Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pewnie ktoś powie,że jestem naiwny i zawsze uczestniczę w tego typu pomocy!Ale jeśli choć część wpłaconych przeze mnie pieniędzy trafi w ręce potrzebujących to i tak jest nieźle.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To nie jest naiwność,a raczej uczucie empatii.Jesteś człowiekiem o dobrym sercu.W takiej sytuacji wszyscy powinniśmy być solidarni i pomagać na tyle ile nas stać. Ja również nie pozostanę obojętna i pomogę.Nigdy nie wiadomo czego jeszcze przyjdzie nam w życiu doświadczyć.
0
wczoraj ok 21 bylem w szole w Rogowie - naprawde cienko , moze poza ciuchami , nie maja nawet wapna dla ludzi nie mowiac o innych lekach , zywnosci nie widzialem jedynie kilkanascie zgrzewek wody . Naprawde potrzebuja POMOCY i to natychmiast Kosciol bedzie zbieral pieniadze w przyszlym tyg - pozno zanim ona dotrze do ludzi minie kolejny tydz jesli zorganizuje wieksza pomoc zawioze i dzisiaj , busem lub osobowym zalezy ile sie uzbiera .
0
Gdybym mieszkał na Lubelszczyźnie a nie w Wielkopolsce też ruszyłbym osobiście.Ale pozostaje wpłacić pieniądze i nie zapominać ,bo naprawdę szkoda Naszych Rodaków!
0
Pomoc jest niezbędna natychmiast . Kazda pomoc rzeczowa,czy dla mieszkajacych dalej finansowa umożliwi zakup potrzebnych rzeczy.Apeluje o pomoc i deklaruje niezwłocznie wsparcie finansowe 100 PLN.Teraz sa najgorsze dni i trzeba je przetrwac.
0
~smutna~ napisał:
To nie jest naiwność,a raczej uczucie empatii.Jesteś człowiekiem o dobrym sercu.W takiej sytuacji wszyscy powinniśmy być solidarni i pomagać na tyle ile nas stać. Ja również nie pozostanę obojętna i pomogę.Nigdy nie wiadomo czego jeszcze przyjdzie nam w życiu doświadczyć.
Tak tu się i ja zgodzę jesteś dobrym człowiekiem ale działasz nadto impulsywnie wszyscy zresztą tak działamy jest nieszczęście trzeba pomocy to staramy się pomóc ale to wykorzystują takie firmy jak min. Caritas czy inne choć na pewno nie wszystkie jednak ten min. Caritas zbiera ogromne pieniądze i gdzie ta pomoc ? dopiero teraz parafia będzie zbierać a co z kasą zebraną do tej pory ??? bo w tym tekście nie doczytałem się by Caritas czy inny PCK ruszał z pomocą powodzianom !-tak pomagają indywidualnie ludzie sami z siebie organizują ładują w prywatne auta i jadą do obcych ludzi to jest piękne tylko pytam GDZIE jest teraz CARITAS ,PCK co zabrakło funduszy ? dlatego ja owszem w miarę swoich możliwości wspomogę ale nie przez te firmy w moich oczach straciły całkowicie zaufanie !!!
0
Rozsądek ponad wszystko napisał:
Tak tu się i ja zgodzę jesteś dobrym człowiekiem ale działasz nadto impulsywnie wszyscy zresztą tak działamy jest nieszczęście trzeba pomocy to staramy się pomóc ale to wykorzystują takie firmy jak min. Caritas czy inne choć na pewno nie wszystkie jednak ten min. Caritas zbiera ogromne pieniądze i gdzie ta pomoc ? dopiero teraz parafia będzie zbierać a co z kasą zebraną do tej pory ??? bo w tym tekście nie doczytałem się by Caritas czy inny PCK ruszał z pomocą powodzianom !-tak pomagają indywidualnie ludzie sami z siebie organizują ładują w prywatne auta i jadą do obcych ludzi to jest piękne tylko pytam GDZIE jest teraz CARITAS ,PCK co zabrakło funduszy ? dlatego ja owszem w miarę swoich możliwości wspomogę ale nie przez te firmy w moich oczach straciły całkowicie zaufanie !!!
Nie chcę oceniać pracy Caritasu czy PCK -to nie moje kompetencje. Jeśli ktoś wykorzystuje okazję i okrada w takiej sytuacji ludzi to trudno nazwać go człowiekiem... .Wiele złego pisze się o działalności Caritasu, ale ja dystansuję się od tych opinii albowiem często ludzie potrafią oskarżać niesłusznie niewiele dając od siebie.
0
Moim zdaniem trzeba by komuś zrobik koło "piórek".Woda zalewała lubelszczyznę,a lubelskie PCK zbierał dary pomocowe dlaCzęstochowy i Krakowa.A przecież te miejscowości Mają bardzo bogatych sponsorów!!! (Dziwisz.biali ojczulkowe z Jasnej góry,jest rydzyjko,Caritas&fundacja TVN). Czy nie trzeba było udzielać pomocy rzeczowej mieszkańcom naszego regionu???!!!!! Zgroza na taką działalność.Kogoś trzeba mocno potrząsnąć aby się opamiętał.Również należało by solidnie rozliczyć tych wszyskich urzędniczynów odpowiedzialnyc za bezpieczenstwo przeciwpowodziowe.ONI NIC NIE ZROBILI od poprzednich powodzi!!!!!
0
Ile znowu Caritas chce zarobić na ludzkim nieszczęściu?Dlaczego Caritas NIGDY nie rozlicza się z zebranych pieniędzy?Ile pieniędzy i dlaczego tak dużo pozostawia Caritas na swoim koncie bankowym? Dla celów pomocowych proszę o podanie innego konta bankowego- nie CARITASU czy kościółkowego stowarzyszenia
0
Zgadzam się z Tobą w 100%, ale chyba jesteś świadom tego,że nikt nie poniesie żadnych konsekwencji. Odpowiedzialność ludzi jak zwykle rozmywa się wraz z tą zalewającą wodą. Chore te nasze "elity"rządzące z przerzutami niestety na społeczeństwo.
0
wiecie co, a ja mam propozycję, np. pracującym wypłacać po 1 tys. 500 zł wynagrodzenia np. przez rok zaś pozostałe wynagrodzenie wpłacać na pomoc dla zalanych osób. Niejedna rodzina żyje latami za dużo mniejsze wynagrodzenia i musi sobie radzić, także niech przynajmniej ci bogaci w ministerstwie, województwie czy powiecie, którzy sa odpowiedzialni za polaków pokryją koszty tej powodz z własnej kieszeni, a nie pchają się na stołki bez żadnej odpowiedzialności. Pomimo tego co napisałem i pomimo tego ,ze mam za pracę jałmużnę też pomogę bo to naprawdę tragedia.
0
Piszemy o pomocy ale jak wiadomo zawsze są i tacy, którzy na nieszczęściu żerują. Czy wiecie ile kosztuje teraz worek, gdzie sypiemy piach do uszczelniania wałów? Prawie 3x tyle... Gminy w kryzysowej sytuacji nie pytają ile kosztuje piach, transport? Po wszystkim trzeba będzie zapłacić. Większość firm wystawi rachunki jak było w 1997 i 2001roku. Oczywiście znajdą się i tacy którzy potraktują to jak pomoc dla powodzian. Nie wszyscy muszą tak robić.Nie każdego na to stać,ale żeby zarabiać z takim przebiciem cenowym??? I tak nadoją kasy z gmin, które nie będą wiedziały w co wsadzić pieniądze gdy całA wieś zalana. Ktoś powinien się za to wziąć!!!!
0
POMOC DLA POWODZIAN http://www.szlachetnapaczka.pl/malopolska/dwory ,KAŻDY KTO MOŻE POMÓC FINANSOWO DLA POWODZIAN PROSZĘ WPŁACAC NA KONTO: NUMER KONTA BANKOWEGO: 50 2490 0005 0000 4000 1986 4062 Z DOPISKIEM POMOC DLA JADWIGI PAŹDZIORA POWÓDZ 2010 Z GÓRY DZIĘKUJE
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: