Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłowie z Lubelskiego dostaną kary? Burza po głosowaniu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2018 r. o 20:00 Powrót do artykułu
Lenia patentowane z lubelskiego, kasę brać ale już pracować niekoniecznie. Ale czego można się sPOdziewać PO takich POsłach oPOzycji totalitarnej. A wśród nich największy chooooooooooooooj Polski wschodniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński wstydzę się , że na Ciebie głosowałem !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PLATFORMERSI TUSSKA , A NIE POSLOWIE LUBELSKIEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet Jarosław Kaczyński i Krystyna Pawłowicz zagłosowali ZA projektem "Ratujmy kobiety", ale część PO/Nowoczesnej podkuliło ogony pod siebie i zrobili piątą kolumnę nie biorąc udziału w głosowaniu lub głosując przeciwko. Kabaret.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„ 10 stycznia w ogólnie nie brałem udziału w głosowaniach ze względów niezależnych ode mnie. Za absurdalne uważam karanie posłów za to głosowanie” – napisał wczoraj na Twitterze poseł Karpiński " ...... panie pośle, jakie to były "względy niezależne" ? Co za komediant.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie jest jasne usunąć kanalie z sejmu i do karceru ! Oni mogą stanowić o swoim stolcu a nie do sejmu ! Nie dorośli pajace przecież tam ic nie było tylko skierowanie pod komisję a tych trzech zdrajców Polski i Polaków zesrało się facia w sukience ! A Fe pajace ! Do paki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karać W. Karpińskiego? Przecież on powinien zniknąć z polityki po "występach" u Sowy i Przyjaciół ("ch... tam z tą Polską wschodnią").
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są posłowie???? Co za pycha, co za zwykłe prostactwo. Po co ludzi głosują na takich??? Zero wstydu. Dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pluralizm w wersji PO. Zwykła bolszewia, czy faszyzm? Kto nie z nimi, ten przeciw nim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karanie za wolność słowa i sumienia jest niezgodne z konstytucją. No chyba, że PO ma własną, od Kima, albo Łukaszenki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie się biorą za konsumpcjonistów ośmiorniczek co to mają takie poglądy zeby zawsze pływać na wierzchu jak za przeproszeniem wiecie co/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na pikiety KOD w obronie praw wolności słowa i sumienia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński to katolik, więc jak miał zagłosować. Ja uważam że ci, co zagłosowali wg własnego sumienia pokazali charakter. Są po prostu ludźmi. I nimi pozostaną - a nie robocikami na usługach PO, bez własnego zdania. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ch tam z Polską Wschodnią - taśmy prawdy od SOWA & osmiorniczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Karpiński wstydzę się , że na  Ciebie głosowałem !!!!
 A co, nie wiedziałeś, że koleś jest katolikiem? Trzeba było głosowac na jakiegoś lewackiego oszołoma, wtedy głosowałby jak lewacki oszołom a nie katolik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Karpiński to katolik, więc jak miał zagłosować. Ja uważam że ci, co zagłosowali wg własnego sumienia pokazali charakter. Są po prostu ludźmi. I nimi pozostaną - a nie robocikami na usługach PO, bez własnego zdania. Brawo.
Wprowadzenie dyscypliny zrodziło się w małym rozumku Schetyny - koleś na siłę chce zagospodarować lewacki elektorat i stąd to parcie do zaspokojenia jego potrzeb. Oby ten stworzony przy pomocy byłych oficerów służb specjalnych PRL twór, zwany Platformą Obywatelską, sam się pogrzebał i to jeszcze przed wyborami w 2019 roku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nawet Jarosław Kaczyński i Krystyna Pawłowicz zagłosowali ZA projektem "Ratujmy kobiety", ale część PO/Nowoczesnej podkuliło ogony pod siebie i zrobili piątą kolumnę nie biorąc udziału w głosowaniu lub głosując przeciwko. Kabaret.
Żeby go ujeb.ć w komisji, ewentulanie podczas dalszych czytań w sejmie. Kto tego nie rozumie, nie zna się na polityce i nie śledzi poczynań prezesa PiS...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był projekt obywatelski. Zebrano 400 tysięcy podpisów obywateli Rzeczpospolitej Polskiej. Czy partia "Platforma Obywatelska" olewając 400 tysięcy ludzi...... jest wciąż partią "obywatelską" ? Wynocha z polityki ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet Jarosław Kaczyński i Krystyna Pawłowicz zagłosowali ZA projektem "Ratujmy kobiety", choć się z nim głęboko nie zgadzali ale uszanowali ok 200 tyś podpisów feministek, lewaków i libertynów, ale część PO/Nowoczesnej podkuliło ogony pod siebie i zrobili piątą kolumnę nie biorąc udziału w głosowaniu lub głosując przeciwko. Kabaret.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...