Tak z ciekawości spytam tej nie zdrowej... Dwie firmy lub więcej nawet masowo sprowadza samochody tzw. "angliki" na tel. woj. lubelskiego i sprzedaje z mniejszym lub większym zyskiem nie płacąc wszystkich podatków. Jest pięknie i cudownie ponieważ obracają kilkuset samochodami miesięcznie. No i ja tuman ze wsi mniejszej chciałem sprowadzać i demontować jak wszyscy angliki. A tu zonk... w urzędach mnie powiedzieli : Akcyza , VAT , pozwolenie od wojewody na stacje demontażu , potężne nakłady na stacje demontażu ,działalność gospodarcza ,vat , podatek dochodowy ,transport ,ludzie i ich pensje i urlopy Dzizas pomyślałem te potentaty rozkładania samochodów dokładają jak nic do biznesu.... Może wy mądrzejsi w powiecie ( w lubelskim najwięcej mądrych jest ) powiecie jak działa TU PRAWO DLA WYBRANYCH. Gdzie się załapać na taki układ. Na portalu otomoto.pl można znaleźć bez trudu setki ogłoszeń dziennie nowych z terenu woj. lubelskiego a oszukaliście mnie że tu nie ma SPECJALNEJ STREFY EKONOMICZNEJ. Przecież widzę......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz