Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłowie, zacznijcie oszczędzać od siebie

Utworzony przez BCCDEC, 28 stycznia 2009 r. o 18:54 Powrót do artykułu
Na przestrzeni lat każda władza zawsze była fałszywa wobec obywateli, więc ci ostatni i tak zapłacą za wszystko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Matuszcak , może by tak jakąś pocztę elektroniczną Pan uruchomił. Nie jest Pan az tak stary, by nie umieć posługiwać się komputerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd: Uwaga, tniemy.Kryzys nadchodzi. Premier każę oszczędzać. A posłowie dostaja podwyżki???NA LITWIE POSŁOWIE ZREZYGNOWALI Z CZĘŚCI WYNAGRODZENIA, A U NAS PEWNIE OBNIŻĄ PENSJE NAJUBOŻSZYM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No rzeczywiście trzeba otwierać jak najwięcej nowych filii, wtedy wzrośnie zatrudnienie pośrednio wpływy z podatków do skarbu państwa oraz możliwości nabywcze rodzin pracowników filii. Państwo będzie miało kase na drogi, mosty, szpitale, więc ci posłowie wcale tacy głupi nie są. Ja myślę że nawet oni specjalnie się poświęcają bo otwarcie nowej filii to pewnie jakaś papierkowa robota, a przynajmniej złożyć podpis trzeba nad wnioskiem czy czymś takim. Można by także zwiększyć liczbę posłów do np. 10mln i pozostałych zatrudnić po filiach. Oj szkoda że nie jestem posłem bo z takimi propozycjami pokazali by mnie w każdym dzienniku a tak to tylko pomysł mi może ktoś UKRADNĄĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile wy wyborcy macie lat,że was to dziwi ?? Udział w wyborach nie był obowiązkowy, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosować i nie narzekać!. Niech się sami wybierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityka to bagno niby naród katolicki a politycy zawistni zachłanni tylko liczy sie kasa kariera a społeczeństwo maja w d.... dla wybrańców narodu należy sie wszystko trzeba doliczyć darmowe przejazdy i wiele innych przywieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
personal szpitala na Kraśnickiej zrezygnował z części zarobków, to posłowie mieli z czego sobie dołożyć. rozpędzić to towarzystwo wzajemnej adoracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość tego draństwa ze strony posłów. Tak wygląda pokora naszych "wybrańców" wobec wyborców. Zamiast sami wystąpić z propozycją obniżenia swoich wynagrodzeń w okresie kryzysu, to oni nawet jeszcze oczekują podwyżek. WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurczę, a może by tak wprowadzić obligatoryjny podatek twarzowy dla niektórych parlamentarzystów. No sami zobaczcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naród dziwi się po co tyle tych statystów w Sejmie. Ci statyści coś tam, coś tam, robią, aby podwyższyć zarobki sejmowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CI LUDZIE SĄ PO PROSTU NIE MORALNI,ALE CO ZROBIĆ DORWALI SIĘ PO PROSTU DO ŻŁOBA TO TRZEBA CIĄGNĄC ,POSEŁ O NAZWISKU STEFANIUK TO SIEDZI TAM JUŻ 0D 1989 ROKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
CI LUDZIE SĄ PO PROSTU NIE MORALNI,ALE CO ZROBIĆ DORWALI SIĘ PO PROSTU DO ŻŁOBA TO TRZEBA CIĄGNĄC ,POSEŁ O NAZWISKU STEFANIUK TO SIEDZI TAM JUŻ 0D 1989 ROKU.
cała polska rzeczywistość i co oni zrobili dla Lubelszczyzny - nic, jesteśmy na szarym końcu UE , panowie posłowie po prostu wstyd, a większość społeczeństwa musi wegetować, to jest jeszcze jeden powód aby nie iść na kojene wybory, bo trzeba będzie żywić następne "święte krowy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posiedziec w sejmie, poczytac gazete, pogadac przez telefon, podniesc reke jak prezes partii postanowi i kase wziac :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak... oczywiscie kazdy z Was jakby był posłem to oddałby polowe zarobkow na biednych prawda? Dostają to biorą. Takie życie. A że niesprawiedliwe to juz inna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tak tak... oczywiscie kazdy z Was jakby był posłem to oddałby polowe zarobkow na biednych prawda? Dostają to biorą. Takie życie. A że niesprawiedliwe to juz inna sprawa.
A TAK TAK BO NIE UTOŻSAMIAM SIĘ Z TYM DENNYM NIENACHAPANYM TOWARZYSTWEM Z BAGNA,ROZUMIEM ŻE PODZIELASZ MORALE DNA WSPÓCZUJĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tym nierobom,leniom i pijakom wiecznie mało.Wystarczy zobaczyć w telewizji jak pokazują puste miejsca,kilku ich siedzi,drzemki,czytanie gazet.Wiecznie im mało i mało .WSTYD!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...