Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Potraktował policjantów prądem

Utworzony przez Protestant(?), 7 marca 2008 o 02:20 Powrót do artykułu
Czym sobie zasłużyli Hitlerowcy, żeby być porównywanymi do polskich policjantów?! A czym poczciwi bandyci? Chłopu się wyrwało z braku lepszego określenia. Ten bezdomny z Warszawy był bliżej prawdy nazywając ich pachołkami kaczyńskiego. Przynajmniej nie uwłaczał niewinnym. Górnicy nie mają dodatkowego prawa karania palących węglem za ryzyko pacy w kopalniach. Policja ma nadnaturalne przywileje i dodatki za pracę w warunkach szczególnych. Czego te sadystyczne zbiry jeszcze chcą? Nie dość, że służą bandyckim sądom w dokonywaniu zbrodni na bezradnych ludziach (11 dni więzienia pewnie za przejście przez jezdnię nie po pasach albo inne, równie groźne, przestępstwo), to jeszcze wyżywają się sadystycznie w czasie pracy nadużywając swoich uprawnień. Świadomości nadużycia oczywiście nie mają. Nie mają świadomości! Aj, jacy oni są wrażliwi na “obrazę” (czytaj: prawdę)! Tak samo jak ich pierwowzór, kościół katolicki, wiekami palący ludzi za “niewłaściwy” gatunek chrześcijaństwa (w imię boga, JC, miłości bliźniego i w interesie zbawienia ich dusz, dusz wroga!!! Kaczor też nadyma się na Palikota po katolicku, może igrając w myślach z jego nazwiskiem?! No bo z czym się może kojarzyć katolikowi cokolwiek? Ze stosem, z karą za normalność, z poniżeniem drugiego, z sadystycznym umartwianiem słabszego i bezbronnego. Kler wprowadził w modę nazywanie swoich wrogów mianem komunistów, humanistów, wolnościowców i szeregiem innych, do tej pory pozytywnych, określeń, tworząc tymi redefinicjami mętlik w słownikach i oczywiście w głowach plebsu, i tak już dość skołowanego. Ciekawe, jak zachowaliby się ci ciemniacy, gdyby w złości wołać na nich: wy dobrzy ludzie!, wy praktykujący chrześcijanie!, wy słudzy sprawiedliwości i prawa!, wy opiekunowie pokrzywdzonych! (Bijcie mnie!, karajcie mnie grzesznika!, więcej, silniej, w głowę, w jaja! -w przypadku panów - itp.) Sprawa o zniesławienie tego typu powinna być transmitowana na żywo przez telewizję. Dla spotęgowania efektu, u góry ekranu, powinien być wyświetlany stały napis: to nie kabaret!, to rzeczywistość polska!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale koleś pieprzysz...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
do normalnego inaczej napisał:
Ale koleś pieprzysz...
Ano, staram się, życie samo w sobie jest tak mało pikantne...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: