Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pytam za co to płacić skoro i tak na stronie są reklamy a jakość dziennikarska bardzo słaba o fotografiach nie wspominając :) Nie będzie większości artykułów przez internet bezpłatnych straci tylko dziennik , na pewno nie czytelnicy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli chodzi o jakość to jest 100 proc. lepiej niż w innych mediach lubelskich, płatności - ryzykowne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli chodzi o jakość to jest 100 proc. lepiej niż w innych mediach lubelskich, płatności - ryzykowne.
Kurier i dziennik jadą na tym samym żałosnym poziomie , już kiedyś próbowali na siłę wciskać piano i co ? Dzięki internetowi to jeszcze to się jakoś utrzymuje na powierzchni , jakość często bardzo słaba , informacje kulturalne i wydarzenia często po fakcie . Jak piszesz że 100% lepiej jest w dzienniku to wydaje mi się że jesteś jedna osoba ze składu redakcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam za co to płacić skoro i tak na stronie są reklamy a jakość dziennikarska bardzo słaba o fotografiach nie wspominając :) Nie będzie większości artykułów przez internet bezpłatnych straci tylko dziennik , na pewno nie czytelnicy :)
Wspieram Dziennik Wschodni. Wykupiłem dostęp na pół roku... no bo jak upadnie ta gazeta, to i forum szlag trafi, a wtedy gdzież ja biedny będę spamował. Przezornie tylko na pół roku, gdyż po analizie logów z serwera nie jestem dobrej myśli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blogerzy spamerzy bierzcie przykład bo jest to wasza arena :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wole czytać zamiast dzienika reginalne artykuły ale gdzie indziej i nawet 1 grosza bym nie zapłacił zato co tutaj serwują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uła, czyli padamy. Lepiej nie przelewać wam większej kwoty, bo może przepaść ? A swoją drogą nie bardzo wiem co to za ,,wiara w dobre dziennikarstwo''. Bo niestety ilość błędów w tym ortograficznych, informacji po fakcie czy pieniackiego czepialstwa p. smagi jest poniżej jakiegokolwiek poziomu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nie kumasz co pokazuje ten zrzut to szkoda czasu na wyjaśnienia;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakich logach mówisz? Włamałeś się i masz do nich dostęp? I co w ogóle pokakzuje ten zrzut?
  Zajrzyj jak trollują i spamują wątki krzczonowskie. Wrzuca pajac materiały ze swojego serwera a później siedzi zaśliniony z podniecenia przeglądając odwiedzające adresy IP i próbując wywnioskować czy ktoś z jego urojonych wrogów/przyjaciół coś napisał albo przeczytał. Taka dziecinada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ppierdol, fajna zabawa przy tym jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bądźmy szczerzy i samokrytycxni , takie żarliwie udzielanie się na forum ludzi już nie młodych (Leniak, Folkatka, Kainel i inni autorzy tasiemcowych wątków) to wynaturzenie i pewnego rodzaju zaburzenia osobowości taka właśnie dziecinada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samokrytyka i autoironia prawda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie treści mało istotne w tym Dzienniku. Jakbyście trzymali z nami zwykłymi robolami i pisali o naszych udrękach, próbowali interweniować, pokazywać patologię na rynku pracy, to gażdy z nas - tak jak za komuny - nie wracałby z roboty bez gazety w ręku. A wy włazicie w dupsko biznesmenom, niech więc oni was sponsorują za to pranie naszych mózgów.   Pozwalniali sprzątaczki z firm, bo ich koleżka otworzył firmę sprzątającą i teraz zatrudnia na czarno po 8 stów na rękę. A te agencje pracy... a te firmy kurierskie gdzie za 14 godzin roboty dają dwa koła na rękę... a ten handel, gdzie pomiatają ludźmi itd itp Popierajcie dalej tych cwaniaczków to pójdziecie z torbami !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie treści mało istotne w tym Dzienniku. Jakbyście trzymali z nami zwykłymi robolami i pisali o naszych udrękach, próbowali interweniować, pokazywać patologię na rynku pracy, to gażdy z nas - tak jak za komuny - nie wracałby z roboty bez gazety w ręku. A wy włazicie w dupsko biznesmenom, niech więc oni was sponsorują za to pranie naszych mózgów.   Pozwalniali sprzątaczki z firm, bo ich koleżka otworzył firmę sprzątającą i teraz zatrudnia na czarno po 8 stów na rękę. A te agencje pracy... a te firmy kurierskie gdzie za 14 godzin roboty dają dwa koła na rękę... a ten handel, gdzie pomiatają ludźmi itd itp Popierajcie dalej tych cwaniaczków to pójdziecie z torbami !
Aleś ty naiwny. Zobacz czyja jest ta gazeta. 1-go maja jak na ironię wbito nam nóż w plecy i dziennik został sprzedany!!! http://prasa.info/artykul/url,997/  
„Dziennik Wschodni” sprzedany 2014-05-06 Autor: inf. prasowa Media Regionalne podpisały ostateczną umowę sprzedaży „Dziennika Wschodniego” oraz  związanych z nim serwisów internetowych dziennikwschodni.pl i e-dziennikwschodni.pl. Nowym Wydawcą tytuł jest lubelska spółka Corner Media, w której skład wchodzą m.in. dziennikarze „Dziennika Wschodniego”. Większościowym udziałowcem (58 proc.) Corner Media jest Tomasz Kalinowski, prezes spółek Wodrol Inwestycje i Corner House, związany z branżą nieruchomości. Pozostałe 42 proc. udziałów w spółce trafiło do 12 pracowników „Dziennika Wschodniego”, dziennikarzy gazety (w tym redaktora naczelnego i jego zastępcy), wydawcy i pracowników działu reklamy tytułu. Prezesem zarządu spółki Corner Media jest redaktor naczelny tytułu Krzysztof Wiejak.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleś ty naiwny. Zobacz czyja jest ta gazeta. 1-go maja jak na ironię wbito nam nóż w plecy i dziennik został sprzedany!!! http://prasa.info/artykul/url,997/
to polska gazeta w 100 proc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to polska gazeta w 100 proc.
no właśnie dlatego trzyma z tymi cwaniaczkami w biznesie
Ostatnio edytowany 5 lipca 2015 r. o 23:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Łukasz ! Tak trzeba krótko trzymać za mordę tych spamerów. Ja bym jeszcze więcej tego spamu wypieprzył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No trudno przeczytam w kolejnym szmatławcu KL to te same info mała strata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No trudno przeczytam w kolejnym szmatławcu KL to te same info mała strata.
To jednak upadek DW ???? Niestety, a może stety ;) ludzie mądrzeją i już nie gonią za tanią sensacją. Właściwie to do czego rozsądnej osobie potrzebna jest taka wiedza, że gdzieś tam robotnik spadł na betonowe schody, auto potrąciło rowerzystę, pijany się wypieprzył na motorze koło lasu, baba się zsunęła z materaca do wody... głupków to i tak niczego nie nauczy, a mądry potrafi przewidzieć skutki i bez lektury takich newsów. Czytanie tego typu wiadomości jest stratą czasu i żeby jeszcze za to płacić ?  Coś mi się zdaje, że się ostanie tylko Kurier Lubelski i przejmie najlepszych dziennikarzy, a reszta na zieloną trawkę B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna ruda na zdjęciu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...