Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poznaj datę swojej śmierci na stronie www. Za 31 zł

Utworzony przez abc, 20 sierpnia 2011 r. o 20:36 Powrót do artykułu
buhahahaha :> wypadało by wkleić moją formułkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdołami się po prostu zajmujecie i tyle, są przecież różne sposoby na robienie ludzi w konia i czerpanie na tym korzyści majątkowej...widziałem już tego trochę, jak nie macie o czym pisać to wam dam kilka przykładów hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy człowiek ma limit słów. Przekroczy i umiera,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę ludzi jest ciekawskich tak więc serwis parę "groszy" pewnie zarobił ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księże Puzewiczu, ja nie mówię że smutne jest to, że KK chapie ile wlezie gruntów, kasy od wiernych i innych profitów od których płaci groszowe podatki, ponieważ biznes is bizes, więc niech Ksiądz nie będzie hipokrytą - każdy orze jak może, nie każdemu hojną rączką państwo rozdaje grunty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Księże Puzewiczu, ja nie mówię że smutne jest to, że KK chapie ile wlezie gruntów, kasy od wiernych i innych profitów od których płaci groszowe podatki, ponieważ biznes is bizes, więc niech Ksiądz nie będzie hipokrytą - każdy orze jak może, nie każdemu hojną rączką państwo rozdaje grunty.
Tomaszku! To czemu Księdzem nie zostałeś. Jak każdy orze jak może to po co wydawać na głupoty. I jeszcze jedno, zanim o czymś napiszesz to najpierw może poczytaj Ustawę o podatku dochodowym od osób duchownych, a nie tylko Fakty i Mity i Palikota. Księża płacą podatki od działalności duszpasterskiej i od każdego innego działania gdzie zarabiaja pieniądze. Mój znajomy ksiądz zrezygnował z płacenia podatku ryczałtowego i płaci z księgi podatkowej mniej niż ryczałtu (takie ma faktyczne dochody).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Tomaszku! To czemu Księdzem nie zostałeś. Jak każdy orze jak może to po co wydawać na głupoty. I jeszcze jedno, zanim o czymś napiszesz to najpierw może poczytaj Ustawę o podatku dochodowym od osób duchownych, a nie tylko Fakty i Mity i Palikota. Księża płacą podatki od działalności duszpasterskiej i od każdego innego działania gdzie zarabiaja pieniądze. Mój znajomy ksiądz zrezygnował z płacenia podatku ryczałtowego i płaci z księgi podatkowej mniej niż ryczałtu (takie ma faktyczne dochody).
Ta jasne...) Pewnie z każdej tacy co grosza sie rozlicza? Zdejmij ten moherowy beret bo Ci na oczy spadł i nic nie widzisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sieć Era .. ops - T-mobile ~~ pobiera 6 zł za SMS wysłany i odczytany przez Ciebie z reklamą oferty na usługę "gdzie jest dziecko" MOŻNA ? można !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Tomaszku! To czemu Księdzem nie zostałeś. Jak każdy orze jak może to po co wydawać na głupoty. I jeszcze jedno, zanim o czymś napiszesz to najpierw może poczytaj Ustawę o podatku dochodowym od osób duchownych, a nie tylko Fakty i Mity i Palikota. Księża płacą podatki od działalności duszpasterskiej i od każdego innego działania gdzie zarabiaja pieniądze. Mój znajomy ksiądz zrezygnował z płacenia podatku ryczałtowego i płaci z księgi podatkowej mniej niż ryczałtu (takie ma faktyczne dochody).
dopłacają może jeszcze do tego interesu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Tomaszku! To czemu Księdzem nie zostałeś. Jak każdy orze jak może to po co wydawać na głupoty. I jeszcze jedno, zanim o czymś napiszesz to najpierw może poczytaj Ustawę o podatku dochodowym od osób duchownych, a nie tylko Fakty i Mity i Palikota. Księża płacą podatki od działalności duszpasterskiej i od każdego innego działania gdzie zarabiaja pieniądze. Mój znajomy ksiądz zrezygnował z płacenia podatku ryczałtowego i płaci z księgi podatkowej mniej niż ryczałtu (takie ma faktyczne dochody).
Nie zostałem księdzem Nie z Księgi Podatkowej tylko z Karty Podatkowej. W Załączniku do Ustawy jest tabela ze stawkami podatku od działalności które łapią się opodatkowanie w formie Karty. Tak się składa że korzystam z tego załącznika co roku. Do tego podatku od Wikariuszy i Proboszczów dochodzą daniny na rzecz Kurii. Z tym, że ksiądz nie zapłaci co miesiąc 840 zł ZUSu, prawda? Ah, zapomniałem, ja mogę sobie sobie odliczyć zdrowotną od podatku a społeczne od przychodu . I bardzo dobrze że płacą mało, bo działalność gospodarcza powinna być opodatkowana w jak najmniejszym stopniu. Tylko po co ksiądz Puzewicz ubolewa że za wiarą idą pieniądze? Co za różnica czy ktoś zapłaci za wylosowanie daty śmierci czy za usługę kościelną. Teraz kapujesz o co mi chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy, nawet największy idiota, zdaje sobie sprawę, że niemożliwe jest przepowiedzenie czyjejś śmierci, szczególnie na podstawie tak prostego kwestionariusza. Mimo to wielu ludzi jest na tyle ciekawskich, że są gotowi zapłacić, by poznać teoretyczną datę swojej śmierci. Autorzy tego pomysłu w żadnym wypadku nie łamią prawa. Zapowiadają, że mogą podać datę twojej śmierci, która niekoniecznie będzie się zgadzać ze stanem faktycznym - i to prawda. Nikt tu nikogo nie okłamuje ani do niczego nie zmusza. Internauci z własnej woli płacą za informacje, które mogą okazać się nieprawdziwe i które mogą ich przestraszyć. Nie rozumiem więc o co te pretensje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sedd napisał:
Nie rozumiem więc o co te pretensje.
chociażby o to jak autorzy tego marnego serwisu zalali forum swoimi reklamami, tak, dosłownie zalali ogromną ich ilością. Super, że ktoś się wziął i ten chamski proceder zarabiania $$$ w końcu opisał, a ta pseudo firma znana jest też z innych pomysłów i żerowania na ludziach - np. "test na raka" czy "swingowanie" :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wejdźcie w ten link. tam opisany przypadek przepowiedni http://######/site/349news
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawiązując do tematu, polecam stronę http://######/site/news048 mi trochę dała do myślenia szczerze mówiąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszuści, spamerzy i tyle. Jeszcze im nie wstyd tu śmiecić, artykuł najlepiej obrazuje cały ten proceder, skończyło się też w końcu żerowanie na użytkownikach i trzepanie kaski. Przynajmniej tu! Precz spamerzy! Precz! ...jak najdalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...