Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Potężna plantacja konopi indyjskich pod Lublinem. Wietnamczycy mieli ponad 50 kg marihuany

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 października 2016 r. o 13:00 Powrót do artykułu
czuje sie taki bezpieczniejszy teraz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się czuje bezpieczniejszy! Nie będą upalone debile łazić po osiedlach i zaczepiać innych. Brawo Policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce to nie weznie, przeciez swoj rozum ma... psiarskie jak zawsze robia gowno burze... jestem swiecie przekonany ze zanim podali dokladnie co ile czego znalezli schowali sobie po dobrej 'torbie' dla siebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrz dziecku w oczy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze się zastanawiam nad tym, czy podczas takiej nagonki policjanci nie uszczkną sobie choć trochę palenia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pewnością to wszystko było własnością tych Wietnamczyków :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj faktycznie afere robia. zlapali rolnikow tylko tych lepiej zarabiajacych i wszystko popsuli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę powiedzcie, że to sarkazm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle towaru, tyle towaru ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielono mieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w indiach to by nasze stróże wszystkich indusów za maryske zamknęli,takie mądre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję Ci Policjo ! Od razu czuję się bezpieczniejszy. Groźni przestępcy zostali zgarnięci, jeszcze nie daj Boże kogoś by zmusili do palenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostali nowe radiowozy i od razu sukces! Tresowane psy wywąchały zakazany susz naturalnej rośliny. Społeczeństwo czeka na takie spektakularne akcje. Co z tego, że w tym samym czasie dokonano kilka prawdziwych przestępstw. Łatwiej walczyć z konopiami niż z mordercami, złodziejami i porywaczami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OMG to dlatego taka susza na mieście i nie ma skąd brać, niech to kuźwa zalegalizują a nie problemy obywatelom będą robić. Za pare lat to tulipanów ani róż dla naszych Pań nie będzie można hodować bo nie będą legalne. Za listki będą naród zamykać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Spalić to w cholerę! na to co komu, maryhuane sie robi z konopii? " Jacy rządzący , takie prawo. Brawo Panowie Policjanty. Akcja jak w filmie. Szkoda, że jeden aktor jakiś trochę biały nie żółty, ale akcja jest. Wóda zabija ludzi, ludzie zabijają po wódzie. Pokażcie mi kogoś na prawdę agresywnego po paleniu. No właśnie. Aż człowiek marzy , żeby będąc dziadkiem , usiądzie sobie z wnukiem , zapali dobrego skuna i powie: piekny i normalny mamy kraj. eh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio jakiś obywatel pochodzenia wietnamskiego zajechał mi drogę i łamaną polszczyzną coś gadał, że jak nadal będę się wlókł prawym pasem 50km/h to mnie razem z kolegą pociachają nożem. jak im odpowiedziałem że przecież mają jeszcze inne pasy ruchu i mogą sobie jechać szybciej wedle uznania to mi *** wredny rzucił czymś w przednią szybę. ciekawe czy to tych samych dwóch panów czy też jeszcze jakieś inne cudaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko płotki szukajcie rekina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ubkzrny ******northside1994.it/scarpe-adidas-superstar-femminili-710.php ******rockstarschool.es/146-zapatillas-adidas-ultra-boost-hombre-2016.php ******asadistribuzione.it/adidas-gazelle-beige-689.html ******giochidipolizia.it/stan-smith-adidas-idealo-169.html ******jannekeskapperij.nl/superstar-adidas-rood-dames-036.php adidas nmd runner raw pink adidas originals sneaker - black adidas sneakers blauw superstar foundation - sneakers laag - core black adidas superstars kind
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...