Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poszkodowani przez lekarza

Utworzony przez adamek129, 13 września 2012 r. o 18:17
Witam, Potrzebuje porady co mam zrobić. Moja żona miała dwie operacje przydatków 2 lata temu. Po ostatniej zrobiły się poważne komplikacje. Zabieg miała robiony laparoskopowo przez niedoświadczonego lekarza, który nie znał się na rzeczy... Ten partacz uszkodził żonie jajowody w rezultacie żona nie może zajść w ciąże. Po zabiegu zrobił się obrzęk, stan zapalny, doszło do martwicy.. Każdy doktor mówił że tamten nie powinien robić tego zabiegu w ten sposób. Żona miała jeszcze jeden zabieg żeby naprawić to co tamten ginekolog spartaczył. Po operacjach małżonka wraz z teściową poszłą do niego żeby się wytłumaczył. To powiedział jej że wie że źle zrobił i żeby go nie nachodziła bo mu to psuje opinie...co za bydlak.. Dzieci mieć nie możemy. Próbowaliśmy ale żona nie donosiła ciąży...byliśmy u kilku specjalistów ginekologów to powiedzieli że praktycznie nie ma szans na dziecko i to wszystko przez ten zabieg 2 lata temu. Nie mogę mu tego podarować, chcę mu założyć sprawę w sadzie żeby mu odebrali prawo do zawodu, bo to nie może tak być spokojnie robił tak dalej... Dlatego potrzebuje porady jak się za to zabrać..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KANCELARIA PRAWNA Oferujemy pomoc z zakresu dochodzenia odszkodowań. Specjalizujemy się w błędach lekarskich. Jeżeli potrzebują Państwo fachowej porady prosimy o kontakt: tel. 517-637-771
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.legeartismedica.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...