Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powódź w Wilkowie: Ekstra wypłaty dla urzędników

Utworzony przez Janusz, 18 marca 2012 r. o 20:27 Powrót do artykułu
I znowu się zaczyna prywata . Co za prostaki ! Normalnie na zachodzie za taki przekręt łby by poleciały a w pow. Opolskim wszystko wolno . Mogę się z każym na tym forum założyć ,że teraz starosta oraz burmistrz będą bronić kolegi jak brata i naściemniają ludziom jak tylko się da . W pow. Opolskim panuje totalna bieda , a tu masz . Parodia rządzenia i prywata .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wybrało sie buraka to i się ma, jak się ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopuki przy korycie bedzie peło czy czerwoni korupcja bedzie sie szerzyć na potęge, dla mnie baba powinna trafić za kraty. ale to nie w tych banowo-peruwiańskich realiach. kradną smieją sie w twarz i ciemnote wciskają. najgorsze w tym to, ze ciemny lud i małolaty w to wierzą. podatkowy oszust rp nr 1 niejaki paligłup jest wzorem dla tysięcy małolatów, którym tvn gówno zrobiło z mózgów ( o czytanie koszernej ich nie posądzam). prezydent z czerwoną małżonką (rodzice SB-ekami byli- nie jest to zadna tajemnica) jest wzorem i ma chyba z 60% poparcie. k..wa pytam w jakim kraju ja żyje co drugi to deb*** ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polnische Wirtschaft ! Po to jesteśmy w UE aby wprowadzać procedury jakie obowiązują w innych lepiej rozwiniętych państwach zachodu. Trzeba się uczyć od mądrzejszych a nie kozakować i robić jakieś prowizorki. Władza lokalna powinna mieć gotowe plany i sposób działania na wszelkie wypadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie,że o wszystkim wiedział wójt - teraz niech nie rznie głupka! Pracownicy gminy jeżdzą nowymi , super autami, wyjeżdżają za granicę na wczasy.....itd..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero mi to Amerykę odkryli, w Starostwie było podobnie, sprawdzcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
starszy gość napisał:
dopuki przy korycie bedzie peło czy czerwoni korupcja bedzie sie szerzyć na potęge, dla mnie baba powinna trafić za kraty. ale to nie w tych banowo-peruwiańskich realiach. kradną smieją sie w twarz i ciemnote wciskają. najgorsze w tym to, ze ciemny lud i małolaty w to wierzą. podatkowy oszust rp nr 1 niejaki paligłup jest wzorem dla tysięcy małolatów, którym tvn gówno zrobiło z mózgów ( o czytanie koszernej ich nie posądzam). prezydent z czerwoną małżonką (rodzice SB-ekami byli- nie jest to zadna tajemnica) jest wzorem i ma chyba z 60% poparcie. k..wa pytam w jakim kraju ja żyje co drugi to deb*** ??
deb***em...to jestes Ty we wlasnej osobie! Samorzady wybieraja mieszkancy i tutaj zadna partia odgornie nie ma nic do powiedzenia! To Wy znacie tych lokalnych dzialaczy i to Wy powierzacie im swoj los! Co zas dotyczy Palikota, to twierdzenie, ze jest oszustem podatkowym, uwazam za zwykle przestepstwo, ktore powinno sie scigac z urzedu! Dlaczego?...bardzo proste. Nie tylko "politycy" typu Ziobro, ale i rozne prokuratury w kraju zajmowaly sie rewelacjami gloszonymi przez pania Palikot (byla zone posla) i nikt nie znalazl dowodu kompromitujacego! W takim wypadku nalezy przyjac, ze nie mialo miejsca nic z wczesniej "ujawnionych" rewelacji! Prawdopodobnie jestes zwyklym nieudacznikiem z zazdrosicia patrzacym na ludzi zaradnych i pracowitych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to teraz czekamy na prokuratora. Czas najwyższy. Tylko gdzie prokuratura była do tej pory? I policja? Czyżby na prywatkach u wypowiadających się w artykule osób? Oni okradli nas wszystkich, to były pieniądze z NASZYCH podatków. Trzeba więc ukarać złodziei, a nie udawać, że nic się nie stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...