Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
jesteś cynikiem czy kretynem - wywieźli cię i kazali strzelać - i strzelałeś durniu nawet nie sprawdzając czy nie ma kogoś na linii strzału - tu nie trzeba byc prorokiem - wystarczy troche oleju w głowie. A ze Smoleńska kpisz bo jak widać zycie ludzkie nie ma dla ciebie większego znaczenia A ze Smoleńska nie kpij, bo sam zachowujesz się jak ruscy
żeczywiście to dureń bo nie zauważył z kilkumetrowego dołu faceta kilometr za lasem, a tak na marginesie sezon łowiecki już się trwa i może powiecie mi że jak ktoś strzela do zwierzyny sztucerem na otwartej przestrzeni to jest bezpiecznie albo nocą, i nie piszę tego żeby odwrócić uwagę od sprawy tylko obiektywizm, żal mi chłopa ale twierdzenia na tym forum że ktoś miał go na linii strzału i nic sobie z tego nie robił są przesadą, według mnie konkluzja tych wpisów jest taka: jakby tutaj w planie była strzelnica to facet dostałby kulkę legalnie a jak nie ma kwitu to wszystko to co powyżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje,ze ukaraja tych co strzelali . Boze czlowiek wychodyi z domu i nie wie , ze moze do niego nie wrocic, bo ktos chcial sie zabawic straszne co za ludzie! A ty tak pier***isz, ze was sprawdzali i wgl wez sie tu czlowieku zastanow ciekawe jak by cos takiego stalo sie w twojej rodzinie pomysl co czuje ten mezczyzna i jego rodzina. Ale masz tatusia lub mamusie ustawionych to masz to w du*** bo syniowi zalatwia wszystko dobrze miec starych ustawionych nie? Zal mi takich ludzi jak wy bezduszni egoisci zapatrzeni w swoje ryje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mam nadzieje,ze ukaraja tych co strzelali . Boze czlowiek wychodyi z domu i nie wie , ze moze do niego nie wrocic, bo ktos chcial sie zabawic straszne co za ludzie! A ty tak pier***isz, ze was sprawdzali i wgl wez sie tu czlowieku zastanow ciekawe jak by cos takiego stalo sie w twojej rodzinie pomysl co czuje ten mezczyzna i jego rodzina. Ale masz tatusia lub mamusie ustawionych to masz to w du*** bo syniowi zalatwia wszystko dobrze miec starych ustawionych nie? Zal mi takich ludzi jak wy bezduszni egoisci zapatrzeni w swoje ryje!
Bo nas sprawdzali kretynie! Nikt nie był pijany ani nie strzelał jak pojeb po krzakach, siedzieliśmy w dole i na leżąco celowaliśmy do tarczy, skąd mieliśmy wiedzieć że kilometr dalej ktoś jeździ ciągnikiem?! Nie pier*dol mi o rodzinie bo na ich miejscu również starałbym się dojść do tego kto zawinił i aby poniósł zasłużoną karę! To nie była pijacka impreza ani paintball skrzyknięty w ostatniej chwili pod wpływem Żołądkowej tylko zorganizowany przez "profesjonalistów" wyjazd. Mieliśmy świadomość że broń jest ostra, ale nie mieliśmy możliwość przewidzieć że w promieniu kilometra od tej pseudo (jak się okazało) strzelnicy przebywa ktokolwiek! Czy Wy naprawdę jesteście aż tak odmóżdżeni czy tylko udajecie żeby prowokować dyskusje na forum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto sposób jak możecie udzielić pomocy. Podaję numer konta 46 1240 1503 1111 0000 1752 8351. Proszę o wpłaty z dopiskiem "Postrzelony Rolnik". Liczy się każda złotówka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O matko jak moze sie udzielac ktos taki jak wy?! Lezeliscie i strzelaliscie haha chyba ze az tak byles naje***y ze strzelales na lezaco deb***u! A twoi kuple staneli na skarpie i strzelali w powietrze to czemu tego nie powiesz a moze juz bardzo nie wiedziales! Sam policjant tak stwierdzil to nie pier*** . I siedz sobi w tej chacie ze swoimi jebnietymi rodzicami i postrzelajcie w siebie ! Banda kretynow. Ja na waszym miejscu wstydzilbym sie wogole cos tu kometowac. A i ten glupi kometarze ze zona go postrzelila takie teksty to chyba nie na miejscu co deb***u?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O matko jak moze sie udzielac ktos taki jak wy?! Lezeliscie i strzelaliscie haha chyba ze az tak byles naje***y ze strzelales na lezaco deb***u!
Nie nazywaj nikogo deb***em, skoro Twoja własna wiedza jest tak ograniczona, że nie dociera do Ciebie, że z kałasznikowa strzela się również na leżąco...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokladnie o tym wiem ale to wy tacy wypksztalceni najlepsi i myslisz ze wam wszystko wolna? To sie mylisz! Mam nadzieje ze dostaniecie za swoje ! Nie mam ochoty juz z toba tu sie klucic bo nie warto wy przeciez wiecie najlepiej to co powiecie policji itp. To tak bedzie co nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie, w najnowszych doniesieniach rzecznik Komendy Wojewódzkiej podawał informacje o żonie... Niesamowita historia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowicie to ty cos masz nie tak w glowie to nie pier*** takich bzdur! Jak strzelales i ty i chcecie szukac winnych to lepiej wcale sie nie udzielaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobiło się takie straszne zamieszanie że wszyscy strzelali na oślep i do wszystkiego co się rusza.Trudno teraz będzie ustalić fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie "organizator" ,a kto prawnie był organizatorem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie "organizator" ,a kto prawnie był organizatorem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieuswiadomiony napisał:
Piszecie "organizator" ,a kto prawnie był organizatorem?
Już wiem http://www.dziennikw...UBLIN/121029790
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121025/MAGAZYN/121029699 ale tego juz nie przeczytamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale tego juz nie przeczytamy Proszę i Burmistrza Bełżyc pan Januszek W w to jego chore strzelanie ubabrał. Wyniki tego strzelania są na stronie miasta Bełżyce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie dajcie sobie na wstrzymanie... nikt tej osobie nie zrobil tego z premedytacja, wasze opinie ze ktos strzelal z kalasznikowa na stojaca, w dodatku ze skarpy sa wyssane z palca.. nie rozumiem co wy chcecie osiagnac spinajac sie tak na internecie ??? przeciez i tak wasze opinie nie maja nic do sprawy bo nie byliscie tam i nie wiecie w jakich okolicznościach sie to wydarzyło. po pierwsze kto wam powiedzial ze zostal postrzelony z Kalasznikowa ??? no prosze niech ktos mi na to pytanie odpowie bo jestem ciekaw z kad macie takie informacje. moze wszyscy odwiedziliscie szpital i wam lekarz o tym doniosl ??? co do wypowiedzi na temat Burmistrza. owszem bylo zorganizowane strzelanie dla dzieci ale w czerwu, nie bylo tam broni ostrej tylko sportowa, wiec dziwi mnie dlaczego od razu jakis redaktorzyna tworzy nowy temat probujac w to wmieszac Burmistrza. co do strzelnicy - juz dawno byly zlozone papiery na zmiane gruntow z kopalni na strzelnice, i to byly juz tylko formalnosci. juz na koniec , wezcie sie z wypowiedziami opanujcie bo nawet nie wiecie w jakich nerwach teraz zyja osoba ktore to zorganizowaly, wiedza co zrobily i wiedza co ich moze za to teraz czekac, wasze komentarze sa zbedne . i nie spinajcie sie tak bo cos wam peknie napinacze internetowi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rykoszet napisał:
ludzie dajcie sobie na wstrzymanie... nikt tej osobie nie zrobil tego z premedytacja, wasze opinie ze ktos strzelal z kalasznikowa na stojaca, w dodatku ze skarpy sa wyssane z palca.. nie rozumiem co wy chcecie osiagnac spinajac sie tak na internecie ??? przeciez i tak wasze opinie nie maja nic do sprawy bo nie byliscie tam i nie wiecie w jakich okolicznościach sie to wydarzyło. po pierwsze kto wam powiedzial ze zostal postrzelony z Kalasznikowa ??? no prosze niech ktos mi na to pytanie odpowie bo jestem ciekaw z kad macie takie informacje. moze wszyscy odwiedziliscie szpital i wam lekarz o tym doniosl ??? co do wypowiedzi na temat Burmistrza. owszem bylo zorganizowane strzelanie dla dzieci ale w czerwu, nie bylo tam broni ostrej tylko sportowa, wiec dziwi mnie dlaczego od razu jakis redaktorzyna tworzy nowy temat probujac w to wmieszac Burmistrza. co do strzelnicy - juz dawno byly zlozone papiery na zmiane gruntow z kopalni na strzelnice, i to byly juz tylko formalnosci. juz na koniec , wezcie sie z wypowiedziami opanujcie bo nawet nie wiecie w jakich nerwach teraz zyja osoba ktore to zorganizowaly, wiedza co zrobily i wiedza co ich moze za to teraz czekac, wasze komentarze sa zbedne . i nie spinajcie sie tak bo cos wam peknie napinacze internetowi ... [/quote] re [quote name='rykoszet' timestamp='1351145695' post='686939'] ludzie dajcie sobie na wstrzymanie... nikt tej osobie nie zrobil tego z premedytacja, wasze opinie ze ktos strzelal z kalasznikowa na stojaca, w dodatku ze skarpy sa wyssane z palca.. nie rozumiem co wy chcecie osiagnac spinajac sie tak na internecie ??? przeciez i tak wasze opinie nie maja nic do sprawy bo nie byliscie tam i nie wiecie w jakich okolicznościach sie to wydarzyło. po pierwsze kto wam powiedzial ze zostal postrzelony z Kalasznikowa ??? no prosze niech ktos mi na to pytanie odpowie bo jestem ciekaw z kad macie takie informacje. moze wszyscy odwiedziliscie szpital i wam lekarz o tym doniosl ??? co do wypowiedzi na temat Burmistrza. owszem bylo zorganizowane strzelanie dla dzieci ale w czerwu, nie bylo tam broni ostrej tylko sportowa, wiec dziwi mnie dlaczego od razu jakis redaktorzyna tworzy nowy temat probujac w to wmieszac Burmistrza. co do strzelnicy - juz dawno byly zlozone papiery na zmiane gruntow z kopalni na strzelnice, i to byly juz tylko formalnosci. juz na koniec , wezcie sie z wypowiedziami opanujcie bo nawet nie wiecie w jakich nerwach teraz zyja osoba ktore to zorganizowaly, wiedza co zrobily i wiedza co ich moze za to teraz czekac, wasze komentarze sa zbedne . i nie spinajcie sie tak bo cos wam peknie napinacze internetowi ...
redaktorzyna puszcza tekst za kasę i idę o zakład że większość polemiki na forum tworzy sam ze sobą żeby pokazać jak jego wypociny są poczytne, ja jeszcze podpowiem Panu redaktorowi że były też zawody wędkarskie, siatkówka, plazówka itd może tam np burmistrz też ufundował nagrody a na koniec jak dzieje się coś pozytywnego to dziennikarza nie uświadczysz bo to taki obietywny twórca rzeczywistości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rykoszet napisał:
co do wypowiedzi na temat Burmistrza. owszem bylo zorganizowane strzelanie dla dzieci ale w czerwu, nie bylo tam broni ostrej tylko sportowa, wiec dziwi mnie dlaczego od razu jakis redaktorzyna tworzy nowy temat probujac w to wmieszac Burmistrza.
I całe szczęście, że nie było tam broni ostrej. Jeszcze by się czymś dzieciaki pocięły... A broń sportowa, czyli kbks-y jest jak najbardziej bronią palną. Tyle że na małokalibrową amunicję bocznego zapłonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty tu pier***isz teraz to juz za pozno zmyslac ze z innej broni strzelaliscie! Bardzo dobrze ze organizator sie boi bo ma czego chcieli sie zabawic to teraz maja! Byly zawody wczesniej medale i wgl to teraz niech wyroznia na pierwsze miejsce tego co postrzelil razem z organizatorem najlepiej i dyplom "postrzelilem czlowieka ktory przez cale zycie nie bedzie chodzil"! I niech sobie powiesi przed lozkiem! To ty tu sie szmato nie udzielaj raczej i juz nie musisz pisac ze wy niby nie strzelaliscie ze skarpy moze jeszcze napisz ze wogole nie mieliscie broni co! Powinni was usadzic wszystkich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co ty tu pier***isz teraz to juz za pozno zmyslac ze z innej broni strzelaliscie! Bardzo dobrze ze organizator sie boi bo ma czego chcieli sie zabawic to teraz maja! Byly zawody wczesniej medale i wgl to teraz niech wyroznia na pierwsze miejsce tego co postrzelil razem z organizatorem najlepiej i dyplom "postrzelilem czlowieka ktory przez cale zycie nie bedzie chodzil"! I niech sobie powiesi przed lozkiem! To ty tu sie szmato nie udzielaj raczej i juz nie musisz pisac ze wy niby nie strzelaliscie ze skarpy moze jeszcze napisz ze wogole nie mieliscie broni co! Powinni was usadzic wszystkich!
może idź do jakiegoś specjalisty albo łyknij proszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...