Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Czy ktoś wie jaka dziś jest sytuacja na moście w Annopolu? jestem ze Śląska i muszę jechać do Włodawy do chortej Matki, proszę o wiadomość, ważne!!!!! to jedź przez Radom i Puławy, tam sa 2 mosty adal czynne wiec chyba najpewniej...
Można jechać, nawet TIRy jadą w tej chwili przez most w Annopolu. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
W POPOWIE WYSADZILI WAŁ ZE ŚMIGŁOWCA! WCALE NIE PRZELAŁO, BRAKOWAŁO METR, KIEDY ZA DRZEWAMI ZNIŻYŁ SIĘ ŚMIGŁOWIEC A PO CHWILI TAMA "PRZELAŁA" CO ZA SKUR%$^& RATUJĄ WARSZAFKĘ KAZIMIERZ I PUŁAFFKI, HAMY MIASTOWE!
szkoda, że na ciebie baranie tej bomby nie zrzucili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
szkoda, że na ciebie baranie tej bomby nie zrzucili
naprawdę szkoda mi niektórych z powodu głupoty i braku serca zwyczajnie. o "tej bombie" ktoś tu wspominał? a że rozwalili to jasne, wałom niewiele brakuje na całej długości Wisły, wystarczy że zaczepili podwoziem albo zrzucili niewielką petardę. widać że miastowy laluś następny, co nigdy nad wisłą nawet nie było. to ogromny dramat dla ludzi którzy co miesiąc ledwo przędzą, Kazimierz by sobie poradził, ale ratują domy sławnych i bogatych, bo wkońcu z nich jest zysk... na tym poprzestanę, szkoda słów ale świat schodzi na psy - ostatecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jesteś baran to była barzo precyzyjnie przygotowana akcja nikt nie powie że to zbieg okoliczności śmigłowiec a 10 minut później staraz policja z kraśnika i lublina 40 kilometrów przylecieli w 10minut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trasa Józefów - Annopol zamknięta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niestety policja z krasnika nie przyjechala a wszystjko z zabelcza bo tam stacjonowali, sam byłem świadkiem jak o 18.00 pierwsze radiowozy przez Annopol jechały do Popowa zastawili wjazd na droge w strone Puław a wał strzelił o 17.40. Faktyczni ze strzelił w momencie kiedy helikopter był nad wałem najpierw moze podmuch wzburzył wode i wal nie wytrzymał...woda cofa sie w stronę Świeciechowa i pewnie dalej sie cofnie w stronę kopca. Wszystko co zjeżdzało natychmiast na Popów to wszystko jechalo z okolic zabelcza i janiszowa dopiero ok 18.20 z krasnika i tak ciagle dojezdzaja stamtąd tawet z Zamoscia a trase z Krasnika na kogutach mozna pokanac w 20 min
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam wszystkie Cementownie w Polsce, ale nie wiedziałem, że jest Cementownia w Górze Puławskiej. Kochani nie piszcie takich BZDUR, bo dzieci z piaskownicy będą się z Was śmiać do rozpuku. Redaktorowi dyżurnemu to chyba "zacementowało" rozum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam wszystkie Cementownie w Polsce, ale nie wiedziałem, że jest Cementownia w Górze Puławskiej. Kochani nie piszcie takich BZDUR, bo dzieci z piaskownicy będą się z Was śmiać do rozpuku. Redaktorowi dyżurnemu to chyba "zacementowało" rozum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Berek napisał:
Znam wszystkie Cementownie w Polsce, ale nie wiedziałem, że jest Cementownia w Górze Puławskiej. Kochani nie piszcie takich BZDUR, bo dzieci z piaskownicy będą się z Was śmiać do rozpuku. Redaktorowi dyżurnemu to chyba "zacementowało" rozum.
widać mało wiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"22:59Wśród mieszkańców pojawiają się głosy, że wał w Popowie został celowo zniszczony, by ratować przed zalaniem Kazimierz Dolny. - To zwykłe plotki. Zapora została przerwana przez nurt rzeki - zapewnia st. kpt. Ryszard Starko z lubelskiej straży pożarnej. "
ta jasne i wszyscy wiedząc o tak wzmożonym niebezpieczeństwie podlatywali by tak nisko?! Puknijcie się! jeśli już to zrobili to umyślnie z nadzieją że właśnie taki będzie skutek zniżenia. Dajcie spokój ludzie jak zwierzęta - tylko o siebie zadbać, choć i zwierzęta częściej dbają o siebie nawzajem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale niestety kiedy śmigłowiec zniżał się nad wałem na wysokości nieszkawy na wale byli ludzie ktorzy go umacniali wiec plan nie wypalil i polecieli dalej...co nie oznacza tego ze ten plan pierwotny nie zostanie zrealizowany.To nie są plotki!!!
Gość napisał:
wczoraj strażacy rozmawiali ze sobą (posłuchna rozmowa), że wysadzą wał w Nieszawie, by ratowac Kazimierz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewne że wał został wysadzony tak samo jak w Sandomierzu!!! Ludzie przejrzyjcie na oczy trzeba ratować Warszawę, a lubelszczyzna i tak jest najbiedniejsza to nic jej nie zadzkodzi! Skandal!!! Czy to jest panstwo, w ktorym topi sie dobytek biednych ludzi zeby ratowac bogatych!!! Ktos musi za to odpowiedziec, tak dluzej byc juz nie moze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewne napisał:
To pewne że wał został wysadzony tak samo jak w Sandomierzu!!! Ludzie przejrzyjcie na oczy trzeba ratować Warszawę, a lubelszczyzna i tak jest najbiedniejsza to nic jej nie zadzkodzi! Skandal!!! Czy to jest panstwo, w ktorym topi sie dobytek biednych ludzi zeby ratowac bogatych!!! Ktos musi za to odpowiedziec, tak dluzej byc juz nie moze!!!
Właśnie wróciłem z akcji pod Sandomierzem dodam że jestem strażakiem i przed kimką spojrzałem na forum - i co czytam ? w popowie mi8 wysadził wał ! - powiem tak tylko w chorej głowie takie teorie mogą się zrodzić - po pierwswze jest dyrektywa że nie wysadzamy wałów tym zajmują się wojsko... po uprzednim powiadomieniu władz samorządowych !!!! a po drugie i ja to rozumiem że emocje i ból po stracie dobytku może wywoływać skłonność do tworzenia różnych teorii spiskowych ale trzeba wiedzieć że jest zakaz działania bez oficjalnych wytycznych a zatem jeżeli ktoś by podjął decyzje o wysadzeniu wału w tajemnicy to o tym wiedziałoby wiele ludzi i to kiedyś wyszło by na jaw - media od razu to wykryją- no i bo odpowiedzialność za takie czyny jest ogromna - no ale tam trzeba być by wiedzieć że takie działania nie wyszły by z poza regulaminowego planu działania. Bo jak podkreślam zbyt duża grupa ludzi musiała by o tym wiedzieć i nie byłoby tu mowy o tajemnicy !!!!! - jak by ratowano Kazimierz i Wafkę w ten sposób to napewno oficjalnie by podjęto taką decyzję i nikt by się nie pier***ił z tajnymi akcjami które wylezą przy bele okazji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy ci ludzie w Popowie którym nasz rząd zatopił dobytek życia też dostaną po 40 tyś zł zapomogi jak śmietanka warszawska po wypadku w smoleńsku. Wał w Popowie specjalnie wysadzili wały żeby ratować warszawę i kazimierz - kurort wypoczynkowy naszych byków z rządu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strażacy cały czas pracują przy umacnianiu wałów a nie pier*olą głupoty na forach nie byłaś tam to nie opowiadaj głupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ze o wysadzeniu mowi sie oficjalnie, a wiesci sa od wladz gminy Annopol, po co sie z tym ukrywac, to byla zaplanowana akcja!!! trzeba bylo ratowac tylki warszawiakom. Wstyd dla Polski!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
szkoda, że na ciebie baranie tej bomby nie zrzucili
Żałosny jesteś gnojku. Gdyby Twoją miejscowość zalewało to byś krzyczał i płakał w niebogłosy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ustalmy coś - wszystkie wały przerwane podczas tej powodzi zostały wysadzone z wyjątkiem tych, które Tusk rozkopał łopatką do piasku, jak czytam te wpisy to widzę , że najgroźniejsza jest nie fala kulminacyjna ale fala głupoty ahoj tropiciele spisków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze wału nie da się ot tak rzucając coś wysadzić - trzeba nawiercić podstawę wału i umieścić ładunek. Po drugie jaki sens ma zalewanie tak małego obszaru - jeśli się zalewa jakieś tereny to duże obszary zalewowe. Po trzecie spójrzcie na przyrosty wody na wodowskazach w Annopolu vs Puławy i zauważycie jakie idiotyzmy piszecie (centrum kryzysowe lubelskiego urzędu wojewódzkiego) - takie działanie nic by nie dało... Przyrosty są adekwatne do fali. Poza tym w Kazimierzu co mogłoby zalać? Kazimierz ma nowe wały które wytrzymają. Po czwarte nie było tam wojska które jako jedyne wysadza wały. Teorie spiskow i tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż żal czytać te głupoty o wysadzaniu wałów.Czy ktoś z tych co piszą te głupoty słyszał jakiś wybuch?Ja uczestniczyłem w akcji powodziowej w 2001 roku.Wtedy zapadła decyzja o wysadzeniu wału w okolicy Braciejowic.Zajęli się tym saperzy z Dęblina, którzy jechali na miejsce kilka godzin.Zniecierpliwieni ludzie zaczęli łopatami rozkopywać wał, ale mimo że był osłabiony i nasiąknięty to zrobili niewiele. A wybuch ładunków założonych przez saperów było słychać z odległości 8km. Ciekawe co to za śmigłowiec o którym piszą inni że podmuchem ze śmigła rozwala wały?Pewnie jakiś ruski?I chyba duży?A może to ten sam co zestrzelił samolot koło Smoleńska? Niektórzy to chyba minęli się z powołaniem i powinni zacząć pisać powieści fantastyczne. Takie jest właśnie pokłosie rządów PISiaków,którzy wprowadzili atmosferę podejrzeń, spisków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...