Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracodawcy łamią prawo

Utworzony przez JPII, 5 lipca 2010 r. o 17:54 Powrót do artykułu
oooo kuurwa ale news.. normalnie hit dnia ! Nagłówek i nic więcej... Czegos takiego w historii dziennika wschodniego jeszcze nie było, hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda. Nie tylko oni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyklad: zatrudniłem się już jakiś czas temu w pewnej firmie jako kierowca. Chciałem podpisać umowę o pracę. Zaproponowano mi taki układ: podpisuję umowę na 1200 netto pełen etat ale od pensji odcina mi się składkę ZUS i jedną i drugą co pracodawca jest zobowiązany zapłacić za mnie...... mało tego, nie ucina mi od kasy na umowie tylko od tego za godzinę (100-130 miesięcznie, 6zł/h). Jego wytłumaczenie takie, że on nie musi mieć nikogo na legalu....... Czyli jakbym chciałbyć uczciwy i podpisać to po opłaceniu za mieszkanie nie jest za miło........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='onomatopeja' date='5.07.2010, 23:14:16' post='312269'] przyklad: zatrudniłem się już jakiś czas temu w pewnej firmie jako kierowca. Chciałem podpisać umowę o pracę. Zaproponowano mi taki układ: p Stary - a jak ktoś kto założył własną ,,fabrykę" pietruszki ma opłacać przez pierwsze 2 lata ( o ile wie, że może ... ) 350 zł a potem 850 zł ? Jakim cudem ??? No i naturalnie za pracownika. Lepiej niech sobie wykupi polisę na życie. Koledzy ,,poświadczą" HA HA HA - ale byłem naiwny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
onomatopeja napisał:
przyklad: zatrudniłem się już jakiś czas temu w pewnej firmie jako kierowca. Chciałem podpisać umowę o pracę. Zaproponowano mi taki układ: podpisuję umowę na 1200 netto pełen etat ale od pensji odcina mi się składkę ZUS i jedną i drugą co pracodawca jest zobowiązany zapłacić za mnie...... mało tego, nie ucina mi od kasy na umowie tylko od tego za godzinę (100-130 miesięcznie, 6zł/h). Jego wytłumaczenie takie, że on nie musi mieć nikogo na legalu....... Czyli jakbym chciałbyć uczciwy i podpisać to po opłaceniu za mieszkanie nie jest za miło........
ta firma jest już kilkanascie lat na rynku, szef ma kase ciagle inwestuje ma dalekosiezne plany a oszczednosci zyskuje na pracownikach jak ma potrzebe...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...