Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie prawda, że nie ma kradzieży. Rozmawiałam z kuzynką, która mieszka w gminie Wilków, powiedziała mi, że już okradane są domy, dlatego ludzie nie chcą ewakuować się. Mówiła mi, że ludzie przywiązują się do kominów żeby siłą ich nie zabrano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tymi szabrownikami to przesada.jak we wsi w której wszyscy się znają może pojawić się szabrownik.Obcy od razu wzbudza zainteresowanie.I co zabierze zalany telewizor.Mit i tyle.Jak kuzynka widziała to niech była zgłosiła na policję a nie tylko powtarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rger napisał:
z tymi szabrownikami to przesada.jak we wsi w której wszyscy się znają może pojawić się szabrownik.Obcy od razu wzbudza zainteresowanie.I co zabierze zalany telewizor.Mit i tyle.Jak kuzynka widziała to niech była zgłosiła na policję a nie tylko powtarza
procedury szabrowników są takie, że są oni spoza wsi, poruszają się często pod osłoną nocy na motorówkach. Kiedyś czytałem wywiad (po 1997) z ludźmi których dom został splądrowany pod ich nieobecność, kiedy zostali ewakuowani. szabrownicy to temat poważny, niemniej w tym przypadku jest to chyba naciągane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Woda zerwała most na rzece Wrzelowiance (dopływ Chodelki) w Zagłobie. Woda dwie godziny temu zbliżała się powoli do Niedźwiady. Woda powoli podchodzi pod bloki w centrum Zagłoby, do drugiego schodka. Piwnice zalane. Ludzie pomimo prób ewakuacji, próśb rodzin nie chcą się ewakuować. Ludzie obawiają się szabrowników i siedzą na strychach. Woda nie opada. ( może opada, lecz nieznacznie, po prostu mówię na oko).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIWNICE TO NIE PROBLEM-woda dojdzie do ok 1m-1.20m przy starych blokach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam cala rodzinę w gminie wilków i chłopaka i wiem ze to prawda, i zal mi takich ludzi co nie wiedza i się wypowiadając zroślibyście coś pożytecznego a nie tylko krytykujecie, co wy możecie o tym wiedzieć, ludzie do ostatniej chwili wynoszą swój dobytek na strych aby jak najwięcej rzeczy uratować, a przypływają złodzieje i okradają, takim to tylko 25 lat więzienia dać! ludzie nie mają do czego wracać gdzie mieszkać , spać wszytko jest zalane, w domu pełno śmierdzącego mułu i nic dziwnego że chcą zostać jak najdłużej żeby jak najwięcej rzeczy powynosić! oczywiście mowie o ludziach którzy maja wody za kolana w domach, bo te domu w których woda sięga po sam dach nic nie da się uratować i zapewne cały majątek pływa po wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się dzieje w DOBREM? bo dochodzą mnie jakieś niezbyt dobre newsy:unsure:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo wspołczuje wszystkim kto tam mieszka...Mam tam rodzięne...i wchodzę ciąglę na tą stronę i sprawdzam...i tu na dodatek niby zbliżają się kolejne ulewy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech poprawiają w artykule: nie kolonia Szczeklików, tylko Kolonia Szczekarków a wystarczy mapę obejrzeć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale gafa w artykule, takiż to poziom dziennika wschodniego. dobrze, że chodź informują na bieżąco, szkoda jednak, że w sposób wołający o pomstę do nieba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam rodzinę na Kępie Gosteckiej i w Lesie Dębowym, ale trzymam kciuki za wszystkich i szczerze im współczuję. Przy okazji, jak sytuacja wygląda na Kępie Gosteckiej? Może wie ktoś więcej? Mają jeszcze kontrolę na wałami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponawiam pytanie... czy wie ktoś co się dzieje w Dobrem? - moja dziewczyna tam jest, ale już jakiś czas nie miałem od niej wiadomości, a tu na stronie wyczytałem, że nastąpiło tam przelanie wody :/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śląski rybnik...jak się nazywa rodzina z Lasu Dębowego ? Moża znam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście w Kępie Gosteckiej sytuacja jest w miarę stabilna. Wału nie przerwało, to dzięki ciężkiej pracy zwłaszcza straży pożarnej i okolicznych mieszkańców. Jest nadzieja i wiara w to, że ten dramat tym razem może się nie powtórzy. Wielkie dzięki wszystkim tym, którzy nieprzerwanie tam ciężko pracują dzień i noc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogli byście napisać coś o Lesie Dębowym..Jakieś zdjęcia czy cóś...Pada tam deszcz? Wiem że nie ktore domy w Lesie maja troche zalane, a nie którzy do kolan..może ktoś wie coś wiecej...czy wody przybywa a może ubywa...pomożcie mi się to dowiedzieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
quuki napisał:
Śląski rybnik...jak się nazywa rodzina z Lasu Dębowego ? Moża znam...
Czapla i Szulik. Pozdrawiam ich bardzo serdecznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agusia napisał:
Na szczęście w Kępie Gosteckiej sytuacja jest w miarę stabilna. Wału nie przerwało, to dzięki ciężkiej pracy zwłaszcza straży pożarnej i okolicznych mieszkańców. Jest nadzieja i wiara w to, że ten dramat tym razem może się nie powtórzy. Wielkie dzięki wszystkim tym, którzy nieprzerwanie tam ciężko pracują dzień i noc.
Wielki ukłony dla tych, którzy dają z siebie wszystko na wałach. Dzięki za info. Nadal nie puszczam kciuków i wysyłam pozytywne myśli ze Śląska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chuda napisał:
A ja mam cala rodzinę w gminie wilków i chłopaka i wiem ze to prawda, i zal mi takich ludzi co nie wiedza i się wypowiadając zroślibyście coś pożytecznego a nie tylko krytykujecie, co wy możecie o tym wiedzieć, ludzie do ostatniej chwili wynoszą swój dobytek na strych aby jak najwięcej rzeczy uratować, a przypływają złodzieje i okradają, takim to tylko 25 lat więzienia dać! ludzie nie mają do czego wracać gdzie mieszkać , spać wszytko jest zalane, w domu pełno śmierdzącego mułu i nic dziwnego że chcą zostać jak najdłużej żeby jak najwięcej rzeczy powynosić! oczywiście mowie o ludziach którzy maja wody za kolana w domach, bo te domu w których woda sięga po sam dach nic nie da się uratować i zapewne cały majątek pływa po wsi
nikt nie krytykuje,tylko niepotrzebnie nakręca się niesprawdzone wiadomości.Sama też nie wiesz ,tylko powtarzasz zasłyszane .Kropla drązy skałę nie siłą a częstym padaniem i tak samo jest z plotką.Więcej zrobisz złego niż dobrego przekazywaniem niesprawdzonych wiadomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sytuacja w Wolce Polanowskiej i na Polanowce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie co z wałem w Kępie Gosteckiej???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...