Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy zakładów energetycznych obawiają się zwolnień

Utworzony przez wiechu, 1 stycznia 2012 r. o 20:17 Powrót do artykułu
Na zdjęciu widać,że na 5-ciu pracownikow firmy pracuje trzech więc zwolnienia są zasadne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiechu napisał:
Na zdjęciu widać,że na 5-ciu pracownikow firmy pracuje trzech więc zwolnienia są zasadne.
Ty jestś jakiś durnowaty. Widać, że nie masz pojęcia o pracy energetyków, a ja nie mam zamiaru Cibie pouczać. Pomysł tego popier***onego rządu polega tylko na likwidowaniu: Kopalni, cukrowni, stoczni teraz jescze energetyki. Dzięki takim pomyslom importujemy już węgiel z Ukrainy, cukier w Francji i niemiec a prąd zanosi się nato, że z Czech albo Słowacji. Innym się to jakoś opłaca i utrzymują produkcję i miejsca pracy. Naszym wszystko dynda, tylko aby się przypodobać eurokołchozowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elek napisał:
Ty jestś jakiś durnowaty. Widać, że nie masz pojęcia o pracy energetyków, a ja nie mam zamiaru Cibie pouczać. Pomysł tego popier***onego rządu polega tylko na likwidowaniu: Kopalni, cukrowni, stoczni teraz jescze energetyki. Dzięki takim pomyslom importujemy już węgiel z Ukrainy, cukier w Francji i niemiec a prąd zanosi się nato, że z Czech albo Słowacji. Innym się to jakoś opłaca i utrzymują produkcję i miejsca pracy. Naszym wszystko dynda, tylko aby się przypodobać eurokołchozowi.
On o niczym nie ma pojęcia, to KOFIDENT od RYŻEGO POwołany do siania fermentu i do wywracania wszystkiego do góry nogami. Takie mają założenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież umowy zawierane są z firmami od obrotu prądem, w których już taka likwidacja placówek następuje np we Włodawie już całkowicie obrót jest zlikwidowany. a teraz następuje likwidacja placóewk dystrybucji. Wynika z tego że samorządowcy nie mają pojęcia od kogo kupują prąd i kto obsługuje sieci. Arykuł nie mówi o drugim w województwie oddziale PGE Dystrybucja, gdzie też będzie likwidacja placówek dytrybucji dumnie nazywanych zakładami energetycznymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwalniali ludzi z FŁT to nikt nie zbierał podpisów a teraz to walczą o kazdy stołek. Zwolnienia nie obejmną w PGE pracowników fizycznych: elektrykow lecz panie z sekretariatow np. te co podpisuja ummowy z klientami lubzelu. Przeciez jak wiecie ona juz maja wypracowane latka a umowe to mozna przeslac poczta tak jak to sie odbywa w innych krajach np. skandynawskich.I to jest wlasnie oszczednosc. A po co kasa w zakladzie energetycznym jak rachunki placi sie w banku lub na poczcie a etacik takiej kasjerki to tez pieniadze- napiszcie mi ile moze zarabiac kasjerka w lubzelu - ciekaw jestem? Za glupie komentarze dzikuje ale jak sadze pewnie ma z 2-tys netto a przelew na poczcie kosztuje 2,40zl a bilet mpk 2,20zl od 01,01,2012 wiec ja umie liczyc ze zaplace na poczcie 2,40zl a bilet w ta i zpowrotem 4,40zl. To jest wlasnie likwidacja etatow kazdy tnie koszty i firmy tez> pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na kogo głosowaliście np. w 2007 r. czy 2011 r? Za PiS jakoś na słyszałem o zamykaniu zakładów energetycznych i bezsensownych zwolnieniach. Głosowaliście to macie-rządy idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, wiecie ile zarabia Pani w kasie? - najniższą krajową. A tak dla sprostowania to nie pracownik zakładu tylko jakiegoś dziwnego, pseudobanku w ajencji. PS W zakładach rejonowych 90% pracujących to elektrycy. Niejednokrotnie po fachowej szkole i z doświadczeniem, którzy już nie wyrabiają na zakrętach z natłoku pracy.Banda, która siadła u władzy w Lublinie nie pojęcia o specyfice pracy.A większych bzdur jak opowiada Pani rzecznik prasowy PGE Dystrybucja to nigdzie nie słychać. Ona jak papuga co jej każą mówić to klepie bez zastanowienia.Likwidacja zakładów to nie cięcie kosztów tylko załatwianie stołków kolegom, oczywiści w Lublinie.Pracownik zwolniony w rejonie = przyjęty na etat w centrali w Lublinie z dużo większym uposażeniem. Pozdrawiam i do usłyszenia po większej wichurce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
solidarność ! solidarność !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A na kogo głosowaliście np. w 2007 r. czy 2011 r? Za PiS jakoś na słyszałem o zamykaniu zakładów energetycznych i bezsensownych zwolnieniach. Głosowaliście to macie-rządy idiotów.
Teraz rządy IDIOTÓW,ale całe szczęście nie MEGA IDIOTÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
amper napisał:
Teraz rządy IDIOTÓW,ale całe szczęście nie MEGA IDIOTÓW.
MASZ CYCU RACJE, W ZESZŁYM ROKU BYŁY RZĄDY IDIOTÓW A TERAZ TO MEGA,MEGA,MEGA, IDIOCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, dobry elektromonter dostanie pracę jeśli będzie chciał w firmie wykonawczej. A co do wypowiedzi ludzi z terenów to cóż, odwieczne prawo iż kiedyś Ty brałeś niezłe pieniądze a teraz chce ktoś inny. A co do zrywania sieci energetycznych to i tak pogotowie tego nie obrabia, może ze 20% a resztę ktoś inny. Trzeba przestać pisać populistyczne wypowiedzi jeśli nie zna się specyfiki firmy. A prezes PGE Dystrybucja S.A. wywodzi się z PIS-u, pensje też są w takich firmach zróżnicowane. Na pewno pogotowia energetycznego nie zlikwidują, świat się zmienia i zarządzanie firmami, cóż nie komuna teraz nic na lata pewne nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty co sądziłeś? iż o co chodzi? tu się oszczędza aby mieć kasę gdzie indziej. Ty pracowałeś, brałeś niezłą kasę, premie a teraz chce ktoś inny. Świat się zmienia, trzeba się dostosować a nie złorzeczyć a co do wichurek to są na pewno na tą ewentualność zabezpieczeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guśka napisał:
Cóż, dobry elektromonter dostanie pracę jeśli będzie chciał w firmie wykonawczej. A co do wypowiedzi ludzi z terenów to cóż, odwieczne prawo iż kiedyś Ty brałeś niezłe pieniądze a teraz chce ktoś inny. A co do zrywania sieci energetycznych to i tak pogotowie tego nie obrabia, może ze 20% a resztę ktoś inny. Trzeba przestać pisać populistyczne wypowiedzi jeśli nie zna się specyfiki firmy. A prezes PGE Dystrybucja S.A. wywodzi się z PIS-u, pensje też są w takich firmach zróżnicowane. Na pewno pogotowia energetycznego nie zlikwidują, świat się zmienia i zarządzanie firmami, cóż nie komuna teraz nic na lata pewne nie jest.
Podaj jakiś adres firmy gdzie dobry elektromonter znajdzie pracę i są przyjęcia.Ale nie za 10zł/h bo takich biznesmenów jest w ch***(przepraszam).Składki z najniższej krajowej[norma]delegacja[wirtualna i podpisywana in blanco].To się dotyczy,też innych zawodów.Ludzie chcą pracować,ale nie za pracę wegetować.Uprzedzam,że nie zamierzam otwierać firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak ale dlaczego piszą tylko o niektórych z woj. lubelskiego? Rejon w Janowie Lubelskim też jest do likwidacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zawracajcie dupy premierowi bo w najbliższy weekend ma mecz z Niewidomymi Kielce.Pewnie coś puknie do siatki z podania Grzesia Schetyny.Jaruś K. wybiera się na ponowny obiad do paprykarza,żeby usłyszeć ;jak żyć premierze;.Grzesio N. z dziećmi w księgarni już bez kamer kupi to co mu żona kazała.Janusz P. machnie kawałkiem gumy i powie w imieniu wszystkich:Głosujcie na nas.Ps.Myślę,że Majowie dobrze przewidzieli koniec świata,bo tym wszystkim sku***synom w końcu spadną łby z piedestału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Guśka, rzeczywiście prezes pochodzi z ramienia PiS, ale jak każda k...wa polityczna szybko zmienił opcję. Co do usuwania skutków wichury- ty wiesz co to jest wydział wykonawstwa w rejonach ?, na każde zawołanie o każdej porze. Uwierz mi -nie są przygotowani. Pokazała to ostania wichura.Pajace nie wiedzieli co robić jak pracownicy po 48 godzinach ciągłej pracy popadali ze zmęczenia. Mieliśmy efekty redukcji zatrudnienia, który od dawna jest prowadzona. Proszę Ci nie mów mi o specyfikacji pracy, bo chyba nie masz pojęcia o niej. Mam nadzieje, że ludzie w końcu się opamiętają i trochę głów poleci (dosłownie)i nie ważne których, bo jedni i drudzy tą samą maścią smarowani. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można ukarać niewinnego człowieka? Jeśli twierdzi, że nie jest winny - to po co dobrowolnie podda się karze bez rozprawy? Czegoś tu nie kumam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zachowanie wysokich parametrów jakościowych dostaw energii elektrycznej oraz wysokich standardów obsługi Klienta" - pisze I.Stanisławek. to jest bicie piany dla społeczeństwa jak można dotrzymać tych obietnic co śmigłowcem elektrycy będą latać jak droga im się wydłuży już nie takich argumentów słuchaliśmy a zawsze kończyło się inaczej tylko czy ktoś rozliczy zarządy tych spółek jeżeli się plan nie powiedzie finał będzie taki że nie zadowoleni odbiorcy będą pozywać spółki PGE do sądu za straty w niedostarczonej energii i to będzie tłumaczeniem że optymalizacja pracy rejonów i posterunków nie przyniosła zysków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcześniej czy później i tak zniszczą wszystkie zakłady (oby nie) pracy a zostanie tylko prezes i sekretarka a reszta w prywatę a pan minister mówi ze i tak nie jest źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niby dlaczego mam płakać za Wami, macie klienta daleko w d...e przysyłacie bzdurne zawyżone faktury, jak mi walnie bezpiecznik to wyciągacie łapę po kasę bo jak nie to poczekam kolejną dobę - jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie, walczcie ale ja mam to gdzieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...