Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ogrodzenie na stadionie wyglada bardzo realistycznie.Jest zaniedbane jakby od wojny nie było malowane.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czy w tym pijackim ciemnogrodzie chociaż garstka osób pofatygowała się na stadion by naocznie podziwiać rekonstrukcję historyczną?!
0
nie mam tego filmu, ale rok temu lepiej to wyglądało w parku. A zapomniałbym, jestem z tego ciemnogrodu, i byłem dziś i oglądałem nie to co Ty tam na górze
0
Brawo za pomysł! Rekonstrukcja była niesamowita! Moment kiedy wszyscy partyzanci leżeli zabici po ofiarnej walce był naprawdę bardzo wzruszający..  
0
Brawo za pomysł! Rekonstrukcja była niesamowita! Moment kiedy wszyscy partyzanci leżeli zabici po ofiarnej walce był naprawdę bardzo wzruszający..  
  Wszyscy zabici ??? To kto opowiedział jak to było 70 lat temu ???  
0
Bez wątpienia prawdziwa historia -gdy Polak strzela do Polaka...i teraźniejszość...!:-(((
0
Brak tylko wspomnień żołnierzy wyklętych /a raczej przeklętych / którzy tak dzielnie  "działali  " na tamtych terenach,kradnąc ,rabując i gwałcąc w imię walk z władzą sowiecką!
0
Witaj czerwony bohaterze. Dlaczego Pan/i nie podpisze się pod swoją odważną wypowiedzią?   Pozdrawiam   Rafał Dobrowolski Komendant Rajdu
0
Nie ma to jak wypowiadać się na temat czegoś, czego się nie widziało i nawet nie chce się wykonać najmniejszego wysiłku by sprawdzić czego dotyczyła ta historia. Polecam chociażby wikipedię - akcja Most I miała miejsce w 1944 roku, za czasów pierwszej okupacji, niemieckiej. Bitwę z II okupacji, komunistycznej, obiecuję ze pokażemy za rok. Już zapraszam z głębokimi komentarzami, z tym że odniosę się tylko do tych podpisanych.   Pozdrawiam   Rafał Dobrowolski
0
Nie wszyscy byli zabici, w rzeczywistości część partyzantów przebiła się, pokazaliśmy to też w naszej rekonstrukcji.   Pozdrawiam serdecznie   Rafał Dobrowolski
0
Bohaterskiej Jagnie i innym krytykantom, którzy nie maja nawet odwagi by się podpisać pod swoimi mądrymi wypowiedziami (sami chyba się ich wstydzą?):   Ja jestem z tego ciemnogrodu, mam wielu przyjaciół w tym ciemnogrodzie, mam rodzinę w tym ciemnogrodzie, znam mnóstwo wspaniałych ludzi w tym ciemnogrodzie, i jestem z tego dumny. Wiele osób chciałoby żeby faktycznie Bełżyce były ciemnogrodem, wmawiają wszystkim że tak jest, ale to nieprawda - niedawno w konsultacjach społecznych mieszkańcy poparli pomnik Zapory, w Rajdzie wzięło udział ponad 200 miejscowych osób, na festyn przyszło kilkaset, pewnie co najmniej 500. Takie są fakty. Skoro Pan/i nie jest ciemnogrodem, to dlaczego Pan/i nie poszedł/szła w Rajdzie, dlaczego nie przyszedł/szła na festyn? Tak naprawdę na anonimowe kalumnie nie powinno się odpowiadać, bo to poniża odpowiadającego, więc robię to raz i ogółem. Jeśli jednak ktoś zechce prowadzić dyskusję odważnie, "ujawniając się" - z przyjemnością odpowiem   Pozdrawiam serdecznie   Rafał Dobrowolski Komendant Rajdu Rodem z ciemnogrodu ;-)
0
Brak tylko wspomnień żołnierzy wyklętych /a raczej przeklętych / którzy tak dzielnie  "działali  " na tamtych terenach,kradnąc ,rabując i gwałcąc w imię walk z władzą sowiecką!
Bzdury opowiadasz.Nie było takiego przypadku.Kradło i rabowało towarzystwo z AL,w gwałtach i rabunkach zaznaczyło się sowieckie notorycznie pijane żołdactwo.Po przyjściu ruskich brakowało zegarków.
0
Our family had a wonderful day. It was very moving. Thank you all!   Jessica Harrod
0
Ciekawa inscenizacja. Niejednemu widzowi zakręciła się łza w oku, mi również chociaż nie jestem z "tamtych czasów". Chciałabym podziękować organizatorom za tę lekcję historii, tutaj w Bełżycach, w moim mieście. Podobało mi się, to, ze nie było sprzedaży alkoholu. na stadionie. Nie ten czas i nie to miejsce. Wyrazy uznania!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: