Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jasiek napisał:
Widać, że gówno wiecie o ludziach tam mieszkających. Siedzicie w miateczkach na ciepłych posadkach, 8 godzin pracy a później do domu leżeć do góry dupą. Tam ludzie pracują od świtu po zmierzch, biorą 50 tys. kredytu np. na chmiel żeby później wziąć za niego kasy 2 tysiące lub w ogóle rozsypać po polu bo nikt go nie chce kupić, a później biorą drugi kredyt żeby spłacić ten pierwszy no i może trochę malin wsadzą bo może to pójdzie za rok (ale pewności brak), a sady owszem, a w nich jabłka po 10 gr za kilo na skupie..... a za co przeżyć zimę. Jakby mieli kasę to by się przeprowadzili - tylko gdzie?, za co kupić ziemię na terenach wyżej położonych, za co wybudować dom? Nikt nie chce pieniędzy co powódź, chcą tylko żeby umocnić wały, które od wybudowania nie były remontowane. Powiadam wam gówno wiecie o tamtym życiu i tamtych ludziach, a osądzać każdemu jest najłatwiej. P.S. "jasiek" nie podszywaj się pode mnie!
to sprzedajta tatowiznę i załóżcie biznes w mieście, zobaczyta jak to letko płacić zus po 800 zł, i nikt dopłat wam nie zrobi jak interes nie wypali, chitre ludzie z powiśla chyba by nie dokładali do biznezu (roli), no nie? ahoj chitruski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zkazimierza napisał:
Jak czytam odkrywcze wypociny niektórych internautów i ciągłe wymądrzanie się nieomylnego "ślepego" (znawcy wszystkich tematów )to nasuwa mi się tylko jedno pytanie : o jakich terenach zalewowych piszecie ? Przecież w maju i czerwcu powódź odnotowano w 13 województwach, więc 80 % terenu Polski to tereny zalewowe ? Jednak nie oczekuję odpowiedzi.
raczej specjalizuję się w kilku wąskich dziedzinach powiśloku z kazimierza, więc nie kłam żuczku, jakie tereny zalewowe? wróć do gimnazjum - świat wyda ci się inny ahoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ślepy napisał:
raczej specjalizuję się w kilku wąskich dziedzinach powiśloku z kazimierza, więc nie kłam żuczku, jakie tereny zalewowe? wróć do gimnazjum - świat wyda ci się inny ahoj
slepy dobrze ze jestes slepy- bo niewidzirz jaki z ciebie palant
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te wypociny o biedzie ogrodników z Wilkowa i chciałbym się dowiedzieć skąd mają pieniądze na utrzymanie trzech samochodów ,o zakupie już nie wspomnę,lub na wesela na 400 osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasiek napisał:
Widać, że gówno wiecie o ludziach tam mieszkających. Siedzicie w miateczkach na ciepłych posadkach, 8 godzin pracy a później do domu leżeć do góry dupą. Tam ludzie pracują od świtu po zmierzch, biorą 50 tys. kredytu np. na chmiel żeby później wziąć za niego kasy 2 tysiące lub w ogóle rozsypać po polu bo nikt go nie chce kupić, a później biorą drugi kredyt żeby spłacić ten pierwszy no i może trochę malin wsadzą bo może to pójdzie za rok (ale pewności brak), a sady owszem, a w nich jabłka po 10 gr za kilo na skupie..... a za co przeżyć zimę. Jakby mieli kasę to by się przeprowadzili - tylko gdzie?, za co kupić ziemię na terenach wyżej położonych, za co wybudować dom? Nikt nie chce pieniędzy co powódź, chcą tylko żeby umocnić wały, które od wybudowania nie były remontowane. Powiadam wam gówno wiecie o tamtym życiu i tamtych ludziach, a osądzać każdemu jest najłatwiej. P.S. "jasiek" nie podszywaj się pode mnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasiek, a dlaczego mówisz tylko o ostatnich latach,fakt nie korzystnych dla plantatorów chmielu....a lata poprzednie???...jak ja nie cierpię takiego krzykactwa.Jak ci nie odpowiada,to zajmij się czymś innym,o co chodzi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasiek napisał:
Widać, że gówno wiecie o ludziach tam mieszkających. Siedzicie w miateczkach na ciepłych posadkach, 8 godzin pracy a później do domu leżeć do góry dupą. Tam ludzie pracują od świtu po zmierzch, biorą 50 tys. kredytu np. na chmiel żeby później wziąć za niego kasy 2 tysiące lub w ogóle rozsypać po polu bo nikt go nie chce kupić, a później biorą drugi kredyt żeby spłacić ten pierwszy no i może trochę malin wsadzą bo może to pójdzie za rok (ale pewności brak), a sady owszem, a w nich jabłka po 10 gr za kilo na skupie..... a za co przeżyć zimę. Jakby mieli kasę to by się przeprowadzili - tylko gdzie?, za co kupić ziemię na terenach wyżej położonych, za co wybudować dom? Nikt nie chce pieniędzy co powódź, chcą tylko żeby umocnić wały, które od wybudowania nie były remontowane. Powiadam wam gówno wiecie o tamtym życiu i tamtych ludziach, a osądzać każdemu jest najłatwiej. P.S. "jasiek" nie podszywaj się pode mnie!
Znam ludzi z powiśla.to zawistni,zazdroszczący jedni drugim,dla których liczy się tylko kasa.życie wg zasady "zastaw się a postaw się".Postawa "dajcie mi,bo ja biedny"...i tylko kasa kasa kasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na forum dokładnie widać jak głupi jest polski naród który z biedy skacze sobie do oczu. Polacy nie mogą nigdy porozumieć się w żadnej sprawie, każdy problem ich dzieli zamiast mobilizować. Żadna tragedia nie nauczył Polaków myślenia. Pozdrawiam Chińczyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zkazimierza napisał:
Jak czytam odkrywcze wypociny niektórych internautów i ciągłe wymądrzanie się nieomylnego "ślepego" (znawcy wszystkich tematów )to nasuwa mi się tylko jedno pytanie : o jakich terenach zalewowych piszecie ? Przecież w maju i czerwcu powódź odnotowano w 13 województwach, więc 80 % terenu Polski to tereny zalewowe ? Jednak nie oczekuję odpowiedzi.
jak to wyliczyłeś ? powódź oejmowała po 100 % każdego z 13 województw ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam. pytanie do ekspertów. zostawmy na boku rozważania kto jest winny, jaka opcja polityczna, czy to tereny zalewowe czy nie. nieważne, ważne jest pytanie. jak ma się pozew zbiorowy do odszkodowań. przedsiębiorca z Wilkowa mając biznes na pewno miał ubezpieczenie wykupione, tak więc ubezpieczyciel zapewne odda mu pieniążki, tak więc ja się pytam, w jakim celu jest ten pozew. nawet jeśli wskaże winnego to co dalej. wszystko kręci się wookół pieniążków tak więc suma sumarum ludzie będą chcieli mamony. jak to jest z tymi pozwami zbiorowymi i wypłatami odszkodowań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym ludziom tak samo należy umorzyc kredyty tak jak tym z samolotu pilotowanego przez Lecha I Smoleńskiego,mylę się panowie bankowcy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm znam troche ludzi z Wilkowa,Karczmisk i cóż........ Dobrego słowa jakoś o nich nie powiem.Wieś nie jest zła w 100% ,ci co mieli tylko ziemie i kilka kurek pogodzili się z losem i jakoś sobie radzą.Krzyczą i pienią się ci co zapier.... na azotach,mieli chmiel i sad.Tym zawsze!!!! będzie mało. Jak pojechano z darami po powodzi to chwycili bogacze ( cwaniaki od trzech samochodów i wesel na 400 osó co najlepsze.Ich dzieci wybrzydzały nawet cukierki bo takich!!! nie jadają. Wodę w zgrzewkach traktowali jak wodę do mycia samochodów albo sprzedawali kolegom ze sklepów. Takie biedne i oszukane ludzie. Na chmielu,dopłatach,umorzeniach porobili majątki a mój brat do dziś od gospodarza nie dostał zapłaty za robotę w sadzie.Po co płacic miastowemu-niech spada powiedział władca i wsiadł do volvo. Cwaniaki w domu syf a teraz nagle meble w stylu ludwik XVI im zatopiło. Tfu,są rodziny biedne i takim pomogę a nie cwanym "hektarowcom".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
witam. pytanie do ekspertów. zostawmy na boku rozważania kto jest winny, jaka opcja polityczna, czy to tereny zalewowe czy nie. nieważne, ważne jest pytanie. jak ma się pozew zbiorowy do odszkodowań. przedsiębiorca z Wilkowa mając biznes na pewno miał ubezpieczenie wykupione, tak więc ubezpieczyciel zapewne odda mu pieniążki, tak więc ja się pytam, w jakim celu jest ten pozew. nawet jeśli wskaże winnego to co dalej. wszystko kręci się wookół pieniążków tak więc suma sumarum ludzie będą chcieli mamony. jak to jest z tymi pozwami zbiorowymi i wypłatami odszkodowań
Bo chłop potęgą jest i basta! Najpierw weźmie pieniążki z odszkodowania i skwapliwie je policzy. Potem wyciągnie łapska po dary, bo przecież nie wziąć to grzech. Cóż z tego, że to już trzecia lodówka i szósty tapczan... Na koniec musi jeszcze ulżyć żądzy nienawiści, więc wystosuje pozew zbiorowy. Dopiero jak zobaczy dyndającego na szubienicy wójta, marszałka, wojewodę lub ministra to będzie szczęśliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapomniałam dodać...... Wracając z Opola bo tam kiedyś przez rok pracowałam,zajechałam na jakieś podwórko kupić kurę na rosół dla alergika. Dziecko koleżanki jest uczulone a ani ja ani ona nie mamy nikogo na wsi. Gospodyni za kurę w 2005 r policzyła mi.........50 zł. Zapłaciłam. W Górze Puławskiej pani sprzedaje nam kury na rosół po... 5 złotych.Symbolicznie bo wie,że z takiej kury robię 4 porcje poza tym to dla chorego.Oddaję tej pani ubrania,często wożę dla jej wnuczki rzeczy nowe z Berlina bo wiem,że ta kobieta JEST CZŁOWIEKIEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ankoo napisał:
zapomniałam dodać...... Wracając z Opola bo tam kiedyś przez rok pracowałam,zajechałam na jakieś podwórko kupić kurę na rosół dla alergika. Dziecko koleżanki jest uczulone a ani ja ani ona nie mamy nikogo na wsi. Gospodyni za kurę w 2005 r policzyła mi.........50 zł. Zapłaciłam. W Górze Puławskiej pani sprzedaje nam kury na rosół po... 5 złotych.Symbolicznie bo wie,że z takiej kury robię 4 porcje poza tym to dla chorego.Oddaję tej pani ubrania,często wożę dla jej wnuczki rzeczy nowe z Berlina bo wiem,że ta kobieta JEST CZŁOWIEKIEM.
Następnym razem zainwestuj w bułkę i wypowiedz magiczne słowo > cip cip < a same do samochodu wejdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następnym razem powinno zalać i skuć lodem, bo kara powinna być bolesna i długotrwała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bułkę powiadasz.... Chciałam dobrze,zapłaciłam tylko dlaczego aż tyle? Pani biedna nie była,samochód na podwórku dobry.No cóż,nawinęła się miastowa to trzeba oskubać.Ktoś wyżej napisał piękny post,że mają już 3 lodówki,6 wersalek ale wciąz im mało. A ten łzawy materiał na tv lublin co pani skrytkę ze sciany wyrwali łobuzy i ukradli złoto i brylanty. Żenada,żenada,żenada. Niech piszą,nich im KRUS zapłąci bo moich podatków nie dam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katarzynka napisał:
Ciekawe czy te tereny nie były zalewowe od stuleci...? Zapewne w wielu miejscach na dawnych zalewowych łąkach teraz domy i biznesy.
nie było tam powodzi od 1864 albo 1867 roku (nie pamiętam dokładnie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczery napisał:
Następnym razem powinno zalać i skuć lodem, bo kara powinna być bolesna i długotrwała.
SK*****SYNU NIE WIESZ CO MÓWISZ!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ankoo napisał:
Bułkę powiadasz.... Chciałam dobrze,zapłaciłam tylko dlaczego aż tyle? Pani biedna nie była,samochód na podwórku dobry.No cóż,nawinęła się miastowa to trzeba oskubać.Ktoś wyżej napisał piękny post,że mają już 3 lodówki,6 wersalek ale wciąz im mało. A ten łzawy materiał na tv lublin co pani skrytkę ze sciany wyrwali łobuzy i ukradli złoto i brylanty. Żenada,żenada,żenada. Niech piszą,nich im KRUS zapłąci bo moich podatków nie dam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
www.duch.lublin.pl na tej stronie organizowane są BEZPŁATNE wyjazdy na pomoc powodzianom;/ rusz swoją wielką d***e sprzed komputera i pojedź kilkadziesiąt kilometrów i zobacz, a nie pie***8dolisz głupoty;/ bo ci w telewizji pokazali to czy tamto;/ do biadolenia jest każdy i gdybania jak głupia gęś;/ WSCHÓD WSCHÓD WSCHÓD;/ żal mi takich pustych i ograniczonych ludzi, którzy wiarę w Boga i w ludzi zamienili na wiarę w MEDIA i internet;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...