Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powódź w Wilkowie: Ekstra wypłaty dla urzędników

Utworzony przez Janusz, 18 marca 2012 o 20:27 Powrót do artykułu
I znowu się zaczyna prywata . Co za prostaki ! Normalnie na zachodzie za taki przekręt łby by poleciały a w pow. Opolskim wszystko wolno . Mogę się z każym na tym forum założyć ,że teraz starosta oraz burmistrz będą bronić kolegi jak brata i naściemniają ludziom jak tylko się da . W pow. Opolskim panuje totalna bieda , a tu masz . Parodia rządzenia i prywata .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak wybrało sie buraka to i się ma, jak się ma.
0
dopuki przy korycie bedzie peło czy czerwoni korupcja bedzie sie szerzyć na potęge, dla mnie baba powinna trafić za kraty. ale to nie w tych banowo-peruwiańskich realiach. kradną smieją sie w twarz i ciemnote wciskają. najgorsze w tym to, ze ciemny lud i małolaty w to wierzą. podatkowy oszust rp nr 1 niejaki paligłup jest wzorem dla tysięcy małolatów, którym tvn gówno zrobiło z mózgów ( o czytanie koszernej ich nie posądzam). prezydent z czerwoną małżonką (rodzice SB-ekami byli- nie jest to zadna tajemnica) jest wzorem i ma chyba z 60% poparcie. k..wa pytam w jakim kraju ja żyje co drugi to deb*** ??
0
Polnische Wirtschaft ! Po to jesteśmy w UE aby wprowadzać procedury jakie obowiązują w innych lepiej rozwiniętych państwach zachodu. Trzeba się uczyć od mądrzejszych a nie kozakować i robić jakieś prowizorki. Władza lokalna powinna mieć gotowe plany i sposób działania na wszelkie wypadki.
0
Pewnie,że o wszystkim wiedział wójt - teraz niech nie rznie głupka! Pracownicy gminy jeżdzą nowymi , super autami, wyjeżdżają za granicę na wczasy.....itd..
0
Dopiero mi to Amerykę odkryli, w Starostwie było podobnie, sprawdzcie.
0
starszy gość napisał:
dopuki przy korycie bedzie peło czy czerwoni korupcja bedzie sie szerzyć na potęge, dla mnie baba powinna trafić za kraty. ale to nie w tych banowo-peruwiańskich realiach. kradną smieją sie w twarz i ciemnote wciskają. najgorsze w tym to, ze ciemny lud i małolaty w to wierzą. podatkowy oszust rp nr 1 niejaki paligłup jest wzorem dla tysięcy małolatów, którym tvn gówno zrobiło z mózgów ( o czytanie koszernej ich nie posądzam). prezydent z czerwoną małżonką (rodzice SB-ekami byli- nie jest to zadna tajemnica) jest wzorem i ma chyba z 60% poparcie. k..wa pytam w jakim kraju ja żyje co drugi to deb*** ??
deb***em...to jestes Ty we wlasnej osobie! Samorzady wybieraja mieszkancy i tutaj zadna partia odgornie nie ma nic do powiedzenia! To Wy znacie tych lokalnych dzialaczy i to Wy powierzacie im swoj los! Co zas dotyczy Palikota, to twierdzenie, ze jest oszustem podatkowym, uwazam za zwykle przestepstwo, ktore powinno sie scigac z urzedu! Dlaczego?...bardzo proste. Nie tylko "politycy" typu Ziobro, ale i rozne prokuratury w kraju zajmowaly sie rewelacjami gloszonymi przez pania Palikot (byla zone posla) i nikt nie znalazl dowodu kompromitujacego! W takim wypadku nalezy przyjac, ze nie mialo miejsca nic z wczesniej "ujawnionych" rewelacji! Prawdopodobnie jestes zwyklym nieudacznikiem z zazdrosicia patrzacym na ludzi zaradnych i pracowitych!
0
to teraz czekamy na prokuratora. Czas najwyższy. Tylko gdzie prokuratura była do tej pory? I policja? Czyżby na prywatkach u wypowiadających się w artykule osób? Oni okradli nas wszystkich, to były pieniądze z NASZYCH podatków. Trzeba więc ukarać złodziei, a nie udawać, że nic się nie stało.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: