ma szans na nic lepszego,po prostu lata okradania tego regionu dają się we znaki. Kto był z Was z Białymstoku albo Rzeszowie -nie widzicie tego jak oni się zmieniają. Ja Lublin zawsze porównywałem potencjałem do Kielc ,Starachowic,Przemyśla,Olsztyna i wiecie co nie zmieniłem zdania.Nie dla psa kiełbasa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasna sprawa - zasypać kancelarię oponenta pismami, żeby nie miał czasu na prawdziwą robotę... System stary jak świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do jasnej ciasnej a raczej ciemnej głowy czy My nie mamy swoich słów.Jeżeli to jest wypowiedz to nie ma jakiś intelektualny przekaz.Pedagogów o języka angielskiego mamy dużo i im zostawmy naukę.Jak taki mądry to niech odpowie na pytania zadane w obcym języku np.angielskim. Popieram wypowiedzi poprzednikow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W miejscowości O. w powiecie krasnonstawskim wójt gminy G. pojechał z pretensjami do mieszkańca zasypanej miejscowości któremu zachorowało dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pośle - Ośle, sorry takiego macie Prezesa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie 80 procent to wina burmistrza  Hrubieszowa.,Ten pan przyspawany do stołka 12 lat ,jego wypowiedzi są bardzo prymitywne[panorama tv-Lublin , za długo siedzi na stołku ,zjadła go rutyna urzędasa .,Przecież są telefony do wojewody TVP Lublin czy minister cyfryzacji ,Takich dużych opadów w regionie Lubelskim nie było przez 50 lat-nauka nie powinna być zmarnowana .A swoja droga pani wojewoda też zawiniła swoimi decyzjami oddała 40-60 milionów Rostowskiemu -miasteczko w Łęcznej  [finanse }  oddała na Pomorze,myśli ze tytuł profesora wystarczy ,że z mieszkańcami w regionie należy rozmawiać i się troszczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ech nie ma na tym świecie Prawa ni sprawiedliwośći poseł pije sobie wino - przemek leniak mu zazdrości... ... kurdę - narobiło się widzę damskich bokserów - a to Palkot a to wtóruje mu Jarosław Zieliński - o którym pierwsze słyszę - jakoś cicho było o nim w Sobieskiej Woli Pierwszej dotychczas   nie lubię tanich chwytów - glanc pomada czy na fightera pozuje taki czy owaki ja wojewody będę bronił - bo myślę że zarówno Palikot jak i Zieliński poszczali by się w spodnie gdy ich tak wystawiono na widelec z powodu czegoś co my tu mamy co roku Pani Jolanto ;-) - proszę się trzymać - w razie jakby co przyjadę obić gęby damskim bokserom z lewa i z prawa i dla Pani piosenka http://www.youtube.com/watch?v=X4mNPlHgoIU
Ostatnio edytowany 6 lutego 2014 r. o 12:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka i niestety możecie się napinać lub nie ale pewnie również ją podzielacie. Lublin to 3 świat.Tak wiem budują obwodnice i kilka nowych budynków w centrum. I co z tego ? Co to da jak 45% lubelaków już dawno w Warszawie pracuje lub stacjonuje -zobaczcie tylko jakie są korki w Kołbieli w obu kierunkach i zobaczcie ile blach lubelskich się plącze po Warszawskich osiedlach.Słoiki tak nie ma się co obrażać jesteśmy słoiki na dorobku. U nas nie ma fabryk ,oddziałów globalnych firm jak np.w Rzeszowie,Mielcu,Białymstoku. U nas nie ma nic tak naprawdę.Dużo po Polsce podróżuje i widzę jak daleko jesteśmy za innymi. Przyszłość Lublina jest szara -taka sama jak umordowani gonitwą za pieniędzmi ludzie i wiecie co nie ma szans na nic lepszego,po prostu lata okradania tego regionu dają się we znaki. Kto był z Was z Białymstoku albo Rzeszowie -nie widzicie tego jak oni się zmieniają. Ja Lublin zawsze porównywałem potencjałem do Kielc ,Starachowic,Przemyśla,Olsztyna i wiecie co nie zmieniłem zdania.Nie dla psa kiełbasa...
Też to widzę, ale to wina takich wojewodów, marszałków województwa,prezydentów miasta. Nie ma tu prawdziwych gospodarzy, tylko ludzi którzy dorwali się do władzy i chcą się nachapać jak najwięcej. W d-pie nas mają i nic im nie można zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...swoisty fenomen PiS polega (moim zdaniem) na tym, ze Oni wszyscy prezentuja wyjatkowo niski poziom nie tylko intelektualny, ale i wizerunkowy. Kazdy upodabnia sie do prezesika w szczegolnie mialki sposob. Pomijam brak merytorycznego przygotowania do czegokolwiek, ale irytujacej przywary poslugiwania sie haslami... Wyglad nalezy pominac, gdyz natura kieruje sie wlasnymi prawami na stworzenie czlowieka....ale swoisty magnes przyciaga do tego srodowiska jakies takie kosmiczne stworki...
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co w ogóle ta wojenka.Ludzie jest zima !!Co wy pierwszy rok na świecie jesteście.Zimą pada śnieg a że ostatnio się klimat zmienił i jest go mnie jest powodem do tego że ludziom się z ...poprzewracało i zaczynają żyć roszczeniowo.Bo mi się należy...mi mi ......  I co z tego że 2 tygodnie gdzieś pod Hrubieszowem były nieprzejezdne szosy...no chyba każdy jak na wsi mieszka to się liczy z tym że to tylko wieś i tam pług czy PKS dojeżdża  raz na rok. Chcesz mieszkać na wsi w zimie,kup sobie dużo opału,konia sanie albo jeepa i po kłopocie. Spójrzcie na to z innej strony w lecie : same plusy ,czyste powietrze ,mało samochodów,cisza nie to co w miecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W miejscowości O. w powiecie krasnonstawskim wójt gminy G. pojechał z pretensjami do mieszkańca zasypanej miejscowości któremu zachorowało dziecko
Kochaniutki podaj dokładnie nazwę miejscowości bo miejscowości O. nie ma w gminie Gorzków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może zamiast quadów dzieciakom na komunie to może skutery śnieżne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z zimą się nie walczy a łagodzj jej skutki.Nikt w takich warunkach nie odśnieży dróg inie utrzyma ich przejezdności.Ale zapewnienie obsługi ludności to inny temat.Dziwi mnie że tylko straż graniczna wykorzystała swoje środdki transportu do zaopatrzenia a inne służby ?Kłania się zarządzanie kryzysowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten pan z Białostoku niech się zajmie swoim terenem bo tam starsze Panie przymierają głodem w okolicach bardzo zalesionych,u nich  nie zawieje bo albo puste pola albo  puszcza ,nie ma wąwozów ani dróg na niezamieszkanej przestrzeni,WON "ślidiku" od lubelskiego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę ktoś wierzy, że chodzi mu o dobro naszego regionu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS-dzielec niech trzyma się od naszego województwa z daleka.A to dopiero gnida.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS-dzielec niech trzyma się od naszego województwa z daleka.A to dopiero gnida.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochaniutki podaj dokładnie nazwę miejscowości bo miejscowości O. nie ma w gminie Gorzków
 
Kochaniutki podaj dokładnie nazwę miejscowości bo miejscowości O. nie ma w gminie Gorzków
A Orchowiec np.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...