Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a gdzie sa te 4 tiry paneli co miały być ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
from toleranted napisał:
a gdzie sa te 4 tiry paneli co miały być ?
pewnie ksiądz z parafii Wilków zajumał i teraz sprzedaje pod Sandomierzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzedał dwa tiry z rtv od caritasu i nikt nie wie gdzie ot Magik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek Daczka to stary wyjadacz, on już wie jak zrobić, ażeby zrobić piękny stadion oraz zaplecze sportowe, oczywiście dobrze byłoby gdyby i w kieszeni trochę zostało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki powodzi widać jaki ktoś jest i kołdry sprzedaje w warszawie to przechodzi ludzkie pojęcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki powodzi widać jaki ktoś jest i kołdry koce sprzedaje w warszawie to przechodzi ludzkie pojęcie i myślą że nikt nie wie wstydzie się ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki powodzi widać jaki ktoś jest i kołdry koce sprzedaje w warszawie to przechodzi ludzkie pojęcie i myślą że nikt nie wie wstydzie się ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tiaaaa...biedny Marek Daczka;p Niech pociągnie ze swojego konta co już zajumał kasy z powodzi Weź człowieku nie żebraj bo każdy wie jak jest;p Możesz sobie ludziom kit wciskać, ale nie tym co Cię znają!!! Było nie dawać kasy chłopakom z klubu, którą i tak na wódkę przeznaczyli!!!! Wstyd i chańba powinni Cię już dawno zdegradować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje dziecko wręcz nie cierpi jego żony jest fałszywa i uważa dzieci bogate a biedni się nie liczą w szkole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie ktoś napisał prawde o rodzinie daczków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka jest prawda. Synowie też uważają się za najlepszych. Ciekawe za co tak wieczne melanżują?!!! A żonka- wielka Pani nauczycielka!!! Już nie raz słyszałam jak się zachowuje. Są tacy co ich bronią bo mają z tego niezłe korzyści!!! Mam nadzieje, że Szanowny Pan Daczka to przeczyta i zmieni swoje postępowanie, ale...jak ktoś jest świnią to ją zostanie!! Ave!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
Taka jest prawda. Synowie też uważają się za najlepszych. Ciekawe za co tak wieczne melanżują?!!! A żonka- wielka Pani nauczycielka!!! Już nie raz słyszałam jak się zachowuje. Są tacy co ich bronią bo mają z tego niezłe korzyści!!! Mam nadzieje, że Szanowny Pan Daczka to przeczyta i zmieni swoje postępowanie, ale...jak ktoś jest świnią to ją zostanie!! Ave!!!
Miałem z nią lekcje. Tych z lepszych rodzin(bogatszych) faworyzuje a tych uboższych traktuje jak niższą grupę społeczną. Pierwszych zapyta raz na semestr a drugich po kilka razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANI MAŁGORZATO PROSZĘ NIE PONIŻAĆ BIEDNYCH DZIECI BO TO NIE ŁADNIE Z PANI STRONY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze, nie wierze w żaden komentarz do tego artykułu... suche oczernianie, pomówienia bez żadnych podstaw, dowodów! Szczerze, gdyby nie klub i wspomniany już Pan Daczka w tej szarej gminie nic by sie nie działo! Jest bardzo sprawiedliwym człowiekiem i nie wierze w to że ukradł chociażby złotówke!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gall napisał:
Szczerze, nie wierze w żaden komentarz do tego artykułu... suche oczernianie, pomówienia bez żadnych podstaw, dowodów! Szczerze, gdyby nie klub i wspomniany już Pan Daczka w tej szarej gminie nic by sie nie działo! Jest bardzo sprawiedliwym człowiekiem i nie wierze w to że ukradł chociażby złotówke!!
nie wiem czy zauważyłeś ale mówimy tu również o jego żonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaproście na to boisko Premiera. Co prawda nie jest to Orlik, lecz raczej Chwaścik,ale dobry kiwkarz jakim jest Donald-dinio w każdych warunkach pokopie piłkę. Nie ma co dłużej zwlekać, bo chwasty wyrosną tak duże,ze piłki nie będzie wcale widać , a wtedy to możecie zaprosić samego Prezydenta, ale raczej na łowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zkazimierza napisał:
Zaproście na to boisko Premiera. Co prawda nie jest to Orlik, lecz raczej Chwaścik,ale dobry kiwkarz jakim jest Donald-dinio w każdych warunkach pokopie piłkę. Nie ma co dłużej zwlekać, bo chwasty wyrosną tak duże,ze piłki nie będzie wcale widać , a wtedy to możecie zaprosić samego Prezydenta, ale raczej na łowy.
A z jakiej strony twój komentarz wnosi coś do dyskusji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi tych ludzi co nie maja co robić siedzą na ławkach jak to zwykle na wsi bywa i wymyślają sobie różne nieprawdopodobne historie:D hahaha miałam niezły ubaw czytając te wszystkie komentarze. I powiem jeszcze jedno, który z was złapał Pana Marka jak wywoził i sprzedawał te tiry, to niech pójdzie i złoży osobiście doniesienie na policje i da jakieś dowody. Każdy tu jest mocny w gębie bo wypowiedzi są anonimowe.A który odważny się znajdzie żeby podpisać się nazwiskiem, żaden bo to są pomówienia i nie wiem czy macie pojęcie o tym ale w Polsce jest to karalne. Jeżeli chodzi o dzieci w szkole to może niech rodzice zwrócą uwagę jak one się zachowują,bo na wszytkich się zrzuca winne za to że nie potrafi się wychować własnego dziecka. I nie sądzę żeby P.Małgorzata faworyzowała bogate dzieci. Bo nie raz widziałam jak traktuje każde dziecko tak samo chociażby w kościele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...