Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ciekawe skad oni wzieli takie wysokie kwoty.. na zamojszczyznie to srednia wynosi okolo 1000zl.. i wez tu czlowieku utrzymaj dom i kilkuosobowa rodzine.. pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe skad oni wzieli takie wysokie kwoty.. na zamojszczyznie to srednia wynosi okolo 1000zl.. i wez tu czlowieku utrzymaj dom i kilkuosobowa rodzine.. pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wtf napisał:
ciekawe skad oni wzieli takie wysokie kwoty.. na zamojszczyznie to srednia wynosi okolo 1000zl.. i wez tu czlowieku utrzymaj dom i kilkuosobowa rodzine.. pozdro
to sie robi jedno dziecko jak nie stać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak danych o zarobkach z Podlasia i Chełmszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A żeby chociaż i tego tysiaka w terminie płacili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2800 zł to nawet brutto to pensja z bajki na rękę oferują ok. 1000 zł !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2800 tyś to jest średnia wzięta z dużych przedsiębiorstw a więc z Azotów Puławy i Bogdanki. W Lublinie nie ma przedsiębiorstw są tylko państwowe urzędy, UMCS i kilkadziesiąt małych prywatnych firm, w których realna średnia pensja dla pracownika pracującego powyżej 5 lat to 1300 zł na rękę. Także nie słuchajcie tych PR Tuskowych dziennikarzyn i pseudo statystyków. Wiadomo dla kogo oni robią te statystyki. Jako ciekawostkę podam fakt że w miasteczkach, w których są potężne przedsiębiorstwa pokroju Azotów średnia pensja dochodzi do 4000 tyś na rękę. Więc i pod tym względem bogate molochy Azoty i Bogdanka płacą swoim pracownikom grosze w porównaniu do innych części kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TE 28OO NETTO TO KURIOZALNA BZDURA!!! NIEPRAWDZIWE I NIERZETELNE DANE WZIĘTE Z SUFITU!!! CHYBA ŻE PAN KALINOWSKI Z LPECU, PAN FIJAŁKA Z MPWIKU, PAN RYDECKI Z MPK I PAN WASILEWSKI TAK ZAWYŻAJĄ TĄ STATYSTYKĘ. Bo wszyscy oni mają dobrze ponad 10 tys na rękę i rękami , nogami i paznokciami trzymają się koryta, które z naszych podatków daje im takie mostrualne pensje. Są przyspawani ryjami do koryta i całą swoją energię koncentrują nie na rozwoju firm komunalnych, którymi niby zarządzają ,tylko na obronie za wszelką cenę swoich stołków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są też i uczciwe firmy w Lublinie. Ja zarabiam ponad 4 tyś netto i nie pracuję w urzędzie tylko w handlu na umowę o pracę, trzeba się tylko umieć dogadać z właścicielem aby trochę podzielił się zyskiem a nie marudzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całe życie głupoty wypisują,żadnych realiów.I tylko statystyki....-a statystką w sklepie za chleb nie zapłacisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja po studiach pracowałem rok na umowę zlecenie/umowę o pracę (przedłużaną co 2-3 msc.) za minimalną pensję plus premie i słuchając ludzi wokół myślałem że to lubelski standard. Odważyłem się rzucić to w cholerę i po okresie próbnym w nowej firmie mam około 2500 zł netto i umowę na czas nieokreślony. Kwestia negocjacji, wiem że kolega robiący dokładnie to samo biurko obok zarabia 1400 zł netto, bo po prostu tyle chciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U przedsiębiorcy roku w Puławach dostałem 1300 zł.,zero warunków pracy i odpowiedz nie podoba się znajdziemy kogos innego,a ta średnia wyliczona chyba jest z poborów dyrektora i moich.Pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gumiś napisał:
U przedsiębiorcy roku w Puławach dostałem 1300 zł.,zero warunków pracy i odpowiedz nie podoba się znajdziemy kogos innego,a ta średnia wyliczona chyba jest z poborów dyrektora i moich.Pa
skoro płaci tak mało to jakim cudem ejst przedsiębiorcą roku? LOL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktor zapomniał dodać, że znaczący wzrost wynika ze zmian organizacyjnych w sektorze energetycznym, polegających na konsolidacji części spółek. Zapomniał również o wzroście bezrobocia o 3,3%(region) i 0,9% (Lublin). A tak wogóle to wyluzujcie i pamiętajcie, że jak włożycie jedną nogę w lód, a drugą we wrzątek, to będziecie się czuli średnio. Miłych średnich doznań!!! Ps. Nie takie rzeczy kiedyś można było przeczytać na łamach "Sztandaru Ludu" czyli protoplasty "Dziennika Wschodniego". Lada dzień uruchomimy radio "Wolny Lublin"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinvillage napisał:
skoro płaci tak mało to jakim cudem ejst przedsiębiorcą roku? LOL
"KRS" Ci wszystko powie ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wtf napisał:
ciekawe skad oni wzieli takie wysokie kwoty.. na zamojszczyznie to srednia wynosi okolo 1000zl.. i wez tu czlowieku utrzymaj dom i kilkuosobowa rodzine.. pozdro
To mozesz zaczac pisac poradnik jak przezyc za 1000zl ,albo sciemniasz albo masz jakies inne /lewe/dochody.Nie mam na utrzymaniu rodziny a tysiac zl.- jak szybko policzylem wydaje na oplaty ,paliwo i papierosy(wcale nie najdrozsze)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wtf napisał:
ciekawe skad oni wzieli takie wysokie kwoty.. na zamojszczyznie to srednia wynosi okolo 1000zl.. i wez tu czlowieku utrzymaj dom i kilkuosobowa rodzine.. pozdro
To mozesz zaczac pisac poradnik jak przezyc za 1000zl ,albo sciemniasz albo masz jakies inne /lewe/dochody.Nie mam na utrzymaniu rodziny a tysiac zl.- jak szybko policzylem wydaje na oplaty ,paliwo i papierosy(wcale nie najdrozsze)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te kwoty biorą się z sektora publicznego, to pensje urzędnicze zawyżają średnią w biednych regionach i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mozesz zaczac pisac poradnik jak przezyc za 1000zl ,albo sciemniasz albo masz jakies inne /lewe/dochody.Nie mam na utrzymaniu rodziny a tysiac zl.- jak szybko policzylem wydaje na oplaty ,paliwo i papierosy(wcale nie najdrozsze) kolego jak można sobie pozwolić na wydanie 1000zł w mgnieniu oka (co jest baaaardzo łatwe) to niektórzy za ten 1000zł muszą przeżyć przez miesiąc... i taka jest prawda! różnie ludziom w życiu się układa.... niestety. a niech mi tu nikt nie mówi, że jak nie stać na dziecko to niech nie robi... bo właśnie nasze dzieci będą w przyszłości pracować nna nas jak będziemy starzy! a ten kto zwleka z decyzja o dziecku to z czystej wygody i takie jest moje zdanie:) dziękuję za uwagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...