Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przerwało wał na Brześcach - gmina Janoweiec !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko wpółczuć tym ludziom,mam wyrzuty sumienia kiedy w tych dniach kładę się spać do ciepłego i suchego łóżka. Nie rozumię dlaczego w hipermarketach nie są zorganizowane miejsca gdzie możnaby składać środki pomocowe :żywność ,wodę ,ubrania,środki czystości itp.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przez Annopol do Lublina można spokojnie przejechac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE PRZERWAŁO TYLKO WAŁ ZOSTAŁ WYSADZONY !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna gawiedzi!Nie wybieraj niekompetentnych władz,które zezwalają na zabudowę natruralnych polderów rzek, jednocześnie ich nie pogłębiając.W przeciwnym razie, często majątek całego życia popłynie z wodą jak naiwna wiara lat 90-tych,że w Polsce będzie się żyło lepiej....WSZYSTKIM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak was czytam, milosnicy teorii spiskowych, i inni politykierzy z forum, to mam żal do waszych starych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach zamknięto ulicę 4 Pułku Piechoty WP a nie 4 Pułku Piechoty Wilków!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec Bliskowic napisał:
NIE PRZERWAŁO TYLKO WAŁ ZOSTAŁ WYSADZONY !!!!
nie to tusk wypuscił bobry zeby podkopywaly wał i dlatego go przerwalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z informacji dochodzących lokalnie coraz bardziej staje sie realne wysadzenie wału celem obnizenia pozimu wody . Tyma samym Kazimierz zostaje ocalony kosztem małych wiosek i pól
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy miała być prowadzona, jak nie można się było doprosić o piasek. Postawa burmistrza to kpina z lokalnej społeczności. Jego wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak was czytam, milosnicy teorii spiskowych, i inni politykierzy z forum, to mam żal do waszych starych
To po co, powiedz mi po co przylecial ten helikopter?! popatrzec na wode? po co znizal sie nad walem na wysokosci nieszawy i po co znizal sie nad walem w popowie?Dlaczego odelcial kiedy przerwal sie wal?bal sie ze sie utopi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerwalo wal w Basonii gmina Józefów nad Wisłą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Basonii? cholera mam teściów obok. wiadomo coś więcej o skali zjawiska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~anonim~ napisał:
Przerwalo wal w Basonii gmina Józefów nad Wisłą!!!
Czy to prawda??? Może ktoś potwierdzić???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W Basonii? cholera mam teściów obok. wiadomo coś więcej o skali zjawiska?
nie przerwało , a wały po prostu podciekają .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~anonim~ napisał:
To po co, powiedz mi po co przylecial ten helikopter?! popatrzec na wode? po co znizal sie nad walem na wysokosci nieszawy i po co znizal sie nad walem w popowie?Dlaczego odelcial kiedy przerwal sie wal?bal sie ze sie utopi?
A co miał zrobić? zostać tam na zawsze? w jaki sposób miał przerwać wał? jak nie masz dowodów to się wreszcie zamknij bo wreszcie znajdzie się ktoś co Cię pozwie za twoje oszczerstwa i głupie gadanie. Idz zagłosuj na Jarka i siedź cicho bo szkoda gadać już o twoich chorych teoriach. A tak wogóle to był polski śmigłowiec? bo po skali teroii spiskowej jaką głosisz to musiał być albo niemiecki, albo rosyjski? a może to był bombowiec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec Bliskowic napisał:
NIE PRZERWAŁO TYLKO WAŁ ZOSTAŁ WYSADZONY !!!!
a słyszałeś wybuch czy tylko jak gość o nicku anonim piszesz spiskową teorię dziejów? bo wiesz, żeby wywalić wał trzeba do cholery ładunków wybuchowych i zazwyczaj taki wybuch słychać na kilka kilometrów... Jeśli coś zostało wysadzone to Twoja logika i zdrowie psychiczne. Znajdz specjaliste jak woda opadnie bo źle z Toba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~wojtek~ napisał:
a słyszałeś wybuch czy tylko jak gość o nicku anonim piszesz spiskową teorię dziejów? bo wiesz, żeby wywalić wał trzeba do cholery ładunków wybuchowych i zazwyczaj taki wybuch słychać na kilka kilometrów... Jeśli coś zostało wysadzone to Twoja logika i zdrowie psychiczne. Znajdz specjaliste jak woda opadnie bo źle z Toba.
tak się składa, że było słychać wybuch na kilka kilometrów. czy trzeba dużo ładunków, żeby przerwać nasiąknięty wał? nie wydaje mi się a poza tym chyba mieszkańcy wiedzą lepiej co się dzieje, i to nie żadne teorie spiskowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym którzy słyszeli wysadzanie wałów proponuję dobrego laryngologa Nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie tego że woda wylewająca się przez szczelinę z przerwanego odcinka wału powoduje ogromny hałas?;] Ale nieeeeee... Przylecieli źli ludzie i zrobili buuum! Z tego co obiło mi się o uszy to niedawno przerwało wał w Zastowie. Nie chcę jednak potwierdzać, ponieważ dokładnie nie wiem, a mam w dddd późniejsze komentarze Wszechwiedzących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...