Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłowie mają półmetek kadencji – pora na ocenę

Utworzony przez aaa, 1 listopada 2009 r. o 22:40 Powrót do artykułu
Ci niby wyróżniający się czym się wyróżniają? Właściwie niczym merytorycznym. Poseł Palikot zaistniał dzięki "penisowi" i "ryjowi". Tak jak pospolity klown. Posłanka Mucha dzięki temu , że ma atrakcyjną d... Jeżeli uznać jej doktorat, zdobyty w wątpliwych okolicznościach i jej wystąpienia to należy stwierdzić, że są warte temuż doktoratowi. Według zasady im gorzej się przedstawisz tym lepiej. A motłoch wyborczy to zaakceptuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POligłup na bibbordach podczas kampanii zapowiadał "Wszystko dla Lubelszczyznmy" a przynosi wstyd i kwas. Z udajacego światowego bizmesmena - wyszedł z niego zapyziały i zakompleksiony wioskowy dorobkiewicz, z którego butów słoma wystaje POligłup nosi pod majtkami lateksowa proteze - która zastępuje mu mózg- stąd takie brednie a Brednie Janusza można scharakteryzować słowami jakie Lew Rywin skierował do Adama Szechtera (Michnika) "Wszystko będzie, piękne czyste i koszerne"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O "nasich" liderach PO-lskiej partyjki poprawności nie będę pisał bo poprzednicy w 100% wyczerpali temat. Ale zwracam Kurierkowi uwagę, że u Was od pewnego czasu Pani Mucha traci popularność. Coś mało Jej wywiadów w ostatnim m-cu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Poseł Michałkiewicz najbardziej mnie zawiódł , od czasu kiedy przestał być ministrem kompletnie sie załamał i przestał pracować . Ze juz nawet dziennikarze nie wiedzą z jakiej jest parti i wpisali mu PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak:miernoty lubleskie na salonach Warszawki też sa miernotami!!!Od poczatku tzw przmian demokratycznych made in Poland,nie dorobiliśmy się prawdziwych gospodarzy w stolicy województwa lubelskiego i reprezentantów naszych interesów lokalnych w Warszawie!!Nasi politycy z regionu to: dno,żenada i amatorszczyzna smierdząca na kilometr!!Wstyd i hańba!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajomy napisał:
Pan Poseł Michałkiewicz najbardziej mnie zawiódł , od czasu kiedy przestał być ministrem kompletnie sie załamał i przestał pracować . Ze juz nawet dziennikarze nie wiedzą z jakiej jest parti i wpisali mu PO.
Mój błąd - przepraszam i już poprawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie,że dziennikarz, nie zauważył posła Sławeckiego. Ja właśnie jego działalnośc odbieram pozytywnie.Jest w komisjii śledczej, widać go w TV, słychać w radiu. Nie ma wokół niego skandali. Taka trochę mrówcza praca. Ja tego oczekuję od parlamentarzystów.W końcu Sejm to nie kabaret
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodzimierz Karpiński (PO) opiekuje się lubelskimi wielkimi firmami np. Zakładami Azotowymi Puławy czy PZL Świdnik.::))) Pewnie dlatego minister Grad chce sprywatyzować Zakłady Azotwoe Puławy. Ładna mi opieka.... Ciekawe jak prywatyzacja odbije się na sytuacji całego regionu, gdzie mieszkańcy powiatu puławskiego bęą pracować i za co będą kupować w nowo powstajacych supermarketach w Puławach!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajomy napisał:
Pan Poseł Michałkiewicz najbardziej mnie zawiódł , od czasu kiedy przestał być ministrem kompletnie sie załamał i przestał pracować . Ze juz nawet dziennikarze nie wiedzą z jakiej jest parti i wpisali mu PO.
byc moze i tam sie znajdzie, przeciez jest obrotowy a w latach 90tych był zwiazany z Ujmą Wolności - tajemnicą poliszynela jest to ze Pruszkowski ciagle rozmawia na temat warunków na jakich miałby przejsć do PełOwców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krajan napisał:
Włodzimierz Karpiński (PO) opiekuje się lubelskimi wielkimi firmami np. Zakładami Azotowymi Puławy czy PZL Świdnik.::))) Pewnie dlatego minister Grad chce sprywatyzować Zakłady Azotwoe Puławy. Ładna mi opieka.... Ciekawe jak prywatyzacja odbije się na sytuacji całego regionu, gdzie mieszkańcy powiatu puławskiego bęą pracować i za co będą kupować w nowo powstajacych supermarketach w Puławach!!!!
żenujące są bespodstawne oskarżenia. jeśli nie masz o czymś pojęcia to lepiej zamilczeć. jak są tacy jak Pan to ja naprawdę nie wiem "za co będą kupować w nowo powstajacych supermarketach w Puławach" [sic!]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...