Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powodzianie z Wilkowa wciąż czekają na sprzęt AGD

Utworzony przez belial, 21 marca 2012 r. o 20:26 Powrót do artykułu
Najlepsze jest to, że część ludzi z okolicy Wilkowa mówi, że mogłoby ich znowu zalać.Wcale im się teraz nie śpieszy do budowy wałów.Dziwny jest ten świat....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze jest to, że dostali kasę od państwa a 2 lata po powodzi przchodzą do OPSu po faktury do zwrotu vatu i nie bardzo rozumiem jak można żadać czegoś co nie jest ich!Wg mnie to większość powodzian powinna być skontrolowana na co wydała te zasiłki bo zamiast doprowadzać domy do użyteczności większość ma nowe samochody albo kostki brukowe wokół domów gdzie kostka nie służy do zaspokajania potrzeb życiowych!! Skarbówka powinna od wsyztkich powodzian żadać zwrotu vatu no bo sorry ale te pięniądze nie należały do nich tylko do państwa więc nie mają żadnego prawa by starać się o zwrot tego podatku!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK TO PRAWDA POWINNI TO WSZYSTKO SPRAWDZIC-- BO NIEKTORZY CHOC ICH NIE ZALAŁO TO BRALI KASE I POKUPOWALI W LUBLINIE DOMY I TAREZ SIE CWANIACZA TAKA TO JEST ICH BIEDA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal;) Pani Jolanta czeka na pralkę za 5 lat może znów pojawi się artykuł że ta sama Pani dalej czeka bo jej się należy i koniec. Za te pieniądze które dostali już dawno by sobie kupili. Ale widocznie niektórzy wolą czekać aż spadnie z nieba;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIeniadze dostali na remont, agd ubrania. A moze szanowna gazeta napisze ile kasy wyciagneli na sprzęt rolniczy???Teraz w okolicach kazdy ma po 2 ciagniki, kosiarki, opryskiwacze itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tego biadolenia do roboty kur.a się niech wezmą bo w końcu kasa sie skończy trzeba poczekać tylko ten rok jeszcze.A co do nastepnego zalania to raz dali i już drugi raz by nie daliani grosza.A jak czeka na ten sprzęt ta kobitka to niech czeka konserw nabrała z głodu napewno nie umrze:)I jak w polsce ma być dobrze jak wiecznie kur.wa mało i mało ....A robic nie ma komu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pazerność ludzka nie zna granic. Powodzianie są wciąż przedstawiani jako poszkodowani i nieszczęśliwi,wiele powodzian chwali się nadal, że mają dzięki powodzi pieniądze nie tylko na remonty domów i zakup dobrej jakości nowych mebli, ale i na dostatnie życie. Powodzianie dobrze wiecie jak jest na prawdę. Zastanówcie się czy jest wam dobrze czy żle, bo publicznie mówicie, że źle a prywatnie nazywacie tą powódź wielkim dobrodziejstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam złote obramówki marmury debowe podłogi eksluzywną kabine prysznicową ale przydał by się jeszcze sauna pomóżcie nam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A żeby w Zagłobie jeszcze dużo wody było to bym się nie dziwiła tak samo na Rybakach u Pani Pietras.Wody nie bardzo w domu miały a czekają jeszcze na dary.Ja miałam cały dom zalany wszystko do wyrzucenia i nie chodzę nie narzekam.Pieniądze na remont dostałam wystarczyło z powodzeniem i do pracy się wziełam a nie za biadolenia jak ciężko i źle.Ludzie przestańcie już grzeszyć bo tych co mało co mieli nierobów to powódź podratowała i tych co w urzędach siedzą to też ale właśnie Ci najbardziej lamentują i płaczą a ciagle jak nie auta zmieniają to kostki przed domem mieszkania na wysoki połysk i płaczą bo mało.Trzeba było zrobić mieszkanie tak jak było przed powodzią i nie płakać teraz jak ciężko i źle.A co do sprzętów to środki z Uni Europejskiej są już od wielu lat i jak ktoś odważny to korzysta z róznych programów rozwojowych tak samo jest za granicą wszędzie więc nie tylko dzięki powodzi ludzie mają te sprzęty bo nawet jakby powodzi nie było to taki program od Unii by był oczywiście przez powódź był on rozpowszechniony na większą skalę bo tak oczywiście by ludzie nie wiedzieli,że jest taka możliwość.Rada dla powodzian również od powodzianki przestańcie się użalać bierzcie się do pracy tak jak ja a nie siedzicie i narzekacie aby i wiecznie Wam mało i mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i jeszcze jedno nie życzcie ludzie żeby znowu zalało bo to nic przyjemnego a Ci z terenów Wilkowa co tak mówią,że by im się jeszcze powódź przydała to istne matoły ,imbecyle i nie wiem co jeszcze.Ja wolałabym żyć tak jak sobie żyłam przed powodzią nie patrzeć na to jak to co upracowali moi rodzice i ja z rodzeństwem w jednej chwili tracimy.Nie chciałabym tych pieniędzy ,darów i patrzec na tych wszystkich zachłannych i pazernych ludzi.Mam nadzieję,że więcej nic takiego się nie przytrafi a Ci którzy oplatają takie głupoty,że to była zlota woda i chcieli by tak co kilka lat żeby poczekała surowa kara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...