Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PRAWO KARNE W OPOLU LUBELSKIM

Utworzony przez suhy128, 16 marca 2008 r. o 16:56
środa, lutego 2008 Prokuratura Rejonowa w Opolu Lubelskim Wniosek składam doniesienie na Sylwie G. zamieszkałej Opole Lubelskie ul Lubelska Doniesienie uzasadniam tym, że Sylwia G. wychowuje swoje dziecko w wieku 6 lat . Matka dziecka zamieszkuje z rodzicami którzy nadużywają alkoholu, są tam krzyki i częste awantury w okresie gdy jest wiosna a szczególnie w lecie U Państwa G. są wzywane ciągle interwencje policji gdyż dziadek nie pełnoletniego Oskara robi w domu awantury w stanie nie trzeźwym. Ponadto Rodzice Pani Sylwii leżały w Abramowiczach w Lublinie , a Pan G. dziadek nieletniego Oskara był na przymusowym leczeniu dla alkoholików. Oświadczam też że matka nie pełnoletniego jej dziecka pije alkohol przy swoim synu, na podwórku, w lecie gdy matka dziecka siedzi na ławce, lub się opala na trawie , a tak że, pije alkohol na schodach innego budynku. Po wypiciu kilka piw słyszałem przez ścianę działową jak matka dziecka znęcała się nad małoletnim Oskarem psychicznie. Wyzywała swojego syna od różnych i bękartów. Oskar w tedy zaczął płakać. W tej sprawie byłem przesłuchiwany i moja żona. Pan Policjant z Opola Lubelskiego które prowadził dochodzenie w tej sprawie powiedział, że sprawa trafi do Sądu Rodzinnego. Dnia, 28.02.2008r dostałem zawiadomienie że odmówiono wszczęcia dochodzenia w tej sprawie. nie chodzi mi z art 207 ale głownie mi chodzi że Prokuratura nie skierowała Sprawy do Sądu Rodzinnego że matka dziecka nadużywa alkoholu w obecności nieletniego jej syna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli dostales odmowe w formie postanowienia złoz zazalenie do prokuratora nadrzednego za posrednictwem prokuratura, ktory wydal decyzje, powinno zrobic wrazenie, wiekszosc ludzi nie odwoluje sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...