Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar "domu na drzewie" w Majdanie Skrzynieckim (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lutego 2017 o 17:03 Powrót do artykułu
Czy 11 zastepow to nie przesada?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak nie będą jeździć choćby na darmo, to nie dostaną wsparcia, kasy i sprzętu...
0
A wiesz chociaż ile liczy osób zastęp?
0
ile?
0
Pewnie tyle, ile w konkretnej sytuacji uda się nazbierać.
0
Następnym razem zanim umiescicie swoje durne komentarze zastanówcie się ile ta Pani włożyła serca i swojej pracy żeby mógł  powstać taki dom i ogród !!!!bo w tym momencie TO nie jest ważne ile osób i ile zastępów strażackich gasilo pożar   !!! tylko fakt że ta Pani straciła wszystko Co miała coś na co bardzo długo w życiu pracowała ! Wszystko w jednej sekundzie życia straciła ! Nie ma w tej chwili nic dachu nad glowa  !!! ludzie odrobiny współczucia dla innych ! Nigdy nie wiesz co czeka Ciebie ....dzisiaj jutro za tydzień ! Następnym razem zanim umiescicie jakiś durny komentarz zastanówcie się nad tym co  piszecie !!! Jezeli będzie potrzebna pomoc tej Pani jestem pierwsza osoba zainteresowaną  ... ponieważ wiem ile włożyła w to wszystko pracy i swojego serca w TO co straciła i nie życzę nikomu tego Co przeżyła 
0
Bardzo współczuję Pani którą jest właścicielem tego domu
0
a co to za jeden z Majdanu Skrzynieckiego ?
0
"jeden" hahahahaaaaaaa dobre !
0
Budynek 6x6,trzy godziny akcji,200tys.zł.strat?
0
Zamek na drzewie? Co wy pitolicie? 1 kwietnia dzisiaj czy co?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: