Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak narazie to nadal nic nie działa,nikt nic nie wie!!! GUS chyba się przeliczyl,w Polsce jak ze wszystkim jeden wielki nie wypał, trzeba było pozostać przy papierze a nie wywalać grube pieniądze na coś co i tak nie wychodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
? Dzięki niemu rachmistrz może kontaktować się z koordynatorem czy dyspozytorem w urzędzie statystycznym ? tłumaczy Anna Kuczyńska-Grzegorczyk z Urzędu Gminy w Konopnicy,
dementuje, opcje te w ogole nie dzialaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te urządzenia przenośne to jakaś szopka!!!!! do teraz nic nie działa u mnie w gminie tylko jedna osoba ma przydzielone punkty adresowe i to nie po numerach domu tylko numerach działek!!!! do tego nikt z Gusu ani informatyków nie odbiera telefonu wszędzie włącza się poczta!!!!!! p owiedzmy sobie szczerze DALIŚCIE PLAMĘ I WSTYD SIE TERAZ PRZYZNAĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie działa, na początku nie można było pobrać mapek, a gdy w końcu się udało to zrobic po jakichś 8 godzinach to i tak dzisiaj nic nie działa, wszystko automatycznie sie wykasowało, a miało być inaczej bezpośrednia synchronizacja miała chronić przed utratą danych. Dzięki terminalom zamiast pracować juz drugi dzień z kolei nic nie robię, i nikt z GUSu ani żaden informatyk nie potrafi powiedzieć kiedy to wreszcie zacznie działać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety zawiodłam się na tej nowoczesności od dwóch dni próbuję zsynchronizować urządzenie tak aby mieć dostęp do przypisanych mi gospodarstw, i nic niestety pojawiający się co raz to nowszy bład nie dopuszcza mnie do sukcesywnego zakończenia weryfikacji, czasu coraz mniej a liczba gospodarstw nie maleje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rachmistrzowie!! 1) Spisujemy od 0,1ha, lub mniej, jeśli użytkownik ma określoną liczbę zwierząt, czy od 1ha i dalej jak wcześniej 2) uprawa warzyw dla siebie, nawet powyżej 0,1 ha, to brak gospodarstwa, prawda? 3) jak w gospodarstwie X stwierdzę, że nie ma gospodarstwa (te warzywa tylko na własny użytek), a mieszka tam syn/córka, której przekazał użytkownik ziemię, ale gdzieś indziej, a tej z warzywami nie, to mam spisać taką osobę (przypisana ziemia, jest poza moim obwodem) 4) adres gospodarstwa w bloku - to brak gospodarstwa, prawda? A jeśli osoba z tego bloku, ma gdzieś indziej gosp, to spisuję dane i weryfikacja niemożliwa? A jak mapy starczy, to mogę z odległości przenieść chorągiewkę z lokalizacją na to gospodarstwo? POMOCY, u nas na szkoleniu (Podlaskie) namieszali, że nie mam jasności. I też tej synchronizacji nie mogę zrobić. Raz się udała - 1 adres zaliczony, zrobiono pełną synchronizację, bo się rozsypało i ten jeden adres się NIE ZAPISAł. Trzeba było jeszcze raz go weryfikować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w opolskim też krucho. my z koleżanką czekamy na uruchomienie i synchronizację urządzenia. nikt nigdzie nie odbiera telefonu a GUStwierdzi, że to wina Sofline'a i mamy próbować się połączyć. a czas leci....pozdrawiam lubelskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dolnośląskim to samo. Od początku było wiadomo, że to nie wypali. Na szkoleniach nigdy nic nie wiedzieli, a teraz tylko czas nam ucieka. Ktoś powinien wziać na siebie odpowiedzialność. Pozdrawiam Rachmistrzów i Liderów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kujawsko-pomorskim jest to samo albo przy pelnej synchronizacji wyskakuje błąd 503 albo błąd 4 .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie rachmistrzowie:) U nas na śląsku też lipa, nic nie działa, nikt nic nie wie... nic nie ma. Totalna porażka. Czas ucieka... a pozniej bedą chcieli na juz miec wszsytko zroboione. Tak to jest u nas w Polsce- zero przemyślenia i teraz są tego efekty. Znowu cos nie wypaliło i kto za to odpowie? Tylko my rachmistrzowie narobimy sobie wstydu w terenie, jak pojdziemy do rolnika a urzadzenie nie bedzie działało, to powiedza, że rachmistrze sie nie znają... Totalna bzdura z tym!!!!!!!!!! Pozdrowienia dla Was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ISS napisał:
Rachmistrzowie!! 1) Spisujemy od 0,1ha, lub mniej, jeśli użytkownik ma określoną liczbę zwierząt, czy od 1ha i dalej jak wcześniej? 2) uprawa warzyw dla siebie, nawet powyżej 0,1 ha, to brak gospodarstwa, prawda? 3) jak w gospodarstwie X stwierdzę, że nie ma gospodarstwa (te warzywa tylko na własny użytek), a mieszka tam syn/córka, której przekazał użytkownik ziemię, ale gdzieś indziej, a tej z warzywami nie, to mam spisać taką osobę (przypisana ziemia, jest poza moim obwodem) 4) adres gospodarstwa w bloku - to brak gospodarstwa, prawda? A jeśli osoba z tego bloku, ma gdzieś indziej gosp, to spisuję dane i weryfikacja niemożliwa? A jak mapy starczy, to mogę z odległości przenieść chorągiewkę z lokalizacją na to gospodarstwo? POMOCY, u nas na szkoleniu (Podlaskie) namieszali, że nie mam jasności. I też tej synchronizacji nie mogę zrobić. Raz się udała - 1 adres zaliczony, zrobiono pełną synchronizację, bo się rozsypało i ten jeden adres się NIE ZAPISAł. Trzeba było jeszcze raz go weryfikować.
Ktoś mi może pomóc rozwiać wątpliwości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mialem taka sytuacje ze wczoraj wieczorem udalo mi sie pobrac punkty, dzis juz bylem w paru miejscach i co... no i po odwiedzeniu kilku zawsze synchronizuje sie automatycznie, zadna synchronizacja nie udala sie, a podczas jednej ZAWIESILO MI SIE URZADZENIE! po jego ponownym wlaczeniu, przy uruchomieniu programu podawalem PIN ktory uznawalo za bledny (choc go na pamiec znam) i wykasowalo mi wszystkie dane!! cala praca na marne!!! punkty tez mi skasowalo!!! kto mi za to zaplaci?? ludzie to chyba szału dostana jak ich bede 5 razy nachodził z tym samym!!! poza tym gospodarstw nie jest 10 zeby sobie latac 5 razy tylko kilkaset!!!! ktos tu ma rachmistrzow za frajerow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też obeszłam dzisiaj ponad 30 gospodarstw synchronizacja sie nie powiodła i podobno nie ma szans żeby dzisiaj się powiodła więc z tego co wiem wszystkie punkty odwiedzone dzisiaj mi przepadną, jedno wielkie nieporozumienie, na razie lider kazał nam się wstrzymać i czekać na dalsze instrukcje tylko nie wiadomo do kiedy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Rachmistrzów z tego co czytam wszędzie jest "wesoło" w powiecie bialskim tez lipa nic ale to nic nie udało się zrobić żadnej aktualizacji żadnej synchronizacji (zawsze pojawił się błąd)o pobraniu punktów adresowych nie ma co marzyć !!! Coś mi się wydaje, że do łaski wróci ołówek i gumka oby tylko zdążyli ankiet nadrukować Pozdrawiam Wszystkich RACHMISTRZÓW :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam w wielkopolsce to samo. nie można zsynchronizować, a jak przejdzie to nie ma potem połączenia z serwerem, a teraz mam błąd 201 tego jeszcze nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEJ TI GMINA BIAŁOPOLE POWIAT CHEŁM MI DOPIERO DZIS RANO O GODZ. 6 ALE NIE MIALAM TEZ WSZYSTKICH A JAK WYSZLAM W TEREN TO WSZYSTKO SZLO NAWET LADNIE AZ DO MONENTU JAK MIALAM JUZ KONCZYC PRAWIE JEDNA MIEJSCOWOSC WYSKOCZYL MI PRZY WYSLYANU DANYCH CZARNY EKRAN I INFORMACJA DANE Z BAZY ZOSTALY UTACONE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u nas w gminie izbica tez mamy podobny problem, ja mam np blad m.in. 201
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem "rachmistrzem", ze tak szumnie to określę z Krakowa i tez nic. miało działać wczoraj o 8 rano, potem do wieczora, dzisiaj też nic, w końcu nasz lider powiedział pół godziny temu, że w całej Polsce serwery padły i nikt nic nie wie. też się poważnie zastanawiam nad rozwiązaniem umowy, bo niby jest, że w przypadku choroby itp, ale jeśli jest zaznaczone, że miał się odbyć od 9 sierpnia, a dzisiaj 10 sierpnia i dalej nic, to chyba każdy adwokat wybroni w sądzie, że to oni się nie wywiązali z umowy... czy ktoś się już nad tym zastanawiał???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rachmistrz4 napisał:
nic nie działa, na początku nie można było pobrać mapek, a gdy w końcu się udało to zrobic po jakichś 8 godzinach to i tak dzisiaj nic nie działa, wszystko automatycznie sie wykasowało, a miało być inaczej bezpośrednia synchronizacja miała chronić przed utratą danych. Dzięki terminalom zamiast pracować juz drugi dzień z kolei nic nie robię, i nikt z GUSu ani żaden informatyk nie potrafi powiedzieć kiedy to wreszcie zacznie działać
Ja już nawet miałam zrobione kilkanascie gospodarstw ale niestety nadarmo bo wszystko szlak trafil i teraz nie mam nic:( porażka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milena napisał:
Ja już nawet miałam zrobione kilkanascie gospodarstw ale niestety nadarmo bo wszystko szlak trafil i teraz nie mam nic:( porażka...
fajnie... ja nawet nie mam pobranych punktów adresowych...mimo, że synchronizacja około 3 w nocy zajmuje 25 sekund i zakończona jest raportem, że wszystko jest w porządku...żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...