Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już ukręcili bicze lodowe na chorych i bicze na "prawo o zgromadzeniach". Może zamiast kręcic niech się wezmą do uczciwej roboty, bo jak tak dalej pódzie, to doganianie krajów starej Unii zajmie nam nie 25-30 lat, a jakie 150.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspólnoty tak ? bardzo pięknie. na każdy remont chociażby dachu będa musieli wyrazić zgodę wszyscy ze wspólnoty, a co mnie obchodzi że sąsiadowi leje się na głowę ??? Ja i mieszkam na parterze i mam w nosie wydawanie moich pieniędzy na reperację dachu. A sąsiad z góry powie - ja mam w nosie, reperację drzwi a niech ci dziadu trzaskają dzień i noc - ja mieszkam na górze i tego nie słyszę. że I co panowie panie ????? Myslicie, że wspólnota jest tańsza ? Ciekawe co trzeba za to poświęcić, "Lepszy stary wróg niż nowy przyjaciel".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mim zdaniem trzeba tak zrobić bym nie musiał płacić czynszu i wtedy będzie super bo czynsz idzie tylko na płace i nagrody dla pracowników spółdzielni oni powinni pracować charytatywnie a prezesi to powinni sobie znaleźć taką pracę by zarobili na swoje utrzymanie a nadwyżki przekazywali na działalność spółdzielni, same durnoty panowie i panie redaktorzyny wypisujecie czasem trzeba i poczytać i rozumkiem ruszyć, takie artykuły to żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisaj, każdy prezes SM z pieskami z zarządu to komuch, złodziej i oszust. Szczególnie dotyczy to Białej Podlaskiej. Popierają ich działania tzw. polskie sądy. Wiem to z autopsji. Najwyższy czas skończyć z tymi oszustami z zarządów SM. Popieram starania Pani Staroń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli (p)osły z prawicy zapowiadają jakąś reformę i obiecują, że będzie taniej należy zakładać, że znów coś popsują i wyjdzie drożej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOLO, co Ty piszesz weż sie zastanów, sam rusz rozumkiem,jak nie wiesz jak funkcjonują spółdzielnie i jaki jest fundusz płac to sie nie odzywaj tylko siedź cicho, popatrz jakie są składniki czynszu i dowiedz sie dokładnie na co one idą, to np. niech charytatywnie pracują też lekarze, Sytuacvja bedzie dokładnie wygladała tak jak napsiał "ja bo"tak dokałdnie będzie, jedna wielka kłótnia i tyle więc panie lolo zorientuj sie trochę w sytuacji jak jest i wtedy sie wypowiadaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na przykład mam dość urzymywania budynku za sąsiada, który ma kase na 2 samochody a nie ma na czynsz. Mam dość utrzymywania rozbudowanej do granic absurdu administracji mieszkaniowej. I wreszcie mam dość remontowania mieszkań w całym mieście a nie tylko mieszkań w moim bloku. Bardzo słuszna decyzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przeciętny czynsz, jaki musiała płacić trzyosobowa rodzina z Lubelskiego za 50-metrowe mieszkanie zarządzane przez wspólnotę, wynosił 481 zł" i dalej " mówi pani Elżbieta z lubelskiego Czechowa. – Już od lipca mam płacić o 40 zł więcej niż teraz. W sumie, ponad 440 zł za 50-metrowe mieszkanie. " Czyli jednak w spółdzielni taniej. a wszystko po to by namieszać ludziom w głowach i przygotować grunt pod nowy podatek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spółdzielniom mieszkaniowym STOP ! Proszę zobaczyć ile zarabiają prezesi . Dotyczy LSM. W osiedlu Prusa nic się nie robi ,bardzo wysoki czynsz .Prezes Gąbka PANISKO niedostępny! Czas najwyższy na zmiany !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolo napisał:
mim zdaniem trzeba tak zrobić bym nie musiał płacić czynszu i wtedy będzie super bo czynsz idzie tylko na płace i nagrody dla pracowników spółdzielni oni powinni pracować charytatywnie a prezesi to powinni sobie znaleźć taką pracę by zarobili na swoje utrzymanie a nadwyżki przekazywali na działalność spółdzielni, same durnoty panowie i panie redaktorzyny wypisujecie czasem trzeba i poczytać i rozumkiem ruszyć, takie artykuły to żenada
Kolego, nie będziesz płacił czynszu spółdzielni, ale będziesz płacił zarządcy. Nie ma nic za darmo. Wszystko fajnie dopóki nie trzeba będzie naprawić np. domofonu, albo nie daj Boże instalację wod-kan. Już widzę jak twoi sąsiedzi wyrażają na to zgodę, zwłaszcza jak trzeba będzie coś dopłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP SPÓŁDZIELNIOM, NAJWIEKSI ZŁODZIEJE TO SÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA CZECHÓW CZYNSZE ASTRONOMICZNE, NIE MÓWIĄC JUŻ O OPŁATACH ZA WODĘ I INNYCH. WINDY SYF BRAK ZAMKÓW W KRATACH DO PIWNICY A NAJWIEKSZYM MARNOTRASTWEM SĄ AUTOMATYCZNE WŁĄCZNIKI ŚWIATŁA NA KLATKACH SCHODOWYCH, PŁACIMY NAWET JAK SPIMY !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkanie własnościowe Zarządzane przez spółdzielnię na osiedlu Wrotków 49m 4 osoby 2 piętro czynsz 320zł łącznie z CO .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze, spoldzielnie co raz doliczają sobie jakies smieszne oplaty a to na fundusz remontowy, a to na oswiate i kulture, tylko ani remontow, ani tej kultury nie widac w blokach...a stare windy i obskurne klatki jak były tak są caly czas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i niestety musze sie zgodzic z tobą CZECHOW, mam takie same zdanie o tej spoldzielni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mili ludzie. weźcie teraz telefon do łapki i zadzwoncie do swojej spółdzielni. pierwsze co to muzyczka w słuchawce, po jakimś czasie pani odbiera ale nie jest kompetentna aby udzielić wam odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie dlatego też przełącza do innej pani. znowu muzyczka, kiedy dochodzi w końcu do połączenia, słychać w tle odkładaną łyżeczkę, brzdęk szkła i hihi koleżanki z biurka obok. jedna prosta sprawa a trzeba czekać i rozmawiać minimum z dwoma osobami. a przecież nie jesteśmy naiwni i dobrze wiemy, że tłumów tam nie ma a pracownicy raczej nie przemęczają sie bo i jak się przemęczyć w godzinach pracy 9-13 ewnetualnie 10-15 kiedy petenci wszyscy w pracy. zarządca nie dopuści do takiej sytuacji, bo jeśli będzie zwlekać, nie będzie znał odpowiedzi i mataczył- pożegna sie z pracą i na jego miejsce przyjdzie inny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Makpol napisał:
Mieszkanie własnościowe Zarządzane przez spółdzielnię na osiedlu Wrotków 49m 4 osoby 2 piętro czynsz 320zł łącznie z CO .
Nie ma tragedii, ja przy jednej osobie na czubach płacę 330 zł i to przy 43m.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że powinna być możliwość "wystapienia" ze spółdzielni ale na pewno nie na zasadzie że jeden człowiek decyduje o reszcie mieszkańców, bo niby dlaczego? Myślę ponadto że artykuł jest lekko tendencyjny jeżeli chodzi o czynsze. Ja za 68m2 na Czubach z zaliczką na wodę i ogrzewanie ( za które zazwyczaj jest zwrot) płacę około 450zł i są zameldowane 4 osoby. Nie sądzę żeby wspólnoty jakoś drastycznie miały dużo niższe koszty, bo koszty administracji w spółdzielni to zaledwie kilka, kilkanaście procent, a przecież wspólnotą też ktoś musi zarządzać. Osobiście chyba wolałbym mieszkać w "spółdzielni", ale znajomi mieszkają " we wspólnocie " i też są zadowoleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Marzena Policha nie ma racji. Miejsc parkingowych u deweloperów jest więcej. Kiedyś nie było tych przepisów jak spódzielnie budowały bloki. Miejsc postojowych przy nowych blokach musi być tyle, żeby spełniały wymogi przepisów budowlanych. I jest to 1,1 miejsca na jedno mieszkanie. Trzeba było zadać pytanie pani Marzenie, czy jeżeli inwestorem nowego bloku jest spółdzielnia mieszkaniowa to czy będzie więcej zieleni niż przy bloku który wybuduje deweloper? Odpowiedź jest taka sama i tu i tu nie będzie zieleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czuby, 64 m2, - 800 zł /mc - dość mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd oni wzieli ten 'przeciętny czynsz' ???? BZDURRRRA przykład z życia - mieszkanie spółdzielcze - 70 m2, 30- paroletnie - ok. 500 zł czynszu na 2 osoby zamieszkałe/zameldowane mieszkanie we wspólnocie - 185m2 - 270 zł czynszu kawalerka we wspólnocie do 40m2 - 170-190 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...