Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niedługo w tym kraju zostaną sami emeryci i deb***ni politycy, bo młodzi mają w du*** deb***nych polityków i osiedlają się za granicą - tam rodzą się ich dzieci, tam mają normalne zarobki i DARMOWE AUTOSTRADY. Dla tych dzieci ojczyzną nie będzie Polska... Sam popełniłem błąd powracając po 10- letniej emigracji w latach 90-tych. Myślałem, że tu będzie normalnie. Nie jest !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd się biora takie tępe głowy? Kto wybiera takich cwaników, którzy patrzą tylko jak nas okraść?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kogo on reprezentuje i kto go wybrał żołnierz POOOOOOOOOOOO punktuje na listę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A.M. napisał:
Żmijanowi w następnych wyborach podziękujemy a w GDDKiA zrobimy porządek z ta kliką, Wójtowicz poleciał już dawno, czy wiecie że bez akceptacji syna posła Żmijana pracującego w GDDKiA i zajmującego się Bezpieczeństwem Ruchu Drogowego żaden remont czy zajęcie pasa drogowego nie może mieć miejsca.... TFSi potrafi wyżłopać dużo paliwa....
Żeby o czymś pisać trzeba wiedzieć o czym - syn posła Żmijana już dość dawno zniknął z Ogrodowej a i TFSi też już nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedługo zużlówki będą płatne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan poseł chyba zapomniał,że jego rolą jest dążyć do tego aby społeczeństwo miało lepiej ja temu kolesiowi już dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje też podatek dla pieszych korzystajacych z chodników i jeszcze opłate klimatyczną nie tylko w uzdrowiskach ale wszędzie... polne drogi i ścieżki wydeptane równiez należy do tego dorzucić i nie zapomnijmy o ściezkach rowerowycha najlepiej oddajmy wszystko co mamy tym nierobom z wiejskiej i tym podobnym co siedzą za biurkami i udaja ze pracują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sie teraz wstydzą CI co głosowali na PO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://img577.imageshack.us/img577/4835/52101579.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję, aby wszyscy posłowie w kraju otrzymywali wynagrodzenie w wysokości maksymalnie 2x minimalna krajowa, ale nie przekraczającej 25.000 zł brutto w ciągu roku. Wtedy wszyscy będą po równo i oni też będą musieli opłacić wszystko z takiej pensji. Kto jest za?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może Pan Poseł Żmijan jeżeli tak uważa to niech z diety poselskiej swojej i swoich kolegów Parlamentarzystów opodatkuje się i płaci na drogi, gdyż jeździ bardzo dużo na ul. Wiejską i niech da sam przykład działania. jako Szef Komisji Infrastruktury nie ma pomysłu na działania to niech nie sięga do kieszeni podatników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby Polska w siłę rosła trzeba posła a nie osła!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam za literówkę http://img708.imageshack.us/img708/261/60763985.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież z mojej pensji jest już pobierany podatek. Następnie podatek jest pobierany przy każdych opłatach mediów. Podatek pobierany jest przy żywności, środkach czystości, artykułach. Moje pieniądze na koncie są opodatkowane. Jak coś sprzedam to od tego podatek muszę zapłacić, bo się wzbogaciłem na czymś za co wcześniej ponosiłem opłaty i podatki. To ile razy ten podatek mam płacić? Do cholery! ILE!? Jeszcze wam mało? Odpowiecie za to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pOśle, już płacimy opłatę zawartą w cenie paliwa co za prymitywny kraj, intelektualne dno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
święta prawda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nic, dalej będziemy popierac i głosować na jedynie słuszną partię i z uśmiechem czekać na kolejne podatki. By żyło się lepiej... Leming.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okupacja żydowska, z ch....m się na rozum zamienił Pan tfu Poseł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie są drogi ekspresowe czy autostrady w woj.lubelskim?????? gdie są nasze podatki?? za co mamy płacić za jazdę do wawy przez 2,5 h- 3 h a do krakowa przez 5 h????? każda droga zlublina prowadzi przez wsie, co chwila radar, brak pasów do wyprzedzania. za co mamy płacić???za s-17 która miała być w całości w 2012.........czy za drogi krajowe które może kiedyś tam będą tak jak inne bajki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto tego Żmijana wybrał ns osła? Rozumiem,że to już po raz ostatni!!! Spieprzaj dziadu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...