Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar przedszkola w Olszowcu

Utworzony przez Paulina z Olszowca xd, 31 stycznia 2011 o 16:18 Powrót do artykułu
Bożee ;D... Moja dawna sql znaczy się , przedszkole . Moja miejscowoośc!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
może zainteresuje to prokuratora- ale po drugiej stronie jest remiza strażacka i 30 wieczorem odbywało się zebranie strażackie. Oczywiście było zimno i tradycyjnie śmietanka przeniosła się do szkoły w Olszowcu, było chłodno to podgrzano bo wódeczka dodaje odwagi, dosypywano bo imprezowali sami swoi a szczególnie PSL. w osobach sekretarz powiatu Grzesio, burmistrz Bychawy Januszek,były kandydat na burmistrza Sylwek, i oficer straży pożarnej z Bychawy Sławek, a jeszcze wiejski baron Romek i mała obsługa. Biesiadnicy ustalili wspólną wersję a koledzy ze straży zrobili krycie. Tak się bawią władze Bychawskie.
0
wiejski bar a nie szkoła,miejsce zakrapianych imprez okolicznych farmerów z władzami a w ocalałej części placówki pasowałoby zorganizować miejsce spotkań AA, tylko szkoda dzieci!!!!!!!
0
może i były zebrania ale niewiecie co przeżywają dzieci !!!!a z tym wiejskim barem to przesadziłeś!
0
prawda jest taka że kilka lat temu władze bez powodu nie zamkneli tej placówki jak ja się tam uczyłam to już była tragedia ci co zezwolili na ponowne użytkowanie tego budynku niech się cieszą że pożar wybuchł przed zajęciami bo mogliby mieć teraz krew niewinnych dzieci na rękach
0
Podobno tam byłem, wódke piłem i się dobrze bawiłem .......... ...... a obywatel mógłby się lepiej zorientować, bo chyba był wczorajszy pisząc te głupoty......... a może to sprawiedliwy w jednej osobie
0
Drogi "obywatelu" jeśli nie byłeś to nie pisz bzdur i pomówień bo jak sam piszesz to temat dla........
0
obywatelu! to są ciekawe informacje pozdrawiam.
0
sprawiedliwy napisał:
wiejski bar a nie szkoła,miejsce zakrapianych imprez okolicznych farmerów z władzami a w ocalałej części placówki pasowałoby zorganizować miejsce spotkań AA, tylko szkoda dzieci!!!!!!!
to smutne, że tragedia jednych budzi sensacje u innych...nikt nie rozumie co czują ludzie którzy tracą coś na co pracowali i z czym byli związani, ten "wiejski bar" jak to uprzejmie nazywasz to było coś na co pracowali ludzie by ich dzieci\, mimo że "wiejskich AA" tez mieli start w cywilizację. łatwo wydawać jest osąd, z tym, że nie wszystkim po nim jest do śmiechu...a kluby AA to też użyteczność publiczna, więc śmiało-zapraszamy...
0
obywatel napisał:
może zainteresuje to prokuratora- ale po drugiej stronie jest remiza strażacka i 30 wieczorem odbywało się zebranie strażackie. Oczywiście było zimno i tradycyjnie śmietanka przeniosła się do szkoły w Olszowcu, było chłodno to podgrzano bo wódeczka dodaje odwagi, dosypywano bo imprezowali sami swoi a szczególnie PSL. w osobach sekretarz powiatu Grzesio, burmistrz Bychawy Januszek,były kandydat na burmistrza Sylwek, i oficer straży pożarnej z Bychawy Sławek, a jeszcze wiejski baron Romek i mała obsługa. Biesiadnicy ustalili wspólną wersję a koledzy ze straży zrobili krycie. Tak się bawią władze Bychawskie.
0
mika napisał:
prawda jest taka że kilka lat temu władze bez powodu nie zamkneli tej placówki jak ja się tam uczyłam to już była tragedia ci co zezwolili na ponowne użytkowanie tego budynku niech się cieszą że pożar wybuchł przed zajęciami bo mogliby mieć teraz krew niewinnych dzieci na rękach
a czy ty skoro sama jesteś ze wsi pomyślałaś o naszych dzieciach? O tym jak im jest ciężko? może warunki nie były najlepsze ale dzieci miały dostęp do edukacji dla naszych wsiowych dzieci nie ma miejsca w przedszkolach miejskich czy nasze dzieci nie mają szans na równy start? Mają być gorsze bo dzieci farmerów? My farmerzy też jesteśmy ludźmi nie gorszymi od innych i nasze dzieci zasługują na równy start! Co do warunków to bez przesady niech wypowie się ten kto był po remoncie a nie wspomina czasy gdy wychodek był zamiast ubikacji w remont przedszkola włożyliśmy wiele serca i starań a pozostał nam smutek, łzy dla nas to przedszkole było jak dom tak na marginesie powodem zamknięcia szkoły był niż demograficzny
0
człenu jestwś ciotą przyjedz tu to pogadam z tobą osobiście cwelu widziałeś?
0
ja napisał:
człenu jestwś ciotą przyjedz tu to pogadam z tobą osobiście cwelu widziałeś?
Czytając ten śmiesznty post twierdzę ,że jest odwrotnie !!!!!!!!!!!!!!! Poziom i forma wypowiedzi żenująca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przemyśl co piszesz bo żebyś w końcu nie trafił.
0
nawet jak się z nim spotkasz to co mu zrobisz? dziobniesz widłami!!!
0
ja napisał:
człenu jestwś ciotą przyjedz tu to pogadam z tobą osobiście cwelu widziałeś? [/quote] [quote name='Prawa Strona Wisły' timestamp='1296741181' post='432651'] Czytając ten śmiesznty post twierdzę ,że jest odwrotnie !!!!!!!!!!!!!!! Poziom i forma wypowiedzi żenująca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przemyśl co piszesz bo żebyś w końcu nie trafił.
Znaczy, że Ty jesteś cwelem a poprzednik ciotą?
0
lewa strona wisły napisał:
Znaczy, że Ty jesteś cwelem a poprzednik ciotą?
Poproszę drugi zestaw pytań bo widzę ,że u tych"lewych"są kłopoty ze zrozumieniem prostego tekstu hehe po prostu "król dowcipu"tego forum.
0
może zainteresuje to prokuratora- ale po drugiej stronie jest remiza strażacka i 30 wieczorem odbywało się zebranie strażackie.Oczywiście było zimno i tradycyjnie śmietanka przeniosła się do szkoły w Olszowcu, było chłodno to podgrzano bo wódeczka dodaje odwagi, dosypywano bo imprezowali sami swoi a szczególnie PSL.w osobach sekretarz powiatu Grzesio, burmistrz Bychawy Januszek,były kandydat na burmistrza Sylwek, i oficer straży pożarnej z Bychawy Sławek, a jeszcze wiejski baron Romek i mała obsługa. Biesiadnicy ustalili wspólną wersję a koledzy ze straży zrobili krycie.Tak się bawią władze Bychawskie. [/quote] Obywatelu ... PO 1 to nie przenieśli się do Przedszkola tylko wszystko było w remizie a do przedszkola nikt nie wchodził... Obywatelu , jak nie wiesz jak było naprawde , to nie pisz głupot i nie rozpowiadaj takich głupich informacji , bo obrażasz naszą OSP i zaproszonych gości . !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: