Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poszkodowani przez lekarza

Utworzony przez adamek129, 13 września 2012 o 18:17
Witam, Potrzebuje porady co mam zrobić. Moja żona miała dwie operacje przydatków 2 lata temu. Po ostatniej zrobiły się poważne komplikacje. Zabieg miała robiony laparoskopowo przez niedoświadczonego lekarza, który nie znał się na rzeczy... Ten partacz uszkodził żonie jajowody w rezultacie żona nie może zajść w ciąże. Po zabiegu zrobił się obrzęk, stan zapalny, doszło do martwicy.. Każdy doktor mówił że tamten nie powinien robić tego zabiegu w ten sposób. Żona miała jeszcze jeden zabieg żeby naprawić to co tamten ginekolog spartaczył. Po operacjach małżonka wraz z teściową poszłą do niego żeby się wytłumaczył. To powiedział jej że wie że źle zrobił i żeby go nie nachodziła bo mu to psuje opinie...co za bydlak.. Dzieci mieć nie możemy. Próbowaliśmy ale żona nie donosiła ciąży...byliśmy u kilku specjalistów ginekologów to powiedzieli że praktycznie nie ma szans na dziecko i to wszystko przez ten zabieg 2 lata temu. Nie mogę mu tego podarować, chcę mu założyć sprawę w sadzie żeby mu odebrali prawo do zawodu, bo to nie może tak być spokojnie robił tak dalej... Dlatego potrzebuje porady jak się za to zabrać..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KANCELARIA PRAWNA Oferujemy pomoc z zakresu dochodzenia odszkodowań. Specjalizujemy się w błędach lekarskich. Jeżeli potrzebują Państwo fachowej porady prosimy o kontakt: tel. 517-637-771
0
www.legeartismedica.pl
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: