Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nisamowity artykuł,wszystko wiemy,godny nagrody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie jaka dziś jest sytuacja na moście w Annopolu? jestem ze Śląska i muszę jechać do Włodawy do chortej Matki, proszę o wiadomość, ważne!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A GZIE NASZ WÓDZ UMIŁOWANE SŁONECZKO PERU TUSK I JEGO INTELIGENTNY ADIUTANT PAWLAK .RATUJCIE NAS I OBIECUJCIE ŻE WSZYSTKO NAPRAWICIE I WSZYSTKIM DACIE BO LUBIĘ TEGO SŁUCHAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Evka napisał:
Czy ktoś wie jaka dziś jest sytuacja na moście w Annopolu? jestem ze Śląska i muszę jechać do Włodawy do chortej Matki, proszę o wiadomość, ważne!!!!!
proponuje jechać przez Puławy. Jest tam nowy most, dośc wysoki i nie powinno być problemu z przejazdem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziekuję, tak zrobię:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sputnik napisał:
proponuje jechać przez Puławy. Jest tam nowy most, dośc wysoki i nie powinno być problemu z przejazdem.
Z tego co wiem, to most w Annopolu jest cały czas otwarty, od strony Kielc można jechac do Lublina przez Annopol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sputnik napisał:
proponuje jechać przez Puławy. Jest tam nowy most, dośc wysoki i nie powinno być problemu z przejazdem.
Z tego co wiem, to most w Annopolu jest cały czas otwarty, od strony Kielc można jechac do Lublina przez Annopol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Evka napisał:
Czy ktoś wie jaka dziś jest sytuacja na moście w Annopolu? jestem ze Śląska i muszę jechać do Włodawy do chortej Matki, proszę o wiadomość, ważne!!!!!
lez po co nadrabiac na Puławy smiało mozna jechac przez Annopol nikt tu mostu nnie zamyka i nie zamknie najgorsza woda za nami, a do puław dopiero wszystko dochodzi nie wiadomo jak moze byc potem z przejazdem bo moze zalac drogi a w Annopolu wsyzstko ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zlikwidować firmy budowlane zajmujące się budową wałów i zlecić te zadania strażakom. Okazuje się że w kilkadziesiąt godzin mogą zrobić więcej niż firmy w ciągu roku. Drugi patent to budowa na wałach co kilka kiolometrów kościoła a na pewno znalażły by sie pieniądze na zabezpieczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Grodzierz tylko Grodarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tambylec napisał:
Może zlikwidować firmy budowlane zajmujące się budową wałów i zlecić te zadania strażakom. Okazuje się że w kilkadziesiąt godzin mogą zrobić więcej niż firmy w ciągu roku. Drugi patent to budowa na wałach co kilka kiolometrów kościoła a na pewno znalażły by sie pieniądze na zabezpieczenie.
Już chyba wszystkie firmy z tej branży zostały zlikwidowane i te zalania (w takim rozmiarze)są następstwem ich braku. Otto Polska właśnie " ... polak i przed szkodą i po szkodzie głupi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wystarczy wstrzykiwać w wały beton i ile mocniejsze są ale to wszystko kosztuje jak widac szkoda na to kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie gwardia narodowa w takiej sytuacji??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od lat zaniechano pogłębiania Wisły, latem do połowy rzeki można przejść. Oprócz tego plaga bobrów, które robią swoje. Jak zwykle brak pieniędzy na wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wisła napisał:
Od lat zaniechano pogłębiania Wisły, latem do połowy rzeki można przejść. Oprócz tego plaga bobrów, które robią swoje. Jak zwykle brak pieniędzy na wszystko.
A Wisła swoje robi jak widać. W Kaziku już mają niewesoło... Ja byłem zaszokowany jak zobaczyłem rano, że na tej skarpie przy wale gdzie zawsze ludzie siedzą jest woda. To zdjęcie na dole zobaczcie sobie. Poznajecie? ######www.kazimierzdolny.pl/news/wielka_w...macje/9265.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szokujące prognozy z 11.30 może spaść nawet 3 cm deszczu ! ludzie za łopaty i umacniać wały a nie pisać brednie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że stary most w Puławach zamknięty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Mam ważne pytanie: jak wygląda sytuacja w Kazimierzu Dolnym? chodzi mi o sam rynek i drogę dojazdową z Lublina. Czy jest sens jechać jutro do Kazimierza po cokolwiek? czy wszystko pozamykane,mokro itp? proszę o odpowiedź, tych co dziś np tam byli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież było wiadomo że powódź to kwestia czasu ,dlatego pytam gdzie były władze urzędnicy i gdzie RZĄD że do tej pory nic albo nie wiele zrobiono ? Za to pilną potrzebą jest przeprowadzenia wyborów tak bardzo śpieszno Komorowskiemu a gdzie , ludzie którym trzeba pomóc gdzie zmiana ustaw by nie trzeba było ogłaszać klęski żywiołowej by stosowne służby nie miały związanych rąk !!!???Gdzie nakłady na doposażenie jednostek bądź co bądź państwowej straży która bez beknięcia urzędnika ministerialnego może wykazywać tylko niemoc i pomagać na tyle na ile wiążą go różne dziwne i nieżyciowe przepisy ale władza dla PO jest najważniejsza chyba tylko po to by wyprzedać ten kraj do reszty fałsz i obłuda !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kopl napisał:
Witam! Mam ważne pytanie: jak wygląda sytuacja w Kazimierzu Dolnym? chodzi mi o sam rynek i drogę dojazdową z Lublina. Czy jest sens jechać jutro do Kazimierza po cokolwiek? czy wszystko pozamykane,mokro itp? proszę o odpowiedź, tych co dziś np tam byli.
Jak masz ponton czy inny kajak i układy byś tam wjechał oraz brak rozumu to warto się tam wybrać podniesiesz sobie adrenalinę jak nic ! No i warunek posiadanie karty pływackiej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...